Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Allah razı olsun canım hamile duası da senden de aldık :)) bu arada değerin çok katlanması acaba akıllara İKİZ sorusunu mu getiyor arkadaşım yaaaa... Daha sen değeri yazınca aklıma geldi de yazmıyım dedim :) hadi bize çifte müjdeli süpriz yaparsın inşallah

Her zaman dua edecegim hepinize,tek tek hamile haberinizi alana kadar. Sonra da bebislerimizin sagligi icin dualar baslayacak. Sonra da bebislerin gazı,uykusu,yemesi,emeklemesi vs. sohbetlerimiz baslayacak

Benim de aklima geldi deger yuksek oldugu icin. Siz de rabbim de gonlumdekini biliyorsunuz. Hayirlisi ve sagliklisi neyse o olsun insallah

ayyyy cokkk sevindimmm tatlimmmm inan sana anlatamam bu cok guzel bir haberrrr geliyorr nazliı yegenimizz hadi gozunuz aydinn cnm benim tebrik ediyorumm. Rabbim hayirlisiyla tamaminanersirip saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah cnmm.

ayyyy cokkk sevindimmm tatlimmmm inan sana anlatamam bu cok guzel bir haberrrr geliyorr nazliı yegenimizz hadi gozunuz aydinn cnm benim tebrik ediyorumm. Rabbim hayirlisiyla tamaminanersirip saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah cnmm.

Canim benim coook tesekkur ederim. Keseyi de gorsek,kalbi de duysak biraz daha rahatlayacagiz.Hayirlisiyla kucagimiza da aliriz insallah:)

Canim benim coook tesekkur ederim. Keseyi de gorsek,kalbi de duysak biraz daha rahatlayacagiz.Hayirlisiyla kucagimiza da aliriz insallah:)
Evet simdi bundan sonraki surecleri beklemekte geriyor insani ama tevekkul edip Allah a siginicaz hep pozitif dusunucez cnm. Kese ve kalpten sonra az birazda olsa bi rahatliyosun . Ilaclarini ihmal etme yorma sakin kendini. Hangi ilaclara devam etmen soylendi tatlim mesela ben hala vajinal jel ve coraspin kullaniyorum sanirim 12. Haftamda biraktiricak.

Canim arkadasim cok tesekkurler,aynen oyle oldu,soyleye soyleye altin yumurtaya denk geldik,insallllllah hep bizle kalir,saglikla sihhatle kucagima alirim.
Cok degisik bir his,hala inanamama var,tahlil sonucuna bakip duruyorum. Hemsireye test kagidini alabilir miyim,gozlerimle gorup yasamak istiyorum dedim:)

Yatiyorum canim,esim gec gelecek bugun,bir tek yemek yapmaya kalktim. Isleri kocişe yikiyorum yarindan itibaren

Evet bir sonraki asama hep dusunduruyor insani ama rabbim ne dilediyse onu yasayacagiz.
Progestan fitil kullaniyorum gunde 3 kez opudan beri ama bugun kanama olunca igne vurdular,5 gun daha progestan igne vurduracagim,kanama devam etmezse fitile devam edecegim. Folik asit ve yarim tablet coraspin iciyorum.

Suan kac aylik canim?

10 haftalik oldu cnm. Cok sukur vajinal jelden daha iyidir herhalde fitil

Masalllah darisi basima.
Canim ben diger tedavilerde de fitil kullanmistim ve cok akmisti,cok rahatsiz olmustum. Tedavilerden birinde crinone jel kullandim ve o hic akmadi,o daha iyi diyordum ama bu defa fitil de iyi geldi. Ilaci koyduktan sonra 1 saat kalkmiyorum,o yuzden de akmiyor.

Cnm insallah kucagimiza aldigimiz gunleride gostersin bize Rabbimiz saglikla hayirla :)

amiinnnn inşallahhhh.bende yarın akupunkturuma başlıyorum,inşallah güzel sonuçlar alırımm senin gibii

Cok iyi yapmissin canim karar vermekle. Ben akupunkturun etkisine de inaniyorum. Yumisleri hareketlendirdi bence. Duzenli sekilde devam edildigi zaman sonuc daha iyi oluyor,ben her hafta gitmistim ve toplam 15 seans olmustu.
Bir de igneleri batirdiktan sonra yatarken ben odanim isigini kapattiriyordum ve "ben dogurganim,ben saglikliyim,benim yumurtalarim var ve cok kaliteliler,altin yumurtam beni bulacak"diye konustum icimden. Gercekten inanarak gitmek cok etkili.
Insalllllah sana da faydasi olur canim

ayy ben de onları söylicem yatarkeenn mutlakaa çokk sağoll canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…