Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Çok geçmiş olsun. Pest etme.Mucizelere inan

Öncelikle bizler birer mucizeyiz bunu sakın unutma kalbimiz seninle...

Canım kaç gündür uzun uzun konuştuk zaten biliyosun kalbim seninle.. Allah'tan hayırlısını diliyorum hakkında.. Ve biliyorum sen çok güçlü bi kadınsın bunu da en az hasarla atlatıcaksın inşallah

canimsin Biliyorum bebeğim, Allah razı olsun, iyi ki varsın,fazlasiyla güç veriyorsun, desteğin cok kıymetli benim için...

Arkadaslar merhaba
bugun son değerim yüzde 22 yukselmiş sadece.
Doktor sağlıksız gebelik iğneleri kes düşük yapacaksın dedi
Salı günü de kontrole çağırdı
Ben öyle bir araftayım ki kaç gündür ağladım üzüldüm ama yine de inşallah sıfırlanır diyorum değerlerim
Dış gebelik felan olmasın diye
İğneyi öğlen vurmayınca direk kanama başladı sancıyla zaten
Popomda kollarımda iğne izleri yatıp düşürmeyi bekliyorum
Hakkımızda herşey hayırlı olsun

Sevgili @Am I Mad çok geçmiş olsun;ama henüz en son sonucunu almadın değil mi;dediği gibi arkadaşlarımın mucizelere inan; kendini çok üzme(biliyorum boşa demek) .ya da ağla üzül ama umutsuzluğa kapılma arkadasım. Allahtan hayırlısı buymuş; herkesin sınavları sıra sıra.
En yakın zamanda kucağın bebeğinle dolsun insallah

Çok saol canim, Rabbim büyük, Allah sana da sabır versin, tez zamanda sağlıkla kavus bebeğine inşallah tatlim...

Canım gerçekten çok zor bir durum. Yıllar öncesinde bir tanıdığım vardı, onun bebisine de down sendromlu demişlerdi ama sağlıklı dogdu, sonradan iki tane daha sağlıklı çocukları olmuş.
Çok zor bir duygu tabiki, her zaman hayırlı sağlıklı evlat için dua ediyoruz. Ama belki bir mucize olur... Allah yardımcın olsun.

no_name_ adını değiştirmişsin ((((( ne diyeceğimi bilemiyorum. Test sonucun daha belli değil ümidini yitirme ne desem boş biliyorum inan yazacak bişey bulamadım.

no_name_ ; Canım aminosentez de bebeğin 45 kromozomuna bakacaklar en garantilisi o test. İçini ferat tut. Diğer testler senden sıvı alınarak yapıldığından çok garantili değil bildiğim kadarıyla. Benim arkadaşımın meleğine de aynı tanıyı koymuşlardı %50 dediler hatta ama arkadaşım doğurdu ve bebek sağlıklı ve yaşıda 40'tı.

Sadece sabırla ve umutla bekle arkadaşım. Meleğin Allaha Emanet olsun.

Canim biz kanda fetal dna testi yaptırdık amerikada...amniyosentez ile aynı doğruluk payına sahip %99.9... o sebeple bir umut beklemiyoruz, doktor detaylı ultrason da yaptı sonucu rapor olarak verecek...Allah büyük tabiki, hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…