Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Allahımmm inan okudum ağlamaya başladım.. Rabbim kucağına da almayı nasip etsin inşallah 41 kere maşallah. Rabbim o güzel yüreğine göre verdi meleğini.. Darısı başımıza inşallah.. Çok ama çok kalpten yürekten çok sevindim... O koşturmanın o emeklerin karşılığını aldın... Allahımmm inan kendim kadar sevindim.. Sen de bana umut oldun...

Can'ım çok mutlu oluyoruz valla böyle yükseldikçe; iğne mi yaptılar progestron ??çok sert hareketler yapma bu aralar dinlen herkesler demiş ama. Bi de sağlıklıysa eninde sonunda herseye rağmen tutunacak çok da yatarak kendini yorma boğma derim .hoş en iyi sen bilirsin kendini

Ünlü bir Star wars deyişi gibi : force may with be you arkadasım

Sen nasılsın kuzuuum, nasıl gidiyor? Bebisimiz iyidir inşallah
İyiyim çok şükür. İyiyiz yani :). Bugün 2li test sonucunu almaya gidicem onun stresi heyecanı var. Herzman ki gibi bugünde tedirginlik var tabi. Cinsiyetimizde belli artık allahın izniyle oğlum olucak inşallah. Ben böyleyim sen nasılsın . Aklımdasın herzaman. ❤

Canimsin, maşallah size, hiç endişe etme güzel çıkacaktır sonucun, oyyy oglusumuz olacak ha :) masallahhhh sagsalim kucağına al inşallah, sen de benim hep aklımda ve dualarimdasin tatlım.Rabbim korusun sizi...

Sen hiç bir şey için dertlenip üzülme inşallah, her şey çok güzel olacak, inan bana tadını çıkarmaya çalış, çok zor biliyorum ama yapmaya çalış en azından
Doğru diyosun bazen diyorum herşey olacağına varır. Bari şuanın tadını çıkartıyım diyorum ama bi süre sonra gene beynime giriyo. Böyle böyle gidecek hayat heralde. :)

Canim benim allah razi olsun. O kadar şaşkınım ve heyecanliyim ki anlatamam.
Biliyorum ne kadar icten istediginizi ve dua ettiginizi,hepinizi biliyorum. Allahim hepinize nasip etsin,hep dua ediyorum size de,bundan sonra da etmeye devam edecegim. Allahim hepinize nasip etsin.
Sizler de eminim ki emeklerinizin karsiligini goreceksiniz,asla pes etmeyin.

Degeri bu kadar yuksek beklemiyordum.
Hemsire de sasirdi,biz 70lerde bekliyorduk,seninki 3 kati,cok iyi dedi. Kanama var birazcik,onun icin de igne vurdular hemen,5 gun daha vurunacagim.
Eve yeni geldim,dinleniyorum simdi.

Canim cok tesekkur ederim,insallah hayirlisiyla allahim tamamina erdirsin.
Sizlere de en yakin zamanda nasip etsin.
Hepimiz cabaladik,hala cabaliyoruz,rabbim hepsini goruyor ve vakti saati gelince nasip edecek.

Kanamam cok asiri degil ama yine de onlem olarak hemen igne vurdular. 5 gun daha devam edecegim,eger devam etmezse fitile devam.

ayyyy maşallh masallah Allahım kucağına almayı nasip etsin arkadaşım çok çok çok sevindim.... inşallah sağlıcakla al kucağınaaaa....

dualarına bizleri de dahil et

Canim benim cok tesekkur ederim,cok mutluyum ama hala inanamiyoruz esim de ben de. Insallah evimize birlikte geldigimiz gunleri de goruruz.

Arkadasim her an duamdasiniz,kendime ettigim tum dualarda tek tek isimlerinizi geciriyorum. Ben cok inaniyorum,yakinda sizlerden de guzel haberler alacagiz.

Cok sagol arkadasim:)
Progestan igne yaptilar. Evde yatiyorum. Istirahat et yorulma dedi hemsire. Tamamen hareketsiz yatmam canim. Kisa ve kendimi yormadan 10-15dk.lik yuruyusler yaparim evde.

Aynen canim,rabbim dilediyse saglikla kucagimiza alacagiz. Oyle yatarsam duser mi boyle yaparsam duser mi diye kendimi kasmak istemiyorum,elimden geldigince tabiki dikkat edecegim ama nasibimizde ne varsa onu yasayacagiz.
Sizlere de ennn yakin zamanda nasip etsin allahim

Force may with be you sevdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…