Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

0,97 benim de daha yeni öğrendim .11 ekimde de progesterona bakılacak. Bu arada da eşim sperm testi yaptıracak öbür ay saraçoğlunun değerlerime bakarak tavsiye ettiği bir kür var onu deniycem sanırım.
Anladım canım inşallah Allah gönlüne göre versin :dua: AMH ın çok kötü değil FSH da öyle ben FSH ı biraz düşüren bi kürle kolayca hamile kalabileceğine inanıyorum :dua: Yolun açık olsun inşallah :dua:

Anladım canım inşallah Allah gönlüne göre versin :dua: AMH ın çok kötü değil FSH da öyle ben FSH ı biraz düşüren bi kürle kolayca hamile kalabileceğine inanıyorum :dua: Yolun açık olsun inşallah :dua:
amin inşallah canım çok sağol iyi dileklerin için. Rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın.

Adet oldum kizlar hamile degilim ben simdi fsh imi dusurmek icin kurlere dvm edcem yumurta takibi felan yapilinca birakmistim dusuge sebep olur diye fsh 10 du gecen ay bugun adetimin ilk gunu hemen basliyimmi yoksa adetim bitince sogan kuru yapip mi basliyim

Benim ablam da sizin gibi idi .fsh 12 ye cikti doktor olmaz dedi. Erken menepoza giriyorsun dedi .Ama şimdi 2 yaşinda cocugu var. Doktorlarin her dedigine takma kafani. Baska doktora da git.
benımde fsh 11 cıktı bana da aynı dedı erken menapoz dedı pekı ablanız ne yaptı nasıl hamile kaldı

Bende bugun basladım aslan pencesıne hayıt tohumuda ıcıyorum hormonlar ı dengeler mıs fsh 11den kaca dusurdu sonrasında bakmısmıydı
Canimm hiccc biseyi kafana takma ben cok taktim basta ama kendine yapiyosun bole hamile kalan cok benim fsh 15 ti 15 gun sogan suyu ictim sonra sabahlari ve aksamlari hayit tohumu ictim bide testeredisli aslan pencesi ictim suan fsh 10 a dustu doktora yumurta takibi yaptirdim iliski gunleri verdi ama hamile kalamadim bu ay.gene icmeye dvm edicem allah buyuk.umutsuz olmayalim herseyin basi moral bu arada ben bisey sorucam siz kac gun adet oluyosunuz ben 2 gun kesintisiz akiyo 3. Gun az geliyo sonra leke ve bitiyo bu normalmi bide buna taklimiyim

Canimm hiccc biseyi kafana takma ben cok taktim basta ama kendine yapiyosun bole hamile kalan cok benim fsh 15 ti 15 gun sogan suyu ictim sonra sabahlari ve aksamlari hayit tohumu ictim bide testeredisli aslan pencesi ictim suan fsh 10 a dustu doktora yumurta takibi yaptirdim iliski gunleri verdi ama hamile kalamadim bu ay.gene icmeye dvm edicem allah buyuk.umutsuz olmayalim herseyin basi moral bu arada ben bisey sorucam siz kac gun adet oluyosunuz ben 2 gun kesintisiz akiyo 3. Gun az geliyo sonra leke ve bitiyo bu normalmi bide buna taklimiyim
Bnmde 2 gun yogun 3 gun azalıyo 5. Gune kadar lekelenme seklınde gelıo

Bı ayda mı yaptınız bunların hepsını ve bı aydamı 15 den 10 dustu. Ben aslan penceaı ve hayıt tohumu yapıyorum bı ay devam edecem e2kactı senın

Evet once 15 gun sogan suyu ictim o bitince testeredisli aslan pencesi ve hayit tohumu ictim 1 ay evet 1 ayda dustu canim seninde duser insallah ikimizinde durum ayni sanirim adet seklimizde benziyo

Kızlar merhaba fsh 11,5 amh da bugün cıktı telefonda öğrendim sonucu 0,64 dedi ve ben bir haftadır kendimi yedim bitirdim siz neler yapıyorsunuz ben de kendimi toparlamak istiyorum artık

Canim hicc canini sikma benim fsh 15 ti amh de seninki gibiydi net hatirlamiyom doktor tup bebekten baska caren yok dedi yikildim kendimi zor topladim.hayit tohumu ve testere disli aslan pencesi kullandim suan fsh 10 a dustu dahada dusurxem insallah umutsuz olma senin cok degil cok kolay duse hemen al ve icmeye basla

Canim hicc canini sikma benim fsh 15 ti amh de seninki gibiydi net hatirlamiyom doktor tup bebekten baska caren yok dedi yikildim kendimi zor topladim.hayit tohumu ve testere disli aslan pencesi kullandim suan fsh 10 a dustu dahada dusurxem insallah umutsuz olma senin cok degil cok kolay duse hemen al ve icmeye basla
Aldim canım iki gün sonra adet olcam O zaman bir demlik başlarım içim bi kac gündür rahat çok şükür veren de allah alanda ben eşimi çok üzdüm günlerdir ona daha çok üzülüyorum çok umutlu olacak bir gün diyor ama durumun ciddi olduğunun ben kadar farkında değil galiba yarın doktora gidicem bakım ne dicek onunla hiç görüşmedik daha

Tüp bebek son çare zaten bizim sorunumuz da çok fazla yumurta yok ama tüp bebekte çok yumurta olması gerek ben şu anda çok sıcak bakmıyorum çünkü tüp bebek sürecinde de çok mağdur olan insanlar var ne yazık ki şimdi herkes paracı olmuş

Tup bebek surecine girince ilaclarla gelistiriyolar yumurtalari merak etme bitane bile olmasi yeter.ama aynen dedigin gibi son care o cok sukur gene denemek icin yollarimiz var sakin uzme esinide umutsuz olma bu fsh sitresden daha cok artiyo guzel vakit gecirmeye bak aklina olumsu dusunceler gelince hemen baska seyler getir aklina hic olmadi sarki soyle hiiic negatif dusunme inanki okadar duydumki yuksek fsh ile hamile kalan bizde yapabiliriz aynen adetin bitince basla ben sabah aksam yemeklerden yarim saat once hayit tohumu ictim aksam yemeginden bi saat sonra felande testeredisli aslan pencesi ictim saracoglundan aldim mutlaka dene

Benim adetim onceden 5 gun felan olurdu simdi 3 gun zor oluyorum ama umudum var ben normal yollarla hamile kalcam sacma gelebilir ama kendi kendine bunu tekrarla yapabilirim de yumurtam var de ben 15 den 10 a dusurdum daha yolum var senin ilk dususte normale doner allah buyuk

arkadaslar 5 yıl önce tanıştım menapozla suan 37 yasındayım ilk öğrendiğimde 75 ti 3.ayda kürler ve cyclo prognova sayesinde 8 e düştü ay hamile kaldım sonra bıraktım eski haline döndü yani bırakmayacaz devam

X