Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben sürekli içiyorum. Aktardan divan perçemli çay var içinde hayıt tohum ve bir sürü ot var . Günde 3 kere içiyorum ve fsh:30 dan 9 a düştü. Tabi sadece fsh önemli değil reglin 2.yada 3.günü vajinal ulturason ile yumurta rezervine bakılması gerekiyor.

Bak canim canini hiiiic sikma once bi sogan kuru yap 15 gun sonrasinda hayit otuna basla ben daha yeni mutlu sonuca ulastim allahin izniyle coUmu var senin fsh kac. Iki kurude sabah aksam her gun ac karna yemeklerden en az yarim saat once ic.ben saracogluyla maillestim bana o soledi.nasil yapilaci google arat var saracoglunun videolarini dinle umutsu olma

Bak canim canini hiiiic sikma once bi sogan kuru yap 15 gun sonrasinda hayit otuna basla ben daha yeni mutlu sonuca ulastim allahin izniyle coUmu var senin fsh kac. Iki kurude sabah aksam her gun ac karna yemeklerden en az yarim saat once ic.ben saracogluyla maillestim bana o soledi.nasil yapilaci google arat var saracoglunun videolarini dinle umutsu olma

Fsh im 11.42 cikti.
Çok teşekkür ederim bilgiler için

Ben sürekli içiyorum. Aktardan divan perçemli çay var içinde hayıt tohum ve bir sürü ot var . Günde 3 kere içiyorum ve fsh:30 dan 9 a düştü. Tabi sadece fsh önemli değil reglin 2.yada 3.günü vajinal ulturason ile yumurta rezervine bakılması gerekiyor.

Şifa olur inşallh. Benimde fsh yüksek..Canım bende almak istiyorum.Baska ne var nasıl alabilirim bu karısımı?

Aynen her adetin 3.günü başla 3-4 ay tekrarla,sabah 1 bardak hayıt ,öğlen 1 bardak testere dişli aslan pencesi ,akşam yine bir bardak hayıt iç, ben 12-13 gün ilk defa ictigim ay 14.29 la hamile kalmıştım, inş her şey yoluna girer

Canım adetin 3.gün başlayıp 12-13 gün içtikten sonra bıracakmıyız.Bir sonraki adetin 3.üne kadar

Arkadaşlar yaşım 35 ve bekarım halen erken menepoz olayına karşı önlem olarak tavsiye edeceğiniz bi şey varmı adet dongumu düzenli tutup yumurtlsmayi dengede tutacak

Arkadaşlar yaşım 35 ve bekarım halen erken menepoz olayına karşı önlem olarak tavsiye edeceğiniz bi şey varmı adet dongumu düzenli tutup yumurtlsmayi dengede tutacak
Eğer erken menopozdan şüpheleniyorsan hemen yumurtlarını dondur. Yoksa bile menopoz başlangıcın yine de yaptır. Menopoz öyle bir şeyki hormonların herşeyin normal iken 3-5 ayda değişiyor.

Merhaba arkadaşlar ne zamandır takip edemedim sayfayı. Endometriyum hiperplazi (rahim kalınlaşması) ile başım dertte . 17 gündür kanamam var, kansızlıktan ölücem. Dün gittiğim doktor, primolut n verdi. Sizce kac günde kanamamı durdurur. 3 ay adetlerimin düzelmesi için ilaç kullanıcaz. Sonra bebek için yumurtlamayı sağlayıcı iğnelerden vericek. Kendiliğinden hamile kalmamı ümit edicez. Amh çok düşük. Bana önerisi olan var mı? Benim gibi bu sorunla uğraşan var mı?
Hiperplaziniz gectimi,nasil tedavi uygulandi,bana primolut verdi,

Testere dişli aslan pençesini öneriyordu galiba saraçoğlu yada aslan pençesi, çoban çantası ve hayıt karışımı...

Merhaba, hamile olan arkadaşlarımız var mı? Neler kullanıyorsunuz? Benim FSH 25 çıktı. Geçen ay hayıt hapına başlamıştım. Bu ay da aslanpençesi içmeye başladım. İnşallah etkisini görürüm

Keşke leke olsam ya da sancılı hiç fark etmez yeter ki olsam :KK43: Adet olmak büyük nimet miş. Amin
2 sene olmuş bu yazılar yazılali fakat yazmak istedim düzenli adet görmeme rağmen 6 senedir çocuğum olmadı inan bana adet olmayan ve ilaçla adet gören kadınlar daha çabuk hamile kalıyor her ay adet görüpte hamile kalamayan kadından buna emin ol Rabbim her seyin hayırlısını versin inşallah

Selam arkadaşlar, bütün adetimin 3.günü fsh testi yaptırdım. Sonuçlar çıktı az önce yalnız haftasonu olduğu için sonuçları göstermek pazartesiye kaldı.
fsh: 4,49. Lh: 5,99. E2: 30,49 prolaktin: 14. Total testesteron: 32,48 .
Sizce nasıl? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Selam arkadaşlar, bütün adetimin 3.günü fsh testi yaptırdım. Sonuçlar çıktı az önce yalnız haftasonu olduğu için sonuçları göstermek pazartesiye kaldı.
fsh: 4,49. Lh: 5,99. E2: 30,49 prolaktin: 14. Total testesteron: 32,48 .
Sizce nasıl? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Pkolumusunuz testesronunuz çok yüksek. Benim 3 çıktığında doktorum yüksek demişti

15 te sürpriz bir şekilde 0.03 amh değerim olduğunu öğrendim.Acil tüp bebek tedavisine yönlendirildim.
Memorialda Semra Hanım ile standart iğne tedavili 1 denemede 2 orta kalite 3.gün embriyosu transfer edildi negatif sonuç aldım. Ardından ekip doktorumu hastane hastane takip ederek tedavilere devam ettim. Değerlerimin uygun olduğu aylarda toplam 5-6 tedavi 3 de transfer oldum hepsi negatif sonuçlandı.
Adet periyodlarım uzadıkça uzadı ve artık 6 aydır adet olmuyorum. Geçtiğimiz 1.5 yılda hiç tedaviye uygun değerim olmadı bu nedenle uzun bir ara vermiş oldum.
Bugün kontrolümde 1 folikül görüldü ancak fsh 93 çıktığı için denemeye değmez dedi doktorum. Yine donasyon önerdi.

Uzun zamandır buraya girmiyordum. Arkadaşlarımın çoğu yok artık. Kimisi anne olmuş kimisi muhtemelen pes etmiş. Ben ne yapmalıyım. Pes etmeli miyim artık?
Burdan uzak kaldığım dönemde hiç mi gelişme olmadı bu tedavilerde anlamıyorum.
Doktor değiştirmeye de korkuyorum, önereceğiniz kime var mı, bir kez daha donasyon önerilirse kendimi toparlayamamaktan korkuyorum.

0.01 amh ile hamile kalan kaç kişi gördük burda. Hala da ne mucizeler yaşanıyordur kim bilir?
Birisi bana akıl versin nolur o kadar kötüyüm ki anlatamam.

15 te sürpriz bir şekilde 0.03 amh değerim olduğunu öğrendim.Acil tüp bebek tedavisine yönlendirildim.
Memorialda Semra Hanım ile standart iğne tedavili 1 denemede 2 orta kalite 3.gün embriyosu transfer edildi negatif sonuç aldım. Ardından ekip doktorumu hastane hastane takip ederek tedavilere devam ettim. Değerlerimin uygun olduğu aylarda toplam 5-6 tedavi 3 de transfer oldum hepsi negatif sonuçlandı.
Adet periyodlarım uzadıkça uzadı ve artık 6 aydır adet olmuyorum. Geçtiğimiz 1.5 yılda hiç tedaviye uygun değerim olmadı bu nedenle uzun bir ara vermiş oldum.
Bugün kontrolümde 1 folikül görüldü ancak fsh 93 çıktığı için denemeye değmez dedi doktorum. Yine donasyon önerdi.

Uzun zamandır buraya girmiyordum. Arkadaşlarımın çoğu yok artık. Kimisi anne olmuş kimisi muhtemelen pes etmiş. Ben ne yapmalıyım. Pes etmeli miyim artık?
Burdan uzak kaldığım dönemde hiç mi gelişme olmadı bu tedavilerde anlamıyorum.
Doktor değiştirmeye de korkuyorum, önereceğiniz kime var mı, bir kez daha donasyon önerilirse kendimi toparlayamamaktan korkuyorum.

0.01 amh ile hamile kalan kaç kişi gördük burda. Hala da ne mucizeler yaşanıyordur kim bilir?
Birisi bana akıl versin nolur o kadar kötüyüm ki anlatamam.
Lütfen umutsuz olma, Allah çok yücedir ve hep zamanını ayarlar herşeyin. Tavsiyem hacamat ve sülük tedavisi. Bir de bunları dene.. ama doğru ellerde.

X