Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Insallah kolay gecer monte bende bu ay adetten sonra cektirmeyi dusunuyorum insallah adet olmam bu ay hamileyimdir diyorum ama bat 6 aralik bakalim

Kasiklarimda batmalar ve mide bulantsi var ama klomenin etkisi diye dusunuyorum bulantida psikolojikmidir
tatlım adetin geçene kadar sakın bunlara kulak asma, her belirti hem adet hem hamişlik belirtisi...bence test bile yapma adetin geçmeden, bu acabalar yüzünden bu ay berna ve ben kötü dağıldık, kendini o psikolojiye sokma lütfen

aynnenn cnm montecım haklı bu ayy kötüü seyler yasadık ikimzde psıkolojık aasllaa belirti arama derim yıkımı agır oluyo sonra bizden sana tavsıyee

Merhaba tatlım. Ben gribi daha atlatamadım. az önce tekrar başka bir dr a gittim. iltihap daha geçmemiş. canım inşallah güzel haberlerle dönersin.

Kızlar sayfaları artık yavaş yavaş okuyup bitiricem bi günde hepsini okuyamadım işten güçten ama hepinizin azmine hayran kaldım şimdiden :) İnşallah herkes istediği sonuca ulaşır diyerek kendi hikayemi yazıyorum sizlere;
34 yaşındayım geçen yıl bu zamanlar (evli değildim) Bir kontrol esnasında AMH hormonumun 1,5 lar civarında seyrettiğini tespit ettiler.. 6 ayla 3 yıl arasında yumurtalık rezerviniz bitebilir dediler..Hatta evli olmadığım için yumurta dondırmayı bile önerdiler.. O sırada FSH TSH E2 ve diğer bütün testlerim normal rakamlardı.. Sonra tabi ben bu rezerv işini başka doktorlarla kesinleştirdim.. Ve bu yıl Nisan ayında sevgiliyi nikah masasına oturttum hemen doktora gittim yine AMH 1,5 diğer hormonlarım normaldi.. Haziran ayında ovulasyon testiyle çatlama günümü tespit edip hamile kaldım.. 2 ay herşey normal gitti fakat sonra bebeğimin kalbi atmadı ve 6 ağustosta kürtaj oldum. Daha sonra 2 regl dönemi korundum ve 2 ay yine ovulasyon testiyle denemeler yaptım bi sonuç alamayınca yine doktora koştum (reglmin 2 günü) Testlerin yapıldı ve geçtiğimiz c.tesi sonuçlarla beraber doktora gittiğimde hiç de iyi sonuçlarım olmadığını anladım.. Diğerleri döngüsel olsa da AMH değerim bu sefer 0,89 çıkınca ve doktorum bu gebelik olayını hızlandırmamız gerektiğini söyledi.. Muayenede rahim duvarında kalınlaşma olduğu için tam göremediği bi polip veya kürtaj kalıntısından bahsetti ve bunu tam çözmeden tedavi veremeyeceğini söyledi.. Şimdi önümüzdeki reglm bitince şüpheli görüntünün ne olduğunu çözecekmiş daha sonraki regl döneminde de (eğer şüpheler yersizse) ilaç verecekmiş.. Yani 2 ay gibi bi süre kendi imkanlarımla hamile kalmaya çalışacağım.. Bu arada annemin de önerisiyle 5 gün önce soğan kürüne başladım bi denemek istedim.. Diğer bütün kürlere de açığım.. sizinle bu yola baş koymaya hazırım :) Haydi bakalım hayırlısı :)

hadi bakalım maraton baslasın bende adetımın 2.ci günü bol kürlü bir güne uyandım ilaveeten eşimede uyguluyorum eşle beraber uygulanan kürlerin daha iyi olacagını düşünüyorum tavsıye ederm snda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…