Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hee kızlar birde çörek otu yağı yollamış onuda günde bir defa aç karına 1 yemek kaşığı dolusu yazıyor ama oda çok kötü yaa

Canım bende yeni başladım soğan suyunun ilk küründeyim 8.gun bugün ve artık midem almıyor zorla direniyorum bırakmamak için
Anladım benim son soğan suyu kürüm ve iki günüm kaldı bitmesine lütfen bırakma gercekten faydası var sadece ilk yaptığı da belime müthiş ağrı girmişti kasıklarım da ağırıyordu ama bırakmadım şimdi ikinci soğan kürümdeyim iki gün kalsı bende dün bıraksammıkı desim ama bir şşe başladıysam sonunu getirmeliyim diyerek devam ettim, iki gün sonra bitiyo bir ay boyuncada civan percemi içiçem ve kürü bırakıcam cıvan percemi unutmuştu. İyki sana rastladım yoksa yapmazdım

Sabırla devam etmek gerekiyo gercekten, inşallah kürlerin sonundagüzel haberler alırız ara ara sayfaya gireceğim tam aradığı. Konular şimdi cıkmam lazım ders calışıyorum 5 yıllık evliğim bebeğim olmayınca bende AÖF üni. Okuyorum meşkukiyet buldu. Yoksa yanlızlık cekilmşyor ders calışıcam sayfa takibimde :)))

braavvoo sana aferrınnn

yok canım 2 de çıkacam ofisten, 4 de çekilecek film...pazartesi ya işleri toplamaya çalışıyorum
hımmm anladm cnm bende yarın doktora gıtcem hemde bır fsh yaramızını kontrol edeyım kaynanam esımı aramıs berna gelsın illa diyee cok istemiş eşimde bni aradı annem senı çagrıo iilla gelsın dıyo arı sütü bulmus sana dıyo ben de dıyorm bır haftalıgına gieymm diye ama kaynanamda ıkı hafta snra gelcekms 2 hafta kalamazmısın dıyo napcamı şaşırdım

eşini bırakıp nereye gidiyorsun şekerim yaaa? buay sıkı çalışacağız haa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…