Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

battık zaten bu ay ıkı hayıt şişesi bitrimişim nerdeyse cakışırlarda eklendı vay efendım ırde arı sütü kecıboynuzu vs bal badem fıstık battık
benim daha 350 tl rahim filmine gidecek, antibiyotik,kontroller, testler saymıyorum bile... bunlara çalıştım bu ay resmen

benim daha 350 tl rahim filmine gidecek, antibiyotik,kontroller, testler saymıyorum bile... bunlara çalıştım bu ay resmen
aynenn ya bende hsg cektrrsemm baya fazla para harcamıs olcak aktara her gtmemde 70 tl bayılıodm zaten sımdı yenı formüllerde eklendı baya malıyet arttı hastane kontrollerı falan sen asıl o zaman görcen allahtan ben muayeneye 30 tl verıorm on gun bedvaya gıdebılıorm dün 55 tl verdım adet olunca gıtcem para vermcm o yönden birtek rahatım

ben de 50 veriyorum 10 gün gidebiliyorum ama bu hafta yine 50 bayılacam çünkü 10 günü geçmiş olacak sanırım rahim filminden sonra...galiba yumurta takibine başlayacak 5 yumi var ya bu ay, değerlendirelim bu ayı dedi

32 yaşımdayım Şubatta 10 sene olacak evleneli 9 yaşına giren bir prensesim var 3 senedir 2.bebek için uğraşıyoruz bu enson gittiğim doktor tüp bebekle bile %3 şansın var dedi

32 yaşımdayım Şubatta 10 sene olacak evleneli 9 yaşına giren bir prensesim var 3 senedir 2.bebek için uğraşıyoruz bu enson gittiğim doktor tüp bebekle bile %3 şansın var dedi
öncelikle prensesine maşallah tatlım... bana da önceki doktorum tüp bebek bile olmaz bu değerlerle demişti :) şimdi değerleri düşürdük çok şükür 1 ayda.... bu ay normal yoldan olur'u konuşuyoruz :)

Sonuçlarım böyle ben tüp bebek tedavisi olmak istemedim ı. Saraçoğlu nu aradım bana kur yolladı onları deneyip tekrar test yaptırcakmışım soğan suyu ile başlıyor ardından aslan pencesi tekrar soğan suyu sonra civan perçemi 3 ay sürüyor bu

Eklentiler

• 20151130_101202.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 44
Teşekkür ederim Rabbim hiç anne olmayanlara tattırsın ben 25 Şubat ta evlendim 26 kasımda doğum yaptım hiç ikincisi için böyle uğraşacağımı düşünmedim ama başa gelen çekiliyormuş nasipte varsa ikinci kez anne olurum yoksa Allah herksin evladına ve kızıma sağlık versin

Birde aklıma takılan bir şey var.Ben bu tahlili yaptırmadan önceki reglimde klomen kullandım tekrar regl olunca bu tahliller yapıldı hep kafamı kurcalıyor acaba klomen sonuçları etkilemiş olabilirmi diye

canım hiç stres yapa, stres bu hormonları fırlatıyor, rahat olmaya çalış... saraçoğlu hoca niye hayıt önermedi acaba, hayıt suyu bi mucize çünkü..benim de fsh 1 ayda 23 den 10 a düştü, e2 21 den 37 ye yükselerek hormonlar normale döndü çok şükür

Birde aklıma takılan bir şey var.Ben bu tahlili yaptırmadan önceki reglimde klomen kullandım tekrar regl olunca bu tahliller yapıldı hep kafamı kurcalıyor acaba klomen sonuçları etkilemiş olabilirmi diye
canım etkilemiştir mutlaka ama hiç takılma bunlara... bu değerler gün içinde bile değişebilen değerler... bu değerlere bakarak asla karar verilemez, kendini rahat bırak, kürlerini iç, bak nasıl düzene giriyor hormonlar şaşıracaksın....

Hiç bilmiyorum ki hayıt demedi bu erken menopoz kürüymüş bundan 2 kür kullanacakmışım ondan sonra test yapılıp farklı küre geçilecekmiş ama teldeki bayan bizi 45 50 yaşında insanlar arıyor onların çocuğu olduki sizinde olur doktorun her dediğine inanmayın dedi ama öyle bir doktora gitmişim ki ben düzenli regl oluyorum bana menopoza girmişsin diyince stresten girecektim neredeyse :) felaket acımasız bir doktordu

ben de aynısı yaşadım tatlım okuduysan ilk sayfaları, ne kadar acımasız olabileceklerini görüyor insan...hiçç takma kafana, bunu sürekli yazıyorum çünkü işin püf noktası kafaya takmamak

kızzllar bu arada adet oldum dün sabah adetım cok tuhaf geldi bulanık kahve arası ve aksama kadar akıntı seklınde devam ettı dün gece adet kanamamm bir başladdıı yürüyemedım resmen ped oldugu halde tastı heryre pijamama fln o derece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…