Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Cok sagol canim benim
Elimden geldigince bilinçli olmaya ve davranmaya calisiyorum.

Benim vitaminin icinde de omega,q10 ve balik yagi var. Icmeye basladigimdan beri daha enerjik hissediyorum kendimi,faydasi oldu bence.
Simdi de ketentohumu yagı icmeye basladim,meyan kökü de aldim aktardan ama henüz icmedim onu. Melisa çayı da önerdi aktar ama tiroid hapı ictigim icin onu tuketemiyorum.
Biosteronu kac ay ictin?

biosteronu 3 ay içtim canım. sonra fsh 'ım tüp bebek yaptırabilme seviyesine düştü (13) ve denedik malesef tek folikülle girmiştim opuya ve onda da yumurta çıkmamıştı. Fakat ben bu sürede bitkisel kürleri düzenli kullanmamıştım. Belki kullansaydım iyi sonuçlar alabilirdik bilemiyorum. O zamandan sonra da oluruna bırakıp hiçbirsey kullanmadım. Taki son 1 aya kadar bu son ayda sabah akşam hayıt suyu içtim ve haftada 1 nöral terapi seansına gittim sabahları da aç karnına 1 kaşık arısütü bal polen karışımı yedim. Eğer yarın hcg sonucum katlanarak artmışsa bunların sayesinde olduğunu düşüneceğim.
Bu arada zaman geçmek bilmiyorrrrr

Ayrıca şunu da söyliyim tüp bebek denemesinden sonra birkaç ay fsh ölçtürdüm 19-36 arası değişti sonuçlar ve sonrasında hiç kontrole gitmedim. Bunu özellikle yaptım çünkü aşırı stresli bir döneme girmiştim. En son fsh ım kaçtı bilmiyorum yani sadece alternatif tedaviye yöneldim adet olunca (ilaçsız her ay düzensiz de olsa adet görüyorum) fsh ölçtürecektim olmayınca test yaptırdım :)

Geçmeeez canim geçmeeez zaman
Ben de bi an once opuya girmek istiyorum,dolular mi coook merak icindeyim
Biosteron biter bitmez ilk ayda etkisini gostermese de ilerleyen aylara etki eder belki diye dusunuyorum ben.
Nöralin de faydasi olacaktir bence.
Tedavilerden sonra dogal yolla hamile kalan çok var canim. Alinan haplarin etkisi vücuttan hemen atilmadigi icin gebelik olusabiliyor. Insalllah hamilesindir

Adetlerin kac gun suruyor?
Benim en son adetim 2 gun sürdü. Biraz moralim bozuldu ya yumurta gorunmezse diye,cunku 3.gun gittim muayeneye ve gittigimde adetim bitmisti ama yumurta görününce çok şükür moralim düzeldi.

Adetlerin kac gun suruyor?
Benim en son adetim 2 gun sürdü. Biraz moralim bozuldu ya yumurta gorunmezse diye,cunku 3.gun gittim muayeneye ve gittigimde adetim bitmisti ama yumurta görününce çok şükür moralim düzeldi.
Ortalama 5 gün sürüyordu ama en son adetim benim de 2 gün sürdü hatta ben de korkmuştum...

Ben evliligimin ilk aylarında ve öncesinde doğum kontrol hapina başlamıştım herşey normaldi hapı bıraktım ondan sonra başladı serüven
O yüzden vücudun toparlanma kendi dengesini bulma süreci var diye düşünüyorum
Hepimiz için hayırlısı :)

Anladim canım Eğer öyle bir imkan Varsa takibi burada yaptirip gidilmesi gerektiği zaman gitmek bizim için daha rahat olur. cok Sağol canım verdiğin tavsiyeler için. inşallah bizim için en hayırlı kararı almak nasip olur..
İnşallahh belki de bu süreçte kendiliğinden gelir bebisim.

Seninle konuşmak çok rahatlatıyor. Bir arkadaşımızın da dediği gibi çok bilinclisin. Çok güzel evlatlar yetistirecegine inaniyorum canım inşallah bir an evvel kavusursun bebislerine. İyi ki varsın

Sen de iyi ki varsin arkadasim
Ben de sizlerle konuştukça çok rahatliyorum,kendim icin ne kadar istiyorsam anne olmayi,inanki sizler icin de o kadar istiyorum ve hep dua ediyorum hepimize
Hepimiz o kadar emek verdik ve hala daha veriyoruz,bu duyguyu yaşamayı cok istiyoruz. Ben inaniyorum ki rabbim cabalarimizi boşa çıkarmayacak. Insallah hayirlisiyla,saglikla evlatlarimizi bize verecek. Zaman zaman ümitsizliğe düşsek de hepimiz,ben inaniyorum olacağına ama pes etmememiz önemli.

Insalllllah dogal yoldan en yakin zamanda bebisine kavuşursun canim

İnşallah canım aminn. ben de inaniyorum emeklerimizin karşılığını alacagiz inşallah. Rabbim bize de nasip edecek o güzel duyguyu. Siz de her zaman benim duamdasiniz..

Selam arkadaşlar hcg sonucum çıktı malesef 6,89 yine 2 gün önceki gibi düşük durum o ki negatif
Artık Dr. Kaan Bozkurt'a gitme zamanı geldi 1 hafta daha regl olmayı bekleyeceğim sonrasında olsam da olmasam da gideceğim Kaan Beye... Bugünlük benden bu kadar güzel haber veremedim size yarın görüşürüz...

Canım hayırlısı olsun inşallah olur en yakın zamanda.. Canını sıkma vakti değil demekki

Kızlar merhaba, biraz uzak kalmak istiyordum ama siz de haklisinizzz merak ediyorsunuz, çok saolun düşünen merak eden herkesten Allah razı olsun.bi sure daha yazamayacaktim ama sizleri de merakta birakamam...test sonucumuz olumsuz geldi, bebekte down sendromu yüksek risk cikti...iki gundur oldukça zor ve üzücü zaman geciriyorum bunu paylaşacak, açıklama yapacak gücü hâlâ bulamıyorum kendimde. Son olarak amniyosentez yapilmasina karar verildi, şimdilik durum bu, gebeliğin sonlandırılması durumu var.Yarin amniyosentez yapılacak 10 güne kadar sonucu çıkar, doktorlar pek ümitli değiller..şimdilik bu kadar, sonucu bildiririm mutlaka. Hepiniz kendinize çok iyi bakın, seviyorum sizleri...

Bu olayla birlikte artık ben pes ediyorum, bu yolda ilerleyen tüm arkadaşlarımla dualarim, Rabbim sizlere sağlıklı, huzurlu, güzel bebisler nasip etsin inşallah...her zaman sizi takipteyim ve hepiniz için hep dua etmekteyim.ben başaramadı, inşallah sizler başarırsıniz...bir çocuğun olmasa da bol bol yeğen bekliyorum sizlerden gelişmeleri yazarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…