Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlaarrrr bugün kesemizi gördükk :)
Eğer arkalara saklanmadıysa şu anda tek gördük 2 hafta sonra da kalp atışını duycaz inşallah
Hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Transfer öncesi ve sonrası tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

AYYYYYY 41 kere maşallah canım.... Allan kucağına almayı da nasip etsin.. Çok sevindim ya.. Desene tosuncuk geliyor dünyaya.. :)))))

Sagol teyzoşu:))
Aminnnnn canim insallah.
Kiz miydi erkek miydi derken bugun belli oldu iste. Ailedeki cogunluk erkek demisti zaten. Oyle de oldu:) rabbim saglikla dunyaya gelmesini nasip etsin.

Valla bu surecin her asamasi ayri bir heyecan ve kalp carpintisi. Iyi mi,saglikli mi diye dusunurken gunler gecmiyor muayeneye kadar. Gorunce bir rahatliyoruz bir dahaki muayeneye kadar. Rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin insallah.

Butunnnn dualarim hep sizinle. Rabbim emeklerinizin karsiligini versin. Tez zamanda tekiz,ikiz gonlunuzden ne geciyorsa versin. Bu duygulari yasamaniz icin,hayirla ve saglikla,her zaman dua edecegim bu sayfalarda yazistigimiz herkes hamis kalana kadar

tebrik ederim Allah kucağınıza almayı nasip etsin. çok güzel dileklerde bulunmuşsunuz, çok teşekkürler, Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah

Hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Transfer öncesi ve sonrası tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Çok teşekkür ederimm,amiinn inşallah.Ekim ayından itibaren tedavi içindeydim ben,uzun bi süreç olduğu için tek tek yazmak uzun olabilir,özellikle sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım seve seve

Evet canim 15.haftada belli oldu.
Aminnn canim.
Allahim sizlere de gostersin insallah.
Sende heyecan ne durumda?
amiiinn canım inşallah.
bugün bende randevumu aldım haftaya cuma gebelik takibi için artık kendi doktoruma gitcem,tüp bebek merkezinde işimiz bitti çok şükür.Gün saymaya başladım cuma için =) Bazen korku,bazen heyecan bekliyoruz bakalım o günü.Benden 7 hafta önce hamile olan arkadaşım var sürekli ona sorular soruyorum bulantın ne zaman başladı,iştahın açılmış mıydı senin de diye.Sanki herkesin aynı zamanda aynı belirtileri olcakmış gibi =))

Ben hala degistirmedim tup bebek doktorumu. Bugun ayrilma sinyallerini verdik ama:)
Ben de herkeste ayni seyler olur saniyordum ama oyle olmuyormus. Midesi hic bulanmadan atlatanlar da var,afedersin banyodan cikamayanlar da. Herkesin bunyesi farkli.
Hamile kaldiktan sonra her sey cok kolay olacak sandim ben ama oyle olmuyormus,heyecan mutluluk korku hepsi bir arada ve bu omur boyu devam edecek sanirim. Onlar saglikli ve mutlu olsun da gerisi onemli degil.

Cumaya az kaldi,kalbi de duy insallah da bir asama daha geride kalsin:)

bizim doktorumuz direk kendisi söyledi,artık takip edecek doktorunuza gidebilirsiniz dedi.Aynen biz de dün aynı şeyi konuştuk eşimle,bundan böyle ömür boyu hep korku,endişeyle geçecek hayatımız dedik.Özellikle benim gibi pimpirikli birisi için kaç yaşına gelirse gelsin devam etcek o =) Dediğin gibi sağlıklı olsunlar yeter,kalbi duymak için son 10 gün bakalım nasıl geçecek benim için =)

Çok teşekkür ederimm,amiinn inşallah.Ekim ayından itibaren tedavi içindeydim ben,uzun bi süreç olduğu için tek tek yazmak uzun olabilir,özellikle sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım seve seve
Transfer öncesi ve sonrası beslenme şekliniz nasıldı? Tüp bebek tedavisinde önerebileceğiniz uygulama (spor, akupunktur vs) yaptınız mı? bunları sormuştum. Ama sizin için cevaplamak uzun sürecekse önemli değil. Cevaplamasanızda olur. Canınız sağ olsun.

seve seve demiştim zaten canım,isteyen istediği kadar soru sorabilir,gerçekten seve seve cevaplarım,çok zor bi süreçten geçiyoruz çünkü yardımcı olabilirsem ne mutlu =)
ilk transferimden önce doktorum vitamin takviyesi vermişti,transfere kadar onları kullandım,onun dışında daha önce çok abur cubur ve dışardan yemek yiyodum onları kesmeye çalıştım,ilk transferimin sonuna doğru akupunktura başladım 4 seans aldım.O transferimde 2 yumurta görünmüştü ama 1 yumurta toplandı o da kalitesiz olduğu için transfer gerçekleşmedi,bu sırada akupukturuma 1 hafta ara verdim sadece kendime geldikten sonra devam ettim,ilk adetimin 3.günü yeni bir tüp bebek merkezine gittim,muayenede yumurtalar iyi görününce hemen aynı gün iğnelerime başladık,aynı ay 4 kaliteli yumurta toplandı ve 2 si transfer edildi.Bu sırada özellikle 2.transferim sırasında yememe daha da dikkat ettim, daha sağlıklı ve düzenli yemeye başladım ve akupunkturun çok büyük etkisi olduğunu söyleyebilirim,daha öncede bunu söylemiştim imkanı olan herkesin tedavi öncesi başlayıp transfere hatta transfer sonrası da bikaç seans almasını tavsiye ederim.(transfer sonrası tutunmaya yardımcı oluyo akupunktur) Gittiğim tüp bebek merkezinde ben dahil 3 kişi akupunktura gittik ve 3ümüz de hamileyiz şu an =) Ayrıca yürüyüşü de çok sevdiğim ve aldığımız hormonlardan dolayı çok kilo almamak için bol bol yürüyüş yaptım.Bana doktorum vitaminler dışında probiyotik,buğday ruşeymi,avokado önermişti,özellikle bunlardan hergün tüketmeye çalıştım.

transfer sonrası da kahve ve asitli içecekler içmedim(filtre ve türk kahvesi serbestti), günde 1 tane muz ve yumurta yemeye çalışıyorum ve daha da çok ev yemeği yiyorum =) Artık minik bi bebiş de sizle beraber beslendiği için istseniz de dışardan bişey kolay kolay yiyemiyosunuz zaten=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…