Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kizlar merhaba ben sizlere umut olsun diye kendi durumumdan bahsedicem daha oncede yazmistim fsh 15 ti 10 a dusurdum gecen ay bu ayda guzel haberi aldim dun test yaptim hamileyim rabbim mevlit kandilinde nasip etti bana bu mutlulugu sakin umutsuzluga dusmeyin ben gittigim her doktordan aglayarak ciktim ama allahin izniyle hic ilac kullanmadim kendiliginden hamile kaldim hayit otu ve testeredisli aslan pencesi kullandim ve hep dua ettim lutven inancinizi kaybetmeyin ben bu sayfadaki herlese cok dua ediyorum cunku o zorluklari biliyorum inancinizi kaybetmeyin ve bu bitkileri icin kizlar

rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Hayırlı olsun hamileliğin, Allah daim etsin inş,benim de 14 dün üzerindeydi, hayıt suyu içerek dusurmustum, o ay hamile kalmıştım gerçekten mucize bir ot, ama maalesef 7. Hafta da düşük ve kürtaj oldum umarım Sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın, buradaki herkese umut olursun

Rabbim saglıkla kucağına almayı nasip etsin.Bizede kendi hazinesinden versin insallh..Bizde yazarmıyizki burayacok şukür oldu diye.Çok umutsuzum cookkk..

Merhabalar, ben 2 gün önce öğrendim fsh diye bir hormon olduğunu..hayat ne garip mutlu gittiğin rutin bir kontrolden dağılıp çıkıyorsun. Her sorununda olduğu gibi hemen bu siteye koşup baktım. Aman Allah im ne çok insan uğraşıyor ama çoğu da başarıyor gibi:) ama ben kafam bir milyon olmuş haldeyim tüm mesajları okumaya çalışmaktan beynim bulandı kafam çok karisti bat ne onu bile bilmiyorum ve ilk başta nasıl bi r yol izlenmeli ilk önce hangi kur denenmeli..hayıt otuna baktım biri diyor yemekten önce biri diyor yemekten sonra

Slm, fsh kaç çıktı , bir de kaç yasindasiniz, üzülme her şey yoluna girer ,hormonlariniza adetin kaçıncı günü baktirdiniz

Rica etsem bu kürleri nasıl yaptığınızı anlatabilir mısınız?

Merhabalar yaş 27
Fsh 11.42 çıktı
3.gün-de yatırmıştım.doktor bakıp direk başka bi hastanedeki tup bebek merkezine yonlendirdi
Üzülme yaşın genç bu yönden sanslisin, ben 37 yaşındayım düşün, benim fsh 14.29 du geçen sene, 2 ay sonra doğal yolla gebe kaldım , ama maalesef yaklaşık 2 aylıkken düşük ve kürtaj oldum, çünkü fsh yüksek ken kaliteli yumurta olusmuyor ve bebek düşüyor, sen fsh değerini düşürmeye bak, adetin 3. Günü hayıt suyuna başla , yumurtlama tarihine kadar iç he bide testere dişli aslan pençesi iç, ben genelde yemekten 1 saat önce günde 2 bardak hayıt öğle arası da aslan pencesi içtim , fsh değerimi düşürdü

Çok ama çok teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığınız için. Benim adetim daha yeni bitti bi Ay daha beklemeden hemen başlasam olmaz mi ? Bir de yumurtlama tarihi dediginiz adetten sonra 15. Gün mu?

Bir de bu otları herhangi bir aktardan alsam olur mu? Dikkat etmem gereken şeyler var mi
Ben aktardan alıyorum bittikce,taze olmasına dikkat et,bir bardak hazır suyu kaynat , bir tatlı kaşığı hayıt otunu ekle, 10 dakika beklet demleme usulü yani, kaynatırsan çok acı olur icemezsin bir de okuduğum bir sitede çok kaynatilinca zehir etkisi yapıyor yazıyordu , sen demleme usulü yap. Fakat aslan pencesini ben 1 dakika falan kaynatıyorum,10 dak bekletip içiyorum . hepsi günde 3 bardağı geçirme bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…