Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Cnm ayın 7.sınde catlamıs sen testlerı gec yapmaya baslamıssın catladıktan sonra devam etmene gerek yok cnm testler bı yerden sonra yıne koyulasmaya baslamıs belkı hamıle olabılırsın kac gınde bı adet oluyosun
Canım ben ne olur ne olmaz diye devam etmiştim ovu ya ancak bugün itibariyle bıraktım test yapmayı bat 24 kasım bekliyorum artık 26 yada 27 günde bir oluyorum bu ay da rahim filmi çektirdim bu benim ilk adetim olacak filmden sonra inşallah hamileyimdir valla aylardır deniyorum gerçi umudum da yok ama

Canım ben ne olur ne olmaz diye devam etmiştim ovu ya ancak bugün itibariyle bıraktım test yapmayı bat 24 kasım bekliyorum artık 26 yada 27 günde bir oluyorum bu ay da rahim filmi çektirdim bu benim ilk adetim olacak filmden sonra inşallah hamileyimdir valla aylardır deniyorum gerçi umudum da yok ama
Bı dıkıntın falan varmı yanı nıye olmuyo. Bı daha kı aya yaparsın cıft cızgıyı gordukten sonrakı gun yap sılık lesmeye baslamıssa catlamıs demek devam etme yanı cnm

Canım amh 0,29 çıktı Dr tüp bebege yönlendirdi biz de onunla ilgili belgeleri tamamlıyorum bu ay rahim filmi çekildim eger bu ay adet olursam tüp bebege başlayacağım
Bnm 1.84 ama yumurta rezervi dususe baslamos dedı su fsh ı bı dusursem ılacda vermıyolar ya sınır oluyom arkadas sınırdaysa ver ılacu dusur ne benıde zamanımıda yoruyonuz demı

Slm bayanlar, ben sizlerdenim, yaklaşık 1 sene önce fsh degerim 14.29 çıktı , üzüldüm, ağladım , sonra araştırdım , hayıt suyu içtim, o ay hamile kaldım , maalesf 2. Aya yakın düşük ve kürtaj oldum, 8 ay oldu dÜşük yapali, geçen ay klomen ve catlatma iğnesi oldum yine olmadı gebelik , bu ay yine hayıt suyuna başladım, hayırlısı bakalım

Bnm 1.84 ama yumurta rezervi dususe baslamos dedı su fsh ı bı dusursem ılacda vermıyolar ya sınır oluyom arkadas sınırdaysa ver ılacu dusur ne benıde zamanımıda yoruyonuz demı
Öyle kuzum ya ben de iki aydır aslan pençesi içtim 16.60 olan fsh ı 11.5 düştü sende araştır kullan istersen

Slm bayanlar, ben sizlerdenim, yaklaşık 1 sene önce fsh degerim 14.29 çıktı , üzüldüm, ağladım , sonra araştırdım , hayıt suyu içtim, o ay hamile kaldım , maalesf 2. Aya yakın düşük ve kürtaj oldum, 8 ay oldu dÜşük yapali, geçen ay klomen ve catlatma iğnesi oldum yine olmadı gebelik , bu ay yine hayıt suyuna başladım, hayırlısı bakalım
İnşallah bu defa tutar canm

Ben hayıt suyu içtim internetten almıştım ve saraçoğlu incir ve havuç kürü yaptım ama önce hayıt suyu içtin bir kaç ay sonra havuç ve incir kürü yaptım o kadar yani kısaca 2. Kere hamileyim ve fsh yüksekliği ile ilgili olumsuz konuşmalara zerre kadar inanmıyorum bir düşüp bir çıkan bir değer çünkü

Hay maşallah :) Benim durumumda öyle 9 aydır yumurta gözükmüyor inşallah bi mucize olur evladım olur
Umut oldugunuz için Allah razı olsun

Kesin olur sen içini ferah tut benim değerim 25 düşün buna rağmen tedavisiz hamileyim 2. Çocuğuma ama sanırım biraz da rahat olmak lazım bi ara çok takılmıştım sonra akışına bıraktım işe yarıyor gerçekten

Kesin olur sen içini ferah tut benim değerim 25 düşün buna rağmen tedavisiz hamileyim 2. Çocuğuma ama sanırım biraz da rahat olmak lazım bi ara çok takılmıştım sonra akışına bıraktım işe yarıyor gerçekten
Allah razı olsun. Çokta takmiyorum aslında. Vitamin falan kullandinizmi? Allah kucağınada almayi nasip etsin

Kullanıyorum cnm 40gune az kaldı bırakacam. 11 den 9 a dustu de bu ay kaca dusecek acaba.
İnşallah işe yaramıştırda bu ay ikimizinde hatta isteyen herkesin yüzü güler ben en son geçen adetten yumurtlama günüme kadar içtim inşallah 11.5 dan yumurtlamaya kadar düşürmüştür diye dua ediyorum ben de

İnşallah işe yaramıştırda bu ay ikimizinde hatta isteyen herkesin yüzü güler ben en son geçen adetten yumurtlama günüme kadar içtim inşallah 11.5 dan yumurtlamaya kadar düşürmüştür diye dua ediyorum ben de
Bende 32 gundur ıcıyom geçen ay 9 du cayı 40 gune tamam luyım bırakacam bakalım. Bu degerı dusurmek ıcın ılac varmıs nıye yazmıyolar. Normal aralık 5 6 demeyı biliyorlar bu degerlede kalır dıye bızı ugrastırıyolar

Bende 32 gundur ıcıyom geçen ay 9 du cayı 40 gune tamam luyım bırakacam bakalım. Bu degerı dusurmek ıcın ılac varmıs nıye yazmıyolar. Normal aralık 5 6 demeyı biliyorlar bu degerlede kalır dıye bızı ugrastırıyolar
Canım bana ilaç yazdı aslında Dr um ama ben bu aydan sonra tüp bebek tedavisi olacağım için kullanmadım

Eklentiler

• IMG_20181115_195309.jpg
    IMG_20181115_195309.jpg
    117,8 KB · Görüntüleme: 44
X