Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım çok şükür keseyide görmüşsün sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah :KK51: takvimini de yap artık istersen :KK66: tadını çıkar hakkettin sende fazlasıyla :)

maşallah :)))) Allah nazarlardan saklasın... 15 gün daha mı heyecanlı bekleyiş??? bence sonuna kadar heyecanla sürecek bu bekleyiş

Aminnn canimmm:)
Evet 2 hafta daha heyecanli bekleyiş var ve aynen dedigin gibi bu heyecan hic bitmeyecek,hep devam edecek sanirim.
Allahim sizlere de en yakin zamanda bu duygulari yasatsin ve o muayene koltuguna keseyi gormek / kalp atisini duymak icin oturmayi nasip etsin:KK33::KK33::KK33:

Canım 41 kere maşallah inşallah pıt pıtlarıda duyarsın... Mücadeleyi bırakmamanın kanıtıda sensin inşallah. Darısı başımıza inşallah.

Tesekkur ederim arkadasim:)
Rabbim o gunu de gosterir ve devami da saglikla gelir insallah:KK33:

Canim kesinlikle siz de mucadelenizin karsiligini alacaksiniz,buna yurekten inaniyorum,her zaman duamdasiniz,allahim size de o altin yumurtayi zamani geldiginde gonderecek,emeklerinizin karsiligini alacaksiniz,bu sene hepimiz bu duyguyu yasayacagiz,o sene bu sene insallah:KK36::KK39:

Canım çok şükür keseyide görmüşsün sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah :KK51: takvimini de yap artık istersen :KK66: tadını çıkar hakkettin sende fazlasıyla :)

Amin canim insallah:dua::dua:
Yapmak istiyorum ama kalbi de bir duyalim da canim,ondan sonra yapacagim insallah:)
Kalpten sonra daha cok keyfini cikaracagim sanirim,icim biraz daha rahat edecek:KK75:

Kızlar selam
Bir şey danışacağım
Tüp bebekli bir kimyasal düşük yaşadım bilirsiniz
En son bir hafta sonra hcg istedi doktor
Pzt yaptırdım artık 0.2 ye düşmüş
Ama tam bir aydır kanama kahverengi akıntı durmadı
Dün kontrole gittim Şahin beye muayenede herşey iyi dedi
Ne kadar korunalım diye sordum hiç korunma dedio_O kanamAyı düzenlesin diye şu cyclo dan yazdı bi kutu

Şaşırdım
Enfeksiyon olur rahim toparlansın felan yok
Siz kimyasaldan sonrA doktordan nasıl bir takvim aldınız
Hoş nasolsa hamile kalamaz diye mi ki.ama ya tutarsa sıkıntı olmaz mı

Kızlar selam
Bir şey danışacağım
Ne kadar korunalım diye sordum hiç korunma dedio_O kanamAyı düzenlesin diye şu cyclo dan yazdı bi kutu

Şaşırdım

Canim benim gecen sene kasimda ilk tedavim kimyasal oldu. 1 adet donemi atladik ve ocakta yeniden tedavi olmustum.

Icin ne diyorsa onu yap bence. En dogruyu icindeki ses soyluyor. Eger 1 ay dinlenip sonra tedavi olmak icini daha cok rahatlatacaksa oyle yap.
Acibademe mi devam edeceksin?

Tesekkur ederim arkadasim:)
Rabbim o gunu de gosterir ve devami da saglikla gelir insallah:KK33:

Canim kesinlikle siz de mucadelenizin karsiligini alacaksiniz,buna yurekten inaniyorum,her zaman duamdasiniz,allahim size de o altin yumurtayi zamani geldiginde gonderecek,emeklerinizin karsiligini alacaksiniz,bu sene hepimiz bu duyguyu yasayacagiz,o sene bu sene insallah:KK36::KK39:
Senin dualarında olduğumu biliyorum arkadaşım. İnşallah o yumurta denk gelecek bize de... Arada kafa gidip gelse de mücadeleyi bırakmak tabi ki yok. Rabbim başka eksiklikler yaşatmasın inşallah sayımızı da hayırlısı ile arttırsın... :dua::dua::dua:

Kızlar selam
Bir şey danışacağım

Şaşırdım

Canım demek ki enfeksiyon riski görmedi doktorun. Rahim de herhangi bir sorun görmediyse vakit kaybetmeni istememiş olabilir. Cyclo hapı kanamayı da durduruyor demek ki.. Bunu kullanıp adetin 2. günü gel mi dedi doktorun canım?

Senin dualarında olduğumu biliyorum arkadaşım. İnşallah o yumurta denk gelecek bize de... Arada kafa gidip gelse de mücadeleyi bırakmak tabi ki yok. Rabbim başka eksiklikler yaşatmasın inşallah sayımızı da hayırlısı ile arttırsın... :dua::dua::dua:

Her zaman,her zaman,her zaman:KK33::KK33::KK33:

Kafa gidip gelmesi arada bir olur,sonra daha guclu devam ederiz:KK69:

X