Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Can'ım ben takip ediyorum da tam edemiyorum ki buraları. Uyumuşum vallahi:)Ay böyle güzel haberleri alınca içim ferahlıyor;mutluluk ve Umut doluyor içim.insallah kucağına sağlıkla aldığın günleri de görürsün.severim o minik pıtları ben

Sağol canım güzel dileklerin için.benim de toparlanmam lazım ama iyce dağıttım poğaçalar beyaz ekmekler .hayırlısı bakalım.

Canim cok sevindim. Hadi Rabbim tamamina erdirsin insallah tatlim.

Sagol canim, allah razi olsun. Rabbim sizlere de nasip etsin,emeklerinizin karsiligini versin. Mutlu haberlerimiz ve hamislerimiz cogalsin insallah

Arada ipin ucu kacabilir canim,yersin icersin,sonra kendini hazir hissettiginde de baslarsin yine

DR .hakan özkula giden varmı bitkisel tedavi alan varmı ondan acaba. nasıl bir doktor. fsh yükseliğine de iyi gelen bitkileri varmı bilen varsa yazabilir mi

amh 0.01 ve yüksek fsh ile adet olamayıp hamile kalan varmı arkadaşlar yazabilir misiniz. bir umut arıyoruz

amh 0.01 ve yüksek fsh ile adet olamayıp hamile kalan varmı arkadaşlar yazabilir misiniz. bir umut arıyoruz
imkansız denemez elbette ama doğal olması çok çok çok zor canım. canını sıkmak istemem, kusuruma bakma.....

bu arada 0,2 amh ile doğal yolla gebe kalan arkadaşım var ancak sorun olmuştu, kürtaj olmuştu

DR .hakan özkula giden varmı bitkisel tedavi alan varmı ondan acaba. nasıl bir doktor. fsh yükseliğine de iyi gelen bitkileri varmı bilen varsa yazabilir mi
Slm..yaşımız ve amh değerimiz aynı 4 defa tüp denedim hala da devam ediyorum vazgecmedim..bizim gibi rezervi azalanlarda kalan yumurtalar kaliteli değil malesef bu nedenle beklemeden tedavi olmak gerekiyor. hiç çocuğunuz yoksa 3ay vitamin takviyesi efa 1200 balık yağı hapı , quenzim gh ve saf arı sütü kullanıp tüp bebek yapmanızı önerebilirim..Allah hepimizin muradını hayırlısı ile yaşamayı nasip etsin..

imkansız denemez elbette ama doğal olması çok çok çok zor canım. canını sıkmak istemem, kusuruma bakma.....

bu arada 0,2 amh ile doğal yolla gebe kalan arkadaşım var ancak sorun olmuştu, kürtaj olmuştu

doğru haklısın biliyorum o yüzden neler kullanabilirim ne fayda eder onu yazabilir misiniz. arkadaşınız kime gitti ne kullandı acaba

kibarlı ürünleri iyimi bitkisel ürünler onu dün akşam izledim tv de kibarlı ürünleri hakan özkul 400 tl değerinde kür önerdi. duydunuz mu bu bitkisel kürleri acaba

Q enzim 10 mu canım onuda mi almam lazım ve efa 1200 hapı saf arı sütünü nerden bulabilirim acaba ve hangi marka acaba

Oh şükür canım pıt pıt'ları görmek de ne büyük mutluluk.. sonra sesini, sonra tekmelerini derken hamilelik haftaların su gibi geçer inşallah, sorunsuz şekilde.. dikkat et kendine soracağın bir şey olursa yine herzaman sorabilirsin

Tesekkur ederim arkadasim:)
Valla bir asamayi daha gecmenin mutlulugu ve heyecani var. Insalllllah hep boyle devam eder ve saglikla kucaklarimiza almak nasip olur.
Mutlaka soracagim canim

canım benimde amh 0.01. fsh yüksek. hamile kalamadım . inşşş rabbim yüzümüze güler.

Hersey rabbimden canım hiç umudunu kaybetme..
Benim amh im 3 ay önce 0.01 idi simdi 0.06 çıktı.. tabi ki bütün vücut değerleri ay ay aynı olmuyor...
Fsh yukseldiginde artık anlıyorum çünkü parmaklarim şişiyor arastirip öğretim..
Dere otu yiyorum yada suyunu içiyorum.
Bi ark. Sabahlari yoğurt karistirarak gebe kalmış fsh yüksekliginden sebep..
Yararlı herseyi denemek lazım arastirip en azından ben öyle yapıyorum yapmayada devam edeceğim rabbim büyük..

suyunu nasıl içiyorsun canım. vede dereotununu yoğurdamı karıştırmış acaba nasıl yapmış başka ne kullandın acaba. sen kendin regl olabiliyor musun cyclo mu içiyorsun sende yaşın kaçtı acaba

hakan özkul kibarlı ilaçları hakkında bilgisi olan varmı kullanan faydalı mı fsh için arkadaşlar

MERHABA
Nisan 2016 da yapılan hormon testinde FSH 10,99 du bu ay 15,45 olmuş. Düzenli adet olmama rağmen yumurtlama olmadığını söyledi doktor. Cyclo progynova verdi. adet olunca tkrar gidip tahlil vereceğim.

canım benimde amh 0.01. fsh yüksek. hamile kalamadım . inşşş rabbim yüzümüze güler.
Semoş hanım amh ölçümünde sonuçlarda sadece bu değer mi yazıyordu.bende amh testi yaptırdım sonucum sadece sayısal rakamla yazılmış ng/ml gibi bi belirteç yok. En düşük ve en yüksek aralık değerler yazmışlar birde.en yüksek normal değer 14 yazıyor. Kafam karıştı

MERHABA
Nisan 2016 da yapılan hormon testinde FSH 10,99 du bu ay 15,45 olmuş. Düzenli adet olmama rağmen yumurtlama olmadığını söyledi doktor. Cyclo progynova verdi. adet olunca tkrar gidip tahlil vereceğim.
Slm..doktorunuz neye göre yumurtlama olmadığını söyledi size acaba, ultrason mu baktı yoksa adetin 21.günü progesteron testi mi yaptı. Benim fsh 30 iken bile yumurtam oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…