Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Adetin kaçıncı günü sogan kürüne başlamıştin

Ben hiç bir faydasini görmedim günde 3 kez 6 ay içtim
Ben de libido olarak görmedim ama bu ilaç yumurta kalitesi için demişti bi doktor bana yani içmeseydim daha mı kötü olurdu yumurta durumum bilemiyorum. Ama yumurta rezerv sorunu için verilebilen tek ilaç bu zaten başka bi ilaç veremiyorlar bu ilacında etkisi kanıtlanmış değil sadece etkili olduğu zannediliyor sma ispatlanmış değil.

Canlar gunaydin....dün hayatımın neredeyse en zor gününü atlattim ölümlerden döndüm resmn..sabaha karşı yoğun bi karın ağrısı,bulanti ve ateşle hastaneye koştuk gittik, acil Dr baktı ve bebeğin kalp atışları duyulmadı..sonra hemen doktorum geldi kontroller vs derken maalesef bebegimizin kalp atışları sonlanmış hemen doğum servisine yatırıldım..17 haftalık olduğu için Dr kesinlikle ameliyat yapamayız suni sancı ile doğum olacak..bir suru ilaç verdiler ve başlandı sancı beklenmeye...3 kez ameliyathaneye alinmanacragmen bi turlu gerçekleşmedi doğum ağrı,sizi,ustune moralman yikilmislik perişan olduk eşim ve annemle...akşam 22.00 civariydi doğum gerçekleşti..hemen ameliyata alındim, içeride kalan plesanta vs ameliyat ile alındı... inanılmaz bir gündü..tarif etmemin imkanı yok yaşadığım üzüntü ve acıyı su an hastaneden yazıyorum bugün cikacam sanırım ...melegimizi cennetine uğurlamak durumunda kaldık keşke her şey başka türlü olsaydı..yaşananlar cehennem gibiydi ...tahammülu çok zor Rabbim sabır, sağlık versin..

Ozelden merak edip yazan arkadaşlar Allah razı olsun tek tek yazmadım bugün umarım buradan görürsünüz..merak etmeyin hepinize döneceğim.iyi ki varsiniz, çok seviyorum hepinizi. .

Can'ım çok geçmiş olsun .gercekten çok zor bir gun bu sabrının sağlığının maneviyatının sabır günü olmuş. Umarım sağlığına bir an önce kavuşursun Can'ım; söylenebilecek çok az şey var; cennete giden minik kanatlar da huzur bulsun insallah. Dayanabilecek gücü olsaydı dayanırdı mutlaka;sakın kendini çok üzme suçlama ve bir an önce toparlanmaya sağlığına kavuşmaya çalış arkadasım. Su saatten sonra önemli olan sadece sensin.Herşey Allahtan

Çok saol tatlim Allah razı olsun

Canım Allah sabır versin, sen iyi ol sağlığın iyi olsun gerisi önemli değil..
Söyleyecek söz bulamıyorum umarım ennn kısa zamanda atlatırsın bu zor günleri..

Canım Allah sabır versin, sen iyi ol sağlığın iyi olsun gerisi önemli değil..
Söyleyecek söz bulamıyorum umarım ennn kısa zamanda atlatırsın bu zor günleri..
Allah razı olsun tatlim, en başından beri yanımda olman destegin benim için tarifsizdi,Rabbim güzel gönlüne göre versin, iyi ki varsın, çok çok teşekkür ederim sana ..Rabbim sen ve senin gibi tüm güzel gönüllü arkadaşlarıma tez zamanda sağlıklı bebisler nasip etsin, bu dünyanın siz gibi güzelliklerin üremesine çok ihtiyacı var...

sekerpancari brnh G gulbil10 semizotu_ toprak-35 purplelife34 gibigibiyim asli5361 hepyek-34 EGE ASYA canlarim meraktasiniz biliyorum son durum budur, tek tek yazmadım kusura bakmayın ne olur, desteğiniz için sonsuz teşekkürler, sizi çok seviyorum,Allah razı olsun hepinizden..

[QUOTarkadaşım yumurta3, post: 49320066, member: 707726"]Bu degerle dogal yolla hamile kalan bir cok kisi var.
Yumurta gorunuyor mu muayenede?[/QUOTEyumurtaliklarim görünmüyor ama adet görüyorum fsh 21 benim kafama takılan amh değeri me göre fsh düşük kadınlar kulübünde fsh 170, 150, 60 gibi değerlerden bahsediyorlar ben hiç yumurta uretmiyorsam benim adet görmeme m lazım

Canım benim yalnız değilsin değiliz bunu hep diorum belki bu ay görünmez diğer ay görünüyor banada 2 yıl önce dr yunurta hücresi yok dedi sobra her ay görüldü Allah büyüktür ben şuan ek vitaminler alıyorum yediğime dikkat ediyorum dua ediyorum hep dua ..zaman zaman karamsarlığa kapılıyorum ama uzun süreli değil mücadele etmemiz lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…