Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

B bursa_83 kuzummmm masallah masallaahhh masallahhhh
Insallah katlanarak artsin degerin. Ilk degere cok takilma canim artacaktir insallahhh... dualarim seninleee... cok sevindim cok

Cok sagol arkadasim
Pazartesi de artarsa allahin izniyle,daha cok rahatlayacagim.
Asla pes etmeyin canim,inaniyorum ki sizlerin de olacak,benim de dualarim ve kalbim sizinle

Bir daha artmasin insallah canim,baya azalmis.
Elimden geldigince moralimi yuksek tutmaya calisiyorum. Ananem rahatsiz,ona uzuluyorum bir yandan da. Boyle karisik duygular iste

Bursa-83, cooook sevindim tatlım :)), butun gun aklimdaydin, bir misafir postasıni yeni atlattım, netimiz de sorunlu iki gundur giremiorum. yarın yazacagim inşallah. İlk sevincimi paylaşayım dedim. Hayırlı ugurlu olsun canım, hızla katlandı inşallah degerler

Bir daha artmasin insallah canim,baya azalmis.
Elimden geldigince moralimi yuksek tutmaya calisiyorum. Ananem rahatsiz,ona uzuluyorum bir yandan da. Boyle karisik duygular iste
Geçmiş olsun canım; üzülmemek elde olmaz ama duygular aşırı olmadığı sürece sanmıyorum ki sürece zarar versin. Sen yine de kafanı dağıtmaya çalış yapabildiğince. İnsan farkına varmıyor değer yıkselecek vs onu Bile durmadan düşünüyor

fsh için savasmaya gerek yok hergun 1 kaşık çörek otu çigne haftada 2-3 kere testere dilki aslan pencesı cogne düşer zaten . önemli olan Amh değeri

Ayy okuyamadım hepsini heyecandan B bursa_83 canım değerin kaç ve kaçıncı gün?
Allahım katlanarak artsın inşallah.. okadar gönülden istiyorum ki anlatamam, gözlerim doldu. Eğilme, yukarıya uzanma yorma kendini sakın.

Gunaydin canimmm benim
Gercekten yurekten istedigini biliyorum.
Insalllllah artar diye dua ediyorum ben de. Buraya kadar geldik,devami da gelir umarim:)
12sinde transferim oldu ve dun 12.gunumdu ve sonuc 35.6 cikti. Daha yuksek cikmasi gerekmez miydi dedim ama hemsire gayet guzel bir deger,onemli olan 2 kat artmasi dedi. Esim de bakmis internetten 3.haftada 0-50 arasi olurmus.
Rabbime inaniyorum,benim icin hayirliysa artacak.
Senin kacti canim ilk ve 2.sonucun?

Sagol arkadasim. Birkac gundur ailecek baska uzuntuler de yasadik,moralim cok bozuk aslinda ama kendimi baska seylere odaklamaya calisiyorum. Rabbim bu gunleri de gecirecek hayirlisiyla biliyorum. Duadan baska carem yok.

Tesekkur ederim canim:))
Bir an once yarin olsun istiorum

Sana da kolay gelsin arkadasim,musait oldugunda konusurz

Tesekkur ederim canim:))
Bir an once yarin olsun istiorum

Sana da kolay gelsin arkadasim,musait oldugunda konusurz
canım, hayırlı uğurlu olsun tekrardan. Allah ın izniyle tutunsun, evet tedirginiz ama her zaman umutlu da olacağız. Bebişlerin bu dünyada nasibi varsa, gelip konacaklar kucağına inşallah. Hayırlısıyla, katbekat tırmansın değerlerin. Hayırlı olsun, güzel güzel filmler izle. Tadını çıkar.

Tesekkurler canim.
Ben de oyle dusunuyorum,rabbim nasip ettiyse olacak,etmediyse ne yapsak boş.
Insallllah artar canim hayirlisiyla tabiki.
Film izliyorum,kitap okuyorum derken zaman geciyor bir sekilde.

Canım notlarımdan baktım benim 9.günde 111 çıkmış, 15.günde 1287.
Ama benimkisi fazla çıkmıştı hatta tek yumurta olduğunu bilmesek çoğul sanacaktık.
Sağlıkçılar tabi bizden çok daha iyi bilir deneyimlerine göre iyi bir değer diyorsa öyledir canım.. inşallah artar sağlıcakla

Evet canim seninki benimkinden baya yuksek cikmis. Hakkaten cogul gebelik degeri gibi yuksek.
Saglikla artsin da insallah,tek duam o.

Yani hemsire benim moralimi bozmamak icin iyi bir deger demez diye dusunuyorum,neyse onu soyler.
Bakalim sabah belli olacak,hayirlisi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…