Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

21 gün kullanıp ilaç bittikten sonra 2 3 gun icerisinde adet olursunuz

Mrb konu iki yıl önce açılmış acaba bugün ne durumdasiniz bebisiniz oldu mu.

ben 21 gun bittikten birkac gun sonra adet olmustum canim ve diger 21 gunluk hapa baslamistim. olabildin mi adet?

Merhaba arkadaşlar ben adetin 3.günü hırmon testi yaptırdım tüm değerlerim normal çıktı ancak fsh 6.6 çıktı doktorum 5 günlük menogon 75 iğne verdi sizce fsh ilaç kullanacak kadar kötü durumda mı? İğneyi yapıyorum fakat biraz endişeliyim

Ah şu troid bendede var rezerv bitik 4 aydır adet yok yaşımda 39 ne varsa denedim vitaminler otlar erbil beye de gittim ennsonunda pes ettim
Ya canin tiroid olunca rezerv mi bitiyor. Bendede var tiroid test sonuclari iyi cikti. Bende hasimatoda var. Cok sukur iyi sonuclar. Ama adetin3. Gunu yapilmadi tutturamadik 6. Gunu falandi adetin. Yinede dogru cikiyormu acaba

Ya canin tiroid olunca rezerv mi bitiyor. Bendede var tiroid test sonuclari iyi cikti. Bende hasimatoda var. Cok sukur iyi sonuclar. Ama adetin3. Gunu yapilmadi tutturamadik 6. Gunu falandi adetin. Yinede dogru cikiyormu acaba
yok canım öyle değil troid yüksek olunca oda bi engel ama rezervle alakası yok rezerve yani amh adetin 3. günü bakılıyor senin kaç cikti

yok canım öyle değil troid yüksek olunca oda bi engel ama rezervle alakası yok rezerve yani amh adetin 3. günü bakılıyor senin kaç cikti
Canim amh bakilmamis. Adet gunumde degil. Nornalde fsh 5.kusur estradiol 42 kusur. Bir sknti olabilirmi ki

fsh iyi yani canım ama amh batırsaydın iyi olurdu senin sorun neki
Pko yum canim yaa. Tiroid hasimato falan da cikti ama simdi iyi durumda tirpid hasimatoya baktirmadim. Ona onumuzdeki hafta bakilacak ne durumda diye. Bir tane kimyasalim var 6 ay oncesinde. Ozel kilinige gidiyorum dojtorum sonuclara vakip 3 ay folik asit icicen 3. Ay hamile gelicen dedi bakalim nolucak. Daha 2 hafta oldu. Heralde yunurtalara bakipta istemdi amh. Cunku bana ikizin olabilecek yumurtaya sagipsin dedi.

tekrar merhaba
durumumu güncelleyim die kendi yazımdan devam ediyorum.
eşimin ilk genetik testinde sorun yok başka testlere devam ediliyor şuan. hala bekleme aşamasındayız. bende bu süreçte tahlilleri tekrarlayım ddm ve fsh 11.9 çıktı. fakat daha once 39 çıkan e2 bu ay 75 çıktı. amh testimde 1.41 çıktı. daha doktora göstermeye gitmedim. eşimin sonuçlarına göre tedavi süreci bir yıldan fazla bile sürebilirmiş bu yuzden bana yumurta dondurmayı önermişti doktorum. bu sonuçlara göre ne diyecek tekrar yazarım .
benmle yakın değerlere sahip olanlar varsa lutfen paylaşın

merhabalar ...benim fsh 130 lara kadar çıktı..kullandığım bitki kürleri sayesinde şuan 10 a kadar düştü...hemde adetin 3.günü testi olmamasına rağmen...rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah...

benim değerlerde sizinkiler gibi yüksekti...iki defa soğan kürü 15+10 gün uyguladım ve sadece soğan kürü ile yaro yarıya değerlerim düştü..akabinde hayıt+aslanpençesi+çörek otu yağı+arı sütü bal polen+hafize sultan macunu+omega 3+dublex tablet+e vit.kullandım ve henüz regl olmadan baktırdım tekrar..fsh 10 lh 5 e düşmüş şükürler olsunki...bu ay civanperçemi+aslanpençesi+sarı kantoron ile devam edicem..mart ayında allahın izni iletüp bebeğebaşlıcaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…