Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben cook yorgunum,uykuya hasretim. emir iyi,buyuyor,4.5 ay oldu.
büyümüş maşallah. Allah kolaylık versin yakında emeklemeye baslayinca, bir de yürüyünce yorgunluğun daha da artacak :) yeğenlerimden biliyorum sağlıkla büyüsün inşallah canım. Anne olmak kolay değil bize de nasip olsun böyle tatlı yorgunluk razıyım ben :))

amin canim insallah rabbim size de nasip etsin.
kolay degilmis cocuk buyutmek bunu anladim ama guzel bir duygu tabiki,tek gulusu yetiyor:)
allahim isteyen herkese versin. hayirli haberlerinizi bekliyorum hepinizin.

Evet cnm oglumda normal yoldanolmuştu ikincide normal oldu suan oglum 15 aylık 7+5 haftalik hamisim bende

ben de emire kalmak icin tedavilerle ugrasirken 2.yi hemen yapicam derdim ama o kadar yoruldum ki suan gozum hic kesmiyor,tek cocukta kalsak mi diyorum ama emire haksizlik yapip kardessiz birakmak istemiyorum. bi yandan yas gidiyor,35 oldum vs. vs.

yakin olmasi zor mu? yaninda anne kv kardes var mi sana yardimci olacak?

Cinari tek basimiza buyutuyoruz dusunki bir kaşık benden baskasi corba icirmis değil 1 saat benden ayrilmis değil lohusaligimdada tektim simdide bu şekilde kazara hamile kaldim iyiki de klmisim yoksa cesaret edemezdim kardes şart gerçekten 2 senemi daha feda edicem onlar icin 2 sene sonra rahatlarim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…