Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Adetin ilk günü başla sabah akşam bir tatlı kaşığı hayıt al bardakla ez biraz sert üstüne sıcak su koy beklet iç 15. Gün bırak. Önce Allah'ın izniyle 2. Ayda hamile kaldım,. İlki tüp bebek

Evet canım. 40 50 lerle doğal hamile kalan var. Tüp neden olmasınki galiba nasip işi.
Sanırım haklısın canım tamamen nasip fsh 100 lerde olup hamile kalanida okumuştum biryerde...bebek evet istiyorum hemde çok ama sanırım en çokta ilaç kullanmadan unuttummu ictimmi hormonun zararı varmı gibi şeyleri dusunmeden artık regl olmak istiyorum

Bende istiyorum. Normale dönsek keşke.

Ben bir aydır hayıt içiyorum düşmedi aksine prolaktin i yükseltti beni . Bu ay da kan tahlili yaptıracagım bakalım düşmüşmü devam ediyorum hayıta

Ya canım şöyle 50 60 100 olanlar yazsa? Ne yaptılar çocuğu olan oldumu sonradan adet gördüler mi? Bizede umut olsa. :)
Aynen canım nasıl bir yol izlediler nekadar sürede atlattılar okadar yoruldumki artık surekli araştırıyorum inşallah birileri yazsada şu kafamızdaki karabulutlari dağıtabilsek

Ah şu troid bendede var rezerv bitik 4 aydır adet yok yaşımda 39 ne varsa denedim vitaminler otlar erbil beye de gittim ennsonunda pes ettim

Hangi ılaci kullaniyorsun adet için benim kullandigimdan mi acaba ? Ilaç aynı zamanda östrojen salgiliyor.. fsh yüksekliginden beyinimiz östrojen salgilamiyormuş dr dedi bana da.. östrojende fölikül üretmiyor.. o kadar çok detayli ki aslında araştıra araştıra çok şey öğreniyoruz..
Yaz tabi ki memnun olurum bende yazarım ne işe yarar ise yardımcı oluruz birbirimize.. amin inşallah hayırlısı ile kavusuruz bebişlerimize ☺

Amin inşallah hayırlısıyla...Aynen tatlım ilaç dediğin gibi hormon içeriyor ama vücudun aylık döngüyü tamamlayabilmesini sağlayacak kadar yapay hormon tabiki gelismeleri yazalimki gercekten herkes birbirine faydalı olabilsin

Bende içtim hemde 5 ay çok düzenli aslan pencere Hayıt Civan percemi hiçbir işe yaramadi
EVet bazılarında ters etki yapabiliyormus bende yaptı işte prolaktini mi de yüksektti bakalı bu ay düşmüş olacak mı belki bir ayda etki etmemiş olabilir .

Arkadaşlar herkese merhaba çok fazla yorum yazamasam da hepinizin yazdıklarını okuyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun. Size birşey sormak istiyorum. Ben üçnüncü Tüp bebek denememe başlamadan önce dr.beni menopoza sokmuştu. Üçüncü tedaviyi oldum sonuç her zaman ki gibi negatif çıktı. Sonuçtan birkaç gün sonra adet oldum ve öyle böyle değil çok fazla oldum ve bir daha adet olmadım :/ kendimi çok kötü hissediyorum her yerim şiş gibi dokunsanız ağlarım öyle bir moddayım. Geçen hafta dr.gittim muayene oldum 3-4 tane yumurta var ve bunlar olgunlaşmış çatlayamamaış ondan sıkıntı yapmış bana cyclo progynova hapı verdi 21 gün kullanacağım 7 gün ara tekrar kullanacağım. 21 gün kullandıktan sonra mı adet olacağım. Bu durumda olanlar var mı ? En son 18 kasımda adet olmuştum daha da olmadım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…