Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Doktora niçin hakaret ediyorsunuz? Doktor tedavi yöntemlerinden birini önermiş, bu doktorun görevidir. İnancınız veya başka nedenlerle tercih etmezseniz bu sizin seçiminizdir.
Doktorlara değil stresten düzensiz deyip sonra fsh tanıştırana doktor diyebilirsin hakkını helal edersin msjdada tüm doktorlara degil ama bunun gibilere hiç kimse hakkını helal etmezki

Peki bu ilaclari felan doktorunuz mu veriyor. Cunku fsh 95 olduysa yumurtanizda 1 2 var yada yoktur. Amh da çok düşüktür. Anlayamadım?
Evet doktorum verdi ilaclari.KKda yumurta kalitesi arttirmak icin de Omega 3 ve Q enzim QH kullanildigini okumustum.Doktoruma danistim,iyi olur dedi.Bazen hic yumurta gorunmuyor,bazen de 1,2 tane.Ama uygun sartlari saglayana kadar deneme yapmadim.Once degerler yoluna girsin,denemelere oyle baslayayim dedim.Tekrar kayip yasamaktan korkuyorum.Bu ay e2 haric degerler iyi.Benim de e2 hep yuksek cikiyor

Amın kuzum da cok ılgınc ya ben bugun hormon tahlılı verdım fhs son degerı ogrenmek ısteıdm yarına cıkar benım 130 du en son kaca dustu acaba hayıt otu suyu corek bal mal ne bulsak denedık artık yolda çöp ye deseler onuda yıyecegım o dereceye gelmısım.ama sneın ılaclaırnı dr verıyordu sanırım.bana fhs yuksek ımkansız dedıde :KK43:(
Bana da fsh 60 iken cok cok zor demisti doktor.Test sonucunu gorunce bu bir mucize dedi.Umarim sonuclarin iyi cikar

Evet doktorum verdi ilaclari.KKda yumurta kalitesi arttirmak icin de Omega 3 ve Q enzim QH kullanildigini okumustum.Doktoruma danistim,iyi olur dedi.Bazen hic yumurta gorunmuyor,bazen de 1,2 tane.Ama uygun sartlari saglayana kadar deneme yapmadim.Once degerler yoluna girsin,denemelere oyle baslayayim dedim.Tekrar kayip yasamaktan korkuyorum.Bu ay e2 haric degerler iyi.Benim de e2 hep yuksek cikiyor
Hem fsh icin hemde bebek icin gercekten mucize yasamissiniz. Doktorlar diyor zaten mucize olur olursada diye. Allah'ın takdiri mucize degildir. O dilerse herşey olur. Tıp dilinde kestirip atıyorlar. Bana da hep mucize olur diyorlar mesela ama icimde hic cocugum olmayacagina dair birsy yok

arkadaşlar merhaba 35 yaşındayım hormon sonuçlarımı yorumlarmısınız
FSH: 7,17
LH: 5,39
PROGESTERON: 0,2
E2: 15
PROLAKTİN: 14,45
AMH: 1,49 ÇIKTI HASTANENİN REFERANS ARALIĞI ( 0,85 - 14,24 ) BU REFERANS ARALIĞI ÇOK FAZLA DEĞİL Mİ

Hem fsh icin hemde bebek icin gercekten mucize yasamissiniz. Doktorlar diyor zaten mucize olur olursada diye. Allah'ın takdiri mucize degildir. O dilerse herşey olur. Tıp dilinde kestirip atıyorlar. Bana da hep mucize olur diyorlar mesela ama icimde hic cocugum olmayacagina dair birsy yok
Kesinlikle oyle.Ben ilk ogrendigimde cok karamsardim ama sonrasinda biraz sakinlestim.Cok sukur 1 tane evladim var ama menopozun erken yaslanma ve pek cok hastaliga davetiye cikarmasi da sıkıyor canimi.Doktorumun soyledigine gore stresten uzaklasip fsh ve adet olamama sorunu cozulenler oluyormus bazen.Umarim bizde de boyle olumlu gelismeler olur

Ben de simdi size diger gruptan yazacaktim😊Hayit ekstrati 22 gun kullandim 60'dan 6'ya dustu.O ay ilk denememde hamile kaldim ama nasip olmadi.Gecen ay ilac bombardimani yaptik resmen.95'ten 7'ye dustu.2 cm kist olustugu icin biesteronu biraktim.Bu ayki degerimi merakla bekliyorum.Fsh dusurup hamile kalmak ayri olay,saglikli ilerleyebilmesi apayri.Gonlumuze gore olur insallah
Merhaba. Bu hayıt ekstratını nereden aldınız?

Ben de simdi size diger gruptan yazacaktim😊Hayit ekstrati 22 gun kullandim 60'dan 6'ya dustu.O ay ilk denememde hamile kaldim ama nasip olmadi.Gecen ay ilac bombardimani yaptik resmen.95'ten 7'ye dustu.2 cm kist olustugu icin biesteronu biraktim.Bu ayki degerimi merakla bekliyorum.Fsh dusurup hamile kalmak ayri olay,saglikli ilerleyebilmesi apayri.Gonlumuze gore olur insallah
begondı bı konusalım senle yaa walla kafa arıstı ben adet duzenlemek ıcın triguens dıye bı ılac aldım ama bu gece test yaptık 3 tane ucude pozıtıf cıktı :KK43:

begondı bı konusalım senle yaa walla kafa arıstı ben adet duzenlemek ıcın triguens dıye bı ılac aldım ama bu gece test yaptık 3 tane ucude pozıtıf cıktı :KK43:
Konusalim canim.Gebelik testi mi pozitif cikti???Ben de cyclo prognova kullaniyorum adet duzenlemek icin.Bende de implatasyon kanamasi oldu sanirim.Test yapmaya korkuyorum,cok heyecanli😊

dun kan testı verdım 60 cıktı ne pozıtıf ne negtıf dedı dr tutunmaya calısıyorda olabılırmıs benım fsh 117 deydı halbukı ımkanısz demıstı dr lar..bende anlamadım.15 gun sonrasına bekleyıp gorelım dedı raporu ekledım ama ııcmdekı hıs negatıf

Eklentiler

• Screenshot_20200907_122415.jpg
    Screenshot_20200907_122415.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 41
Evet doktorum verdi ilaclari.KKda yumurta kalitesi arttirmak icin de Omega 3 ve Q enzim QH kullanildigini okumustum.Doktoruma danistim,iyi olur dedi.Bazen hic yumurta gorunmuyor,bazen de 1,2 tane.Ama uygun sartlari saglayana kadar deneme yapmadim.Once degerler yoluna

girsin,denemelere oyle baslayayim dedim.Tekrar kayip yasamaktan korkuyorum.Bu ay e2 haric degerler iyi.Benim de e2 hep yuksek cikiyor

Merhabalar. Bende pkos var ve e2 yüksek bunun sebebi ne ve düşürmek için ilaç falan veriyor mu doktorlar acaba

dun kan testı verdım 60 cıktı ne pozıtıf ne negtıf dedı dr tutunmaya calısıyorda olabılırmıs benım fsh 117 deydı halbukı ımkanısz demıstı dr lar..bende anlamadım.15 gun sonrasına bekleyıp gorelım dedı raporu ekledım ama ııcmdekı hıs negatıf
Su durumda bariz hamilelik gorunuyor😊Ben gebeligini 40 beta hcg ile ogrenen ve saglikli ilerleyen gebelikler duydum.Imkansiz diye bir sey yok,bizzat yasadim.Umarim iyi ilerler,saglikla kavusursunuz.Ancak 15 gun cok fazla.Benim bildigim 2 gunde bir beta hcg yuzde 60 artiyor mu diye bakilir.Ben de 2 gun once yerlesme kanamasi yasadim ama yarim gun sonra adet oldum :KK43:2 gun cok yogun bas agrisi yasadim.Ustune adet gormekten suphelendim ya da tutunamadi.Kontrole gitmisken test yaptiracagim.

Su durumda bariz hamilelik gorunuyor😊Ben gebeligini 40 beta hcg ile ogrenen ve saglikli ilerleyen gebelikler duydum.Imkansiz diye bir sey yok,bizzat yasadim.Umarim iyi ilerler,saglikla kavusursunuz.Ancak 15 gun cok fazla.Benim bildigim 2 gunde bir beta hcg yuzde 60 artiyor mu diye bakilir.Ben de 2 gun once yerlesme kanamasi yasadim ama yarim gun sonra adet oldum :KK43:2 gun cok yogun bas agrisi yasadim.Ustune adet gormekten suphelendim ya da tutunamadi.Kontrole gitmisken test yaptiracagim.
evde gelgıtler varken zamanlama hatası dıye dusunmeye basladım..o yuzden cekımserım..tutunamazsa cok uzulmeyecegım..ve devamda etmeyecegım..bu yastan sonra gergınlık ıcınde bebek sahıbı olmak manasız gelıyor bana

X