Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Günaydın kızlarrr :KK73::KK73::KK73::KK73: ne güzel haberler okuyormmm böyleee :nazar::nazar::nazar: B bursa_83 canımmm inşallahhh katlaya katlaya gitsin değerinnn :KK33::KK33::KK33::KK33: Allah gönlüne göre versin canımm :KK33::KK33::KK33::KK33:

Ozlemisim boyle gunaydin kizlar yazip :KK73::KK73: simgeleri eklemeni:)

Sana da gunaydin canim.
Kan verdim,biraz kanamam var,merkezde bekliyorum,insallllah arttiysa igne vuracaklar. Allahim hepimizin gonlune gore versin.
Sen nasilsin?

Sana da gunaydin canim.
Kan verdim,biraz kanamam var,merkezde bekliyorum,insallllah arttiysa igne vuracaklar. Allahim hepimizin gonlune gore versin.
Sen nasilsin?
Canım benim :KK200::KK200::KK200: yaa inşallahh hakkında hayırlıysa katlanmıştır canım.. Öyle olursa hemen müdahale ederler hiç korkma bi iğneye bakar.. Ne zaman çıkacak sonuç ?? biraz yatırsalardı bari seni ayakta gezme:stop:

Sonu guzel olsun da sabrederim canim.
Bizler negatifler ve olumsuzlar yasadik diye daha temkinliyiz sanirim. Keseyi de gorelim de onu da yazariz canim buyuk harflerle

HAMILEYYYIIIIM:anneadayı:
Ne güzel bunu haykirabilmek, maşallah, hadi inşallah sağlıkla artmış olsun , dualarim seninle canım...

Canım benim :KK200::KK200::KK200: yaa inşallahh hakkında hayırlıysa katlanmıştır canım.. Öyle olursa hemen müdahale ederler hiç korkma bi iğneye bakar.. Ne zaman çıkacak sonuç ?? biraz yatırsalardı bari seni ayakta gezme:stop:

2 saate cikar dediler,1 saati gecti.
Kantinde oturdum canim,bekliyorum. Annem yakinda oturuyor,oraya gidecektim ama yormayim kendimi diye kaldim.

Sana da gunaydin canim.
Sen nasilsin?
İnşallah sağlıkla artar ve tutunur annesine bebisinnnn...

B bursa_83 canım vallahi 4 gözle bekliyorum güzel haberini.. inan benim bile kalbim pır pır.. Dualarım hep seninle emeklerinin karşılığını verecek inanıyorum ben bu sefer... :KK200::KK200::KK200:

X