Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim benim i sallah doludur hepsi dollenir ve mis gibi ikizlerin olur. Rabbim o guzel gonlune gore versib insallah yavrularinin buyudigunude gorceksin ooohoooo daha dur onlar dogsun biyusun bugunler bisey degilmis diyeceksin asil isimiz onlar okul yasina geldin mi basliyacak cnm ve insallah Rabbim o guzel ve ve kosturmaci gunleri isteyen herkese ve arasonda bizede nasip etsin:dua::tokat::KK74:

Eminim hepsinin ayri guzelligi vardir,dogmasi,emeklemesi,konusmasi,yurumesi... allahim bize de nasip etsin.
Asil buyudukten sonra basliyor degil mi her sey,asil endise,merak. Allah hayirli yaşlarini gostersin sana.

Eminim hepsinin ayri guzelligi vardir,dogmasi,emeklemesi,konusmasi,yurumesi... allahim bize de nasip etsin.
Asil buyudukten sonra basliyor degil mi her sey,asil endise,merak. Allah hayirli yaşlarini gostersin sana.
Amin cnm Allah im cumlesinin bahtini acik etsin kotulerle karsilastirmasin...

Tup bebek tedavisindeyim. 3 yumurta var suanda. Son tedavimdeki 2 yumurtam bos ciktigi icin tedirginlik var tabiki.

Az ilac dedigin hapla mi yoksa az doz igneyle mi?
Havuz kismini biz de konustuk doktorla ama dedigim gibi her sey opu sonrasi belli olacak.

Senin suan kac yumis var?
Hapla cnm..bi tane var yumurta :KK43: inşallah dolu kaliteli olur..pazartesi gitcem kontrole..bende korkuyorum. .

Aminnnn canim:dua:
Ikizlerime kavusurum insallah bu defa :emir_bebek::emir_bebek:

ne zamandır giremiyorum foruma arada girdim ama yazma fırsatım olmadı.Tedavin hayırkı olsun inşallah sağlıkla hayırlısıyla gelir bebişlerin.Ben de geçen hafta tüp bebek için gittim doktora.Tahliller yapıldı adetin 2.günü gel dedi yarın gitcem bakalım inşallah olumsuz bişey olmaz da hayırlısıyla sonuçlanır tedavimiz

ne zamandır giremiyorum foruma arada girdim ama yazma fırsatım olmadı.Tedavin hayırkı olsun inşallah sağlıkla hayırlısıyla gelir bebişlerin.Ben de geçen hafta tüp bebek için gittim doktora.Tahliller yapıldı adetin 2.günü gel dedi yarın gitcem bakalım inşallah olumsuz bişey olmaz da hayırlısıyla sonuçlanır tedavimiz
Nerde hangi dr da tedaviye basliycaksin. ? Ücret ne dediler. ? Dr dan memnun musun

X