Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kendi değerim ve olması gereken değerler yazar tahlillerde canım. ama doktoruna sor neden bişey yazmıyor. adet oluyor musun behin sen

suyunu nasıl içiyorsun canım. vede dereotununu yoğurdamı karıştırmış acaba nasıl yapmış başka ne kullandın acaba. sen kendin regl olabiliyor musun cyclo mu içiyorsun sende yaşın kaçtı acaba

Dereotunu sıcak suyun içinde 2 saat bekletiyorum sogunca içiyorum canım
Arkadasimin ablası yoğurta karistirarak yemiş suyunu içmemış.
Ben içiyorum sonra Dereotunu yiyorum zorlanmiyorum yani.
Relg oluyorum çok şükür yaşım 32 6 aylık evliyim canım
Bana yumurta kalitesizligi yani içi kaliteli değil denildi.
Gittiğim bütün Dr lar malesef farklı farklı şeyler söyledi.

Merhaba
Al benden de o kadar ☺
Peki bu bahsettiğiniz kür nedir öğrenebilir miyim acaba ☺

Canim tsh degerim 3.62 cikti. Doktor arttirdi her gun 100 mg ic dedi.

Canim nasilsin?
Nasil gidiyor tedavi?
Opu yaklasmistir sanirim,belki de oldu.

kendi değerim ve olması gereken değerler yazar tahlillerde canım. ama doktoruna sor neden bişey yazmıyor. adet oluyor musun behin sen
Sordum doktora beni geçiştirdi normal dedi takıntı yapma o niye böyle bu niye böyle diye dedi kapattı teli.evet adet oluyorum. Bak sonucum şu şekilde yani aralık 0.85 ve 14,24 yani uçurum var değerler arasında

Eklentiler

• IMG_4075.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 46
Sordum doktora beni geçiştirdi normal dedi takıntı yapma o niye böyle bu niye böyle diye dedi kapattı teli.evet adet oluyorum. Bak sonucum şu şekilde yani aralık 0.85 ve 14,24 yani uçurum var değerler arasında
Değeriniz 2.95 çok iyi bir değer..

Keşke empati kurma becerisi geliştirebilecek ilkokul dersleri olsa müfredatta..

Amh değerim 0.01 ben daha önce dediğiniz terimleri ne forumda nede nette hiç okumadım istenilen değer genelde 1 üstü, 4 üstü değerler genelde pco olanlarda görülüyor diye biliyorum.

kızlar fikirlerinizi paylaşırsanız çok rahatlicam.. cylo ilacı biosteron dahil bikaç vitamin ilacı daha kullanıyorum.. adetimin 14. günü kanama oldu kaan beyi aradım, yumurtlama kanamasıdır çünkü adet düzenleyici kullanıyorum ,adet olmaması gerekliydi dedi doktorum.. neyse ilaca devam et dedi.. bu kanamanın üzerinden tam 18 gün geçmiştiki bende bu kez kahverengi lekeler gelmeye başladı tam üç gündür ama kanama değil.. .. neyse kaan beyi aradım sordum , bu hafta seni görim dedi ama yorum yapmadı.. sizce kötü bişeymi korkuyorum açıkçası...

Korkmana gerek yok. aynısı bende de olmuştu. Kaan bey gel göreyim demisti. Bir sorun çıkmadı. Cylo ara kanama yapabiliyormus. O yuzden hiç endiselenme, Rahat ol.

Korkmana gerek yok. aynısı bende de olmuştu. Kaan bey gel göreyim demisti. Bir sorun çıkmadı. Cylo ara kanama yapabiliyormus. O yuzden hiç endiselenme, Rahat ol.
saol canımm rahatlattın inan.. allah korusun kötü hastalık diye aklıma geliyordu... benim amh 0,1 biletimi aldım az önce kaan bey bakacak.. çok korkuyorum 1 yumurta bile çıkmicak diye .. kaan beyin verdiği vitaminleri 2 aydır kullanıyorum.. toplamaya geçemicekmişim gibi çok tedirgin oluyorum uykularım kaçıyor... offfff allahım çok büyük bizi bu dertte kurtarır inşallah..

Korkma canım cylco ara kanamalar yapıyor içini ferah tut inşallah bol bol yumurta görür Kaan bey... Emin ellerdesin...

Korkma canım cylco ara kanamalar yapıyor içini ferah tut inşallah bol bol yumurta görür Kaan bey... Emin ellerdesin...
inşalahhhh cnm öyle mi diyosun ! ya keşkee !1 yumurta bile olmaz diye diye düşünüyorum 7/ 24 .. ama buradan okduğum kadarıyla benim değerde olupta yumurta toplanamayan hiç olmamış.. niye böyle düşünüyorum anlanmıyorum... bikaç doktor bana yumurta donasyonu yaptır demişti amh değerime bakarak.. sanırım psikolojim çok sarsıldı...allah büyük...

Canım benim de değerim aynı seninle, bana da aynısını demişlerdi ama ben denedim ve 3 kere yumurta toplantı toplam 6 tane toplantı 7 ayda. O yüzden tek bir yumurta bile olsa değer toplattırmaya... Rabbim verecekse o tek yumurtayla da verir.. Neticede hepimiz tek yumurtadan olduk.

Allah büyük canım, kalbini ferah tut..

Slm tatlım hiç endişelenme 3yıl önce amh 0.01 di 4kere tüp denedim hep 2 hatta en son 2ay önce 3 yumurtam toplandı, inancını ve moralini yüksek tut ki hormonların etkilenmesin.

si
ay inşallah canım yüreğime su serptin inan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…