Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım saraçoğluna nasıl ve nereden mail attığını söylermisin banada.

Canım saraçoğluna nasıl ve nereden mail attığını söylermisin banada.
Saracoglunun sitesine girince sohbet bolumu var ordan yazarsan seninle ilgilenen biri cikiyor sikintini anlatinca sana uygun olan kurlerin linkini atiyor masa ustunden girince girince direk cikar da tlf dan giriyosan biraz karistir soru sorabilecegin bi bolum var ordan zaten tahlil soniclarini felan istiyolar canim

“Sizi dinliyoruz” diye bir bölüm var oradanmı acaba canım ?

Erken menopoz kuru bana gondendigi paket icinde bitane corek otu yavi var hayit tohumu var testeredisli aslan pencesi poset cay var bide baska bi ot karisimi var nasil ocilcegi felan hepsini detayli ayaziyolar zaten

Kizlar acilll yardim edermisiniz ben surekli kontrole gidiyodum yumurta takibi yapiliyordu buyuyunce catlatma ignesi yapilacakti cumartesi gunu gittik 18 milim dedi sali gel yapalim igneyi dedi ama bugun gittimizde yumurtam catlamis doktor bisey yapmadi iliskiye girin dedi ancak yumurtamin ne zaman catladini bilmiyoruz gecmi kaldik acaba ölmüsmudur yumurtam 24 saat mis omru galiba ole okumumustum

yani ben bu doktorları da anlamıyorum 18-22 mm yumurta zaten çatlama büyüklüğü niye 3-4 gün daha ileri atıp riske girmişki 18 mm de de yapabilirdi çatlatma iğnesini Neyse artık olan olmuş canım belki de yeni çatlamıştır hemen bugün ilişkiye gir denk getirme ihtimalin var bugünü boş geçme sakın.. Hakkında hayırlısı olsun inşallah

Bende yarın doktora gitcem inşallah bu ay yumurtalarım büyür geçen ay yeterli büyümedi iptal edilmişti tedavim

Saol canimm ya doktora okadar kizdimki anlatamam ama gecti artik hayirlisi boyleymis

Kac gundur kasiklarimin agrisi gecmedi yururken felan baya zorluyor acaba hamile olabilirmiyimm adet tarihim 16 ekim bu kadar erken adet belirtisi olurmu

Erken menopoz kuru bana gondendigi paket icinde bitane corek otu yavi var hayit tohumu var testeredisli aslan pencesi poset cay var bide baska bi ot karisimi var nasil ocilcegi felan hepsini detayli ayaziyolar zaten
Banada ayısını önersi ama hala almadım. FSH ve AMH kaçtı senin?

FSH tve amh testini aile hekimi ya da devlet hastanesi yapıyor mu?özelde yaptırdım ben ama kontrol için sürekli para vermek istemiyorum.

FSH tve amh testini aile hekimi ya da devlet hastanesi yapıyor mu?özelde yaptırdım ben ama kontrol için sürekli para vermek istemiyorum.
Canım AMH testini yapmayabilirler onu zaten yılda 1 defa yaptırsan yeterli olur değişken bi değer değil artmaz ama düzenli olarak azalabilir de aynı da kalabilir.. Ama FSH testini aile hekimliği yapar

Canım AMH testini yapmayabilirler onu zaten yılda 1 defa yaptırsan yeterli olur değişken bi değer değil artmaz ama düzenli olarak azalabilir de aynı da kalabilir.. Ama FSH testini aile hekimliği yapar
yumurta rezervim az ondan sormuştum. FSH yaptırırım o zaman her ay tşk ederim canım.

yumurta rezervim az ondan sormuştum. FSH yaptırırım o zaman her ay tşk ederim canım.
Benim de düşük AMH canım zaten azalınca tekrar artmaz yılda 1 defa yaptırıyorum mesela 0,68 den 0,49 a inmişti en son.. Ama FSH kalitesi açısından önemli normal olduğu ayda gebe kalmak hem daha kolay hem de daha sağlıklı ve tabi tedavi için de daha uygun oluyo.. Bitkisel bişeyler deniyo musun FSH için?

0,97 benim de daha yeni öğrendim .11 ekimde de progesterona bakılacak. Bu arada da eşim sperm testi yaptıracak öbür ay saraçoğlunun değerlerime bakarak tavsiye ettiği bir kür var onu deniycem sanırım.

fsh 11,56 AMH 0,97

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…