Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Çok teşekkür ederim cnm. Mutlaka deneyeceğim

Çok teşekkürler cnm. Senin tüp bebek başarılı oldu mu peki?

Merhaba
Hayıt suyuna bugün başladım
Nasıl kullanıldığını biliyorum ancak günde kaç kez kullanmalıyım
Size faydası oldu mu
İnş olmuştur

Merhaba
Hayıt suyuna bugün başladım
Nasıl kullanıldığını biliyorum ancak günde kaç kez kullanmalıyım
Size faydası oldu mu
İnş olmuştur
Selam canım beni o kadar eskilere götürdünki şimdi bi tuhaf oldum bu başlıktan bildirim gelince :) Hayıt suyu günde 2 kez canım ne için kullanıcaksın bilmiyorum ama fsh düşürmek için en etkili bitki testere dişli aslan pençesi.. hayıt suyu da içersen ikisi bi arada düşürebilir.. Bende o şekilde 9-10 civarından 3 e düşmüştü değerim.. Kaç peki fsh?

Banlnmışsın

Ya benim değermde 10.16 pek anlamıyorum bu FSH’dan 2-3 doktora gittim biri normal dedi diğeri yüksek dedi hangisine inanacağımı şaşırdım biri çok korkuttu diğeride çok rahat gibiydi . İmkansızmı acaba bu değerle . Birde testere dişli aslan pençesini bende 2 haftadır kullanıyorum yanında hayıt otunuda kullansam dahamı etkili olur . Ve sen kaç ay kullandıkdan sonra değerin düştü canım . Biliyorum çok soru sordum ama inan çaresizlikten

Ben üç defa tedavi oldum hiç bir doktor bu değerlere bakmadı bile. Muayene sırasında yumurta var mı yok mu daha çok onla ilgilendiler. Bitkisel kürler hakkında hiç fikrim yok. Allah yardımcınız olsun.

Merhaba fsh değerim 109 dan 5 e düştü kendiliğinden adet görüyorum Allah yardım etti Diyetisyene devam ettim inşallah hamile de kalırım diye umud ediyorum ama çoğu doktor bazen düzelir ama sen menapoza girdin diyor...

O nasıl oluyormuş ya sen doktorlara takılma canım . Adet görüyorsun bikere sen,adet gören bi kadın nasıl menopoza girmiş oluyor. Kaç ayda düşürdün bu değeri 5’e canım. Testere dişli aslan pençesi filanmı içtin.

Sadece diyet yapiyodum bi 10 kilo kadar verdim ama daha önce çok içtim o otlardan hic fayda etmemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…