Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İyiyim ben de canım. Pazartesi kontrolum vardı, ara kanamalarim olur bazen, doktor onu da araştıralım demişti. Rahim içinde polipler varmış. Histereskopi çekelim dedi, adet olmayı bekliyorum. Bu arada vitaminlere de devam ediyorum.

Gorustun mu herhangi bir merkezle?

Insallah tertemiz ciksin canim,benim de polip vardi sanirim,oyle hatirliyorum,1.5 sene once cekilmisti histereskopi,sanki oyle bir sey vardi,gecmis zaman unutmusum:işsiz:

Hayirli cumalar :dua:
Bereketli cumalar:dua:
Rabbim gonlumuzdeki tum dualari kabul eylesin:dua:
Canım sana da hayırlı cumalar inşallah yarın keseyi görürsünüz dualarım seninle.

Bişey sorcam sana canım sen cyclo ve biesteronu nasıl kullandın? yani tedavide bıraktın mı? özellikle cyclo yu?

Canım sana da hayırlı cumalar inşallah yarın keseyi görürsünüz dualarım seninle.

Bişey sorcam sana canım sen cyclo ve biesteronu nasıl kullandın? yani tedavide bıraktın mı? özellikle cyclo yu?

Canim keseyi sali gorecegiz insallah.
Allah razi olsun.

Canim ben bu yeni doktorla ilk gorusmeye gittigim gun (15agustos) basladim cyclo ve biosterona. Cyclo ya adetin 3.veya 5.gunu (tam hatirlayamadim)baslaniyordu,benim de tesadufen adetimin 3.veya 5.gunuydu,hemen basladim.
Biosteronu 26 ekimde tedaviye basladigimiz gun biraktirdi,bir daha icirmedi.

Cyclo ya 15 agustosta basladim. Ilk kutu bittikten birkac gun sonra adet oldum ve yeniden adetin 3.veya 5.gunu basladim,2.kutu bittikten sonra bir daha icmedim. Yani tedaviye baslamadan ikisini de biraktim.

Omepa q10 vitamini hic birakmadim ama test gunune kadar.

Canim keseyi sali gorecegiz insallah.
Allah razi olsun.

Canim ben bu yeni doktorla ilk gorusmeye gittigim gun (15agustos) basladim cyclo ve biosterona. Cyclo ya adetin 3.veya 5.gunu (tam hatirlayamadim)baslaniyordu,benim de tesadufen adetimin 3.veya 5.gunuydu,hemen basladim.
Biosteronu 26 ekimde tedaviye basladigimiz gun biraktirdi,bir daha icirmedi.

Cyclo ya 15 agustosta basladim. Ilk kutu bittikten birkac gun sonra adet oldum ve yeniden adetin 3.veya 5.gunu basladim,2.kutu bittikten sonra bir daha icmedim. Yani tedaviye baslamadan ikisini de biraktim.

Omepa q10 vitamini hic birakmadim ama test gunune kadar.

Canım cyclo yu 2. si bitti ve öyle tedaviye mi başladın?

2 kutu cyclo ictim. 2.kutu eylul sonu bitti.
Cyclo bittikten birkac gun sonra da d.kontrol hapina basladim ve onu da 21 gun kullandim. D.kontrol hapi bittikten birkac gun sonra da ekim sonunda tedavi basladi.
Canım çok sağol inan benim bu cyclo için kafam çok karıştı o yüzden sormak istedim. Allah razı olsun :)

Senden de canim:)
Neden karisti canim? Iciyor musun suanda cyclo?
Canım benim kendi doktorum bu ilacı vermedi başka bir doktor tavsiye etmişti. Benim adetlerim düzensiz olunca kullanıp kullanmamakta hep kafam karışıyor. Ama kullandığım zaman faydasını görmüştüm değerlerim açısından birde embriyo oluşumu açısından :KK43: ama bu hapı kullanırken aynı zamanda iğne falan olunabiliyor mu onu merak ediyorum. Yani adetin 2. günü olup bu hapı içmeye tedavi başladığında ara mı veriliyor acaba o kısımda kafam karışıyor.

Canım benim kendi doktorum bu ilacı vermedi başka bir doktor tavsiye etmişti. Benim adetlerim düzensiz olunca kullanıp kullanmamakta hep kafam karışıyor. Ama kullandığım zaman faydasını görmüştüm değerlerim açısından birde embriyo oluşumu açısından :KK43: ama bu hapı kullanırken aynı zamanda iğne falan olunabiliyor mu onu merak ediyorum. Yani adetin 2. günü olup bu hapı içmeye tedavi başladığında ara mı veriliyor acaba o kısımda kafam karışıyor.

Canim ben bu dedigim sekilde kullandim,o yuzden de tam bilgim yok tedavi sirasinda kullaniliyor mu.
Veren doktora sorma imkanin olsa kafan rahat ederdi.

Canım tedavi sırasında kullanılıyor, ben aylarca içtim, içmenin faydasını da gördüm. Sadece 3 ay kullanımdan sonra 3 ay ara tavsiye ediyorlar yan etkileri nedeniyle.

Canım tedavi sırasında kullanılıyor, ben aylarca içtim, içmenin faydasını da gördüm. Sadece 3 ay kullanımdan sonra 3 ay ara tavsiye ediyorlar yan etkileri nedeniyle.
Sağol canım evet içmenin faydasını ben de görmüştüm salı günü kontrolüm var doktora söyleyeceğim bakalım femara ile takip vardı bu sefer hakkımızda hayırlısı.

Mücadeleci dirençli umutlu mutlu hanımlar; hepimizin yeni yılı kutlu olsun:deli:; ülkemizdeki kişisel yaşamlarımızdaki bütün infilaklara rağmen gönlümüzden geçen bütün güzellikler gerçek olsun; 2017de kucaklarımız bebiş dolsun:anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Yeni yılınız kutlu olsun arkadaşlar

Güzel dostlar, hepimiz için cook güzel bir yıl olsun inşallah :KK66:

"2016 sıkıntılı gecti,2017 daha huzurlu gecsin insallah" diyeli daha birkaç saat olmuştu ki...:KK43::KK35:

moyaalitu moyaalitu hepyek-34 hepyek-34 gibigibiyim gibigibiyim

Hepimize iyi seneler arkadaşlar. Rabbim gönlümüzde ki muradı versin hepimizin. Hamile olanlar sağlıkla kucağına alsın ve hala mücadele eden tüm arkadaşlara Allah sabır ve güç versin. İnşallah 2017 de sağlıkla hepimiz güzel sonuçlar alırız.:dua::emir_bebek::KK200::anneadayı::deli:

X