Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Durumun nasıl. ? Hamilelik nasıl gidiyor. ? Yükselme varmi degerde

Iyiyim canim,dinleniyorum evde. Hava cok soguk zaten,bir de kendimi yormak istemiyorum,o yuzden pek disari cikmiyorum. Duygu olarak cok guzel ama keseyi gorunce varligini daha cok hissedecegim.
Carsamba gunu de yaptirmistim testi,baska bir yerde,300 cikmisti,bir daha da yaptirmadim.

Iyiyim canim,dinleniyorum evde. Hava cok soguk zaten,bir de kendimi yormak istemiyorum,o yuzden pek disari cikmiyorum. Duygu olarak cok guzel ama keseyi gorunce varligini daha cok hissedecegim.
Carsamba gunu de yaptirmistim testi,baska bir yerde,300 cikmisti,bir daha da yaptirmadim.
En iyisi ev. Dinlen. Dışarı kar soğuk. Üşütme.Allahin izniyle o günler de gelecek

Amin canim insallah.
Aynen valla,bu sogukta evden guzeli yok. Battaniyem,kitabim,filmlerim:KK66:

Kürleri yaptiktan sonra mi baslayacaksin yeni tedaviye?
Kürlerden sonra içerisi temizse yeniden tedavi, degilse Laparoskopi yoluyla aldirmayi düşünüyorum. Çünkü tüp bebek ilaçları büyütüyor miyomu. Bakalım inşallah temizlenir ben de hayırlısiyla anne olurum

Kürlerden sonra içerisi temizse yeniden tedavi, degilse Laparoskopi yoluyla aldirmayi düşünüyorum. Çünkü tüp bebek ilaçları büyütüyor miyomu. Bakalım inşallah temizlenir ben de hayırlısiyla anne olurum

Insallah faydasi olur da ameliyata gerek kalmaz canim,sifa olsun.
Allahim anne olmayi nasip etsin:dua:

X