Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım çooookkkk sevindim :halay::21:
Allah sağlıkla gelmelerini nasip etsin , gelmelerini diyorum çünkü hayırlısıyla inşallah ikizlerdir :KK37:
:nazar::nazar:

Tesekkur edeerim canimcim:)

Hepimiz soyledik,ikiz degilse de artik ikiz olacaklar bizim duamizla:KK28:Insalllllah hayirlisiyla ikizlerdir:emir_bebek::emir_bebek:

Allahim size de en kisa zamanda yasatsin canim:KK33:

Canim benim allah razi olsun. O kadar şaşkınım ve heyecanliyim ki anlatamam.
Biliyorum ne kadar icten istediginizi ve dua ettiginizi,hepinizi biliyorum. Allahim hepinize nasip etsin,hep dua ediyorum size de,bundan sonra da etmeye devam edecegim. Allahim hepinize nasip etsin.
Sizler de eminim ki emeklerinizin karsiligini goreceksiniz,asla pes etmeyin.

Degeri bu kadar yuksek beklemiyordum.
Hemsire de sasirdi,biz 70lerde bekliyorduk,seninki 3 kati,cok iyi dedi. Kanama var birazcik,onun icin de igne vurdular hemen,5 gun daha vurunacagim.
Eve yeni geldim,dinleniyorum simdi.

Arkadaşlar adet oldum yarın testere dişliaslanpencesi iiçmeye başlıyacam benim gibi amh değeri 001 olup hamile kalan varmı

Arkadaşlar adet oldum yarın testere dişliaslanpencesi iiçmeye başlıyacam benim gibi amh değeri 001 olup hamile kalan varmı
Var Can'ım benim en yakın arkadaşım kaldı 40 yasında hem de ve sağlıklı bir bebeği oldu 2 hafta önce. Ben de aynı durumda gibiyim umut hep var.

Slm arkadaslar bayram kosturmacasindan giremedim buraya kizlar sonuclariniz guzel gidiyor Rabbim tamamina erdirsin. Biz dun gece acilde sabahladik sanciyla acillik oldum. Bi dunya tahlil vs o sirada beta hsg yede baktilar maalesef negatif. Kum dokuyomusum. Ama sunu merak ediyorum. Bu son 4 gece her gun iliskiye girdik. O tutmus olsa bile hemen cikmaz dimi. Yoksa bu ayda bos gecti anlasilan acimi unuttum morelim bozuldu :KK43:
Oncelikle allahim bebeginizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Sizde bayagi ugrastiniz sanirim hamile kalabilmek icin. Rica etsem nasil bi tedavi gordugunuzu anlatir misiniz? Ben klomen kullandim iki defa ama malesef hic gelistirmedi hic bi faydasi olmadi. Doktorum igne tedavisine baslayalim ama 3 ay bekleyelim dedi. Ne yapacagimi bilmiyorum gercekten cok zormus beklemek.

Kanama yok canim cok sukur. Ignelere devam.
Hastayim ama:hasta:
Basimda felaket bir agirlik var,bogazim yaniyor,gece burnum tikaniyor:KK35:

Canım güzel haberini okudum ama mesaj yazamadim. Maşallahh :) Rabbim sağlıkla, hayırla dokuz ayı tamamlamayı nasip etsin. :KK200: hastalığın da geçsin inşallah bir an önce :)

Bursaa, ne yapıyorsun? Nasılsın, ben de hastayım, dinlenmek en güzel ilacı. Kese görmek için ne zamaan gidiyorsun?

Oncelikle allahim bebeginizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Sizde bayagi ugrastiniz sanirim hamile kalabilmek icin. Rica etsem nasil bi tedavi gordugunuzu anlatir misiniz? Ben klomen kullandim iki defa ama malesef hic gelistirmedi hic bi faydasi olmadi. Doktorum igne tedavisine baslayalim ama 3 ay bekleyelim dedi. Ne yapacagimi bilmiyorum gercekten cok zormus beklemek.
Cnm Allah yardimcimiz olsun zor gercekten evet. Ben ikinciye hamile kalamiyodum yumurta rezervlerumdeki azalmadan sebep bitkisel kurler vs kullandim fakat fayda etmedi son careyi tup bebekte buldum. Rabbime sukurler olsun su an hamileyim. Rabbim istryen herkese hayirlisi ile saglikli bebekler versin insallah darisi sizlerin basina:dua:

Cnm Allah yardimcimiz olsun zor gercekten evet. Ben ikinciye hamile kalamiyodum yumurta rezervlerumdeki azalmadan sebep bitkisel kurler vs kullandim fakat fayda etmedi son careyi tup bebekte buldum. Rabbime sukurler olsun su an hamileyim. Rabbim istryen herkese hayirlisi ile saglikli bebekler versin insallah darisi sizlerin basina:dua:
Insallahh. Klomen, igne, aşilama vs bunlari denediniz degil mi?

Insallahh. Klomen, igne, aşilama vs bunlari denediniz degil mi?
Hayir tatlim asilama olmaz desiler cunku esimde sorun yoktu. Yumurta rezv azliginda asilama zan kaybi dendi. Klomende kullanmadim ben 2 3 yil suresince hem dogal olucak diye umit ettim bitki kurleri sogan kuru incir havuc vs hayit otu tohumu aslan pencesi gibi kurler kullandim. Fakat fazla kaybedicek zamanimda yoktu direk tup bebek tedavisiyle ciktim yola...

Canım güzel haberini okudum ama mesaj yazamadim. Maşallahh :) Rabbim sağlıkla, hayırla dokuz ayı tamamlamayı nasip etsin. :KK200: hastalığın da geçsin inşallah bir an önce :)

Tesekkur ederim arkadasim,aminnn insallllah:dua:
Rabbim hayirlisiyla sizlere de nasip etsin.

Hastalik geciyor yavas yavas canim,sagol.

Sen nasilsin?

Bursaa, ne yapıyorsun? Nasılsın, ben de hastayım, dinlenmek en güzel ilacı. Kese görmek için ne zamaan gidiyorsun?

Simdi daha iyiyim canim,dinlenmek iyi geldi. Hakkaten en iyi ilac dinlenip enerji toplamak,hep ayakta olunca gecmiyor. Sana da cok gecmis olsun canim,allah sifa versin.
Kese icin sali gunu gidecegiz,zaman gecmiyor bir turlu:)

Tesekkur ederim arkadasim,aminnn insallllah:dua:
Rabbim hayirlisiyla sizlere de nasip etsin.

Hastalik geciyor yavas yavas canim,sagol.

Sen nasilsin?

İyiyim ben de canım. Pazartesi kontrolum vardı, ara kanamalarim olur bazen, doktor onu da araştıralım demişti. Rahim içinde polipler varmış. Histereskopi çekelim dedi, adet olmayı bekliyorum. Bu arada vitaminlere de devam ediyorum.

X