Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar selam,

Hepiniz iyisinizdir inşallah. Ben iyi değilim test sonucu çıktı 10 ve 19 trizomi çıktı ve tutunma durumu zormuş ve sağlıklı gebelik oluşmaz mış. Çok üzüldüm ancak kendime geldim. Ne diyeceğimi bilemedim.

Canim ya hayirlisi olsun. Peki simdi bu durumda bu trizomi vs pek anlamam ama tedavi iptal mi oluyor yadabaska yol mu denenecek.

Canım her şeyde bir hayır vardır, iyi ki yapmışsınız testi. İlerde daha çok üzüleceğine şimdi üzül tabi çok da üzülme çabuk toparlan yola devam. Pes etmeyen kazanıyor unutma

Canim hayirlisi olsun,sonradan daha cok uzulecektin belki de. Bikac gun sonra uzuntun azalinca sen de boyle dusuneceksin. Bir dahaki doneme konsantre olmaliyiz. Onemli olan saglikli bir embriyo elde edebilmemiz. Bunu da basaracagiz insallah. Yola devam.

Camasirlari asayim diye cok egilip kalkma canim,esine astır.
Herhangi bir gun gibi gecirebiliyorsan cok iyi canim,boyle devam et:)

Camasirlari asayim diye cok egilip kalkma canim,esine astır.
Herhangi bir gun gibi gecirebiliyorsan cok iyi canim,boyle devam et:)
Düşünmeden geçiriyorum gerçekten, çünkü düşünmeye başladığımda umutlanmaya başlıyacağım ve üzüleceğim. O yüzden sanki yokmuş, hiç bir şey harcanmamış, günlerden de bir günmmüş gibi davranıyorum. Ama çamaşır asmıyorum :) ben yıkıyorum, eltim asıyor, uzanmalı hareketler yapmıyorum.

Onceki ogluna dogalla yollami hanile kaldin. Yoksa odami tedaviyle olmustu birde fsh ve amh deverin kacti cnm
Evet canım, şimdi 30 yaşındayım, o zaman 22 yaşındaydım, evliliğimin 3. Ayıydı zaten. 6 yıllık korunmadan sonra hamilelik mümkün olmadı . Fsh 20, amh 1 malesef

yok tatlım gitmedik yarın gidicez eşimin bu sabah toplantısı vardı iptal edemeyeceği.. benim de tek gitmemi istemedi :) yarın gideriz dedik :) Ay çok korkuyorum yaa biliyomusun

Ben de olsam ben de tedirgin olurdum . Keseyi gorunce de insallah,bu defa da kalp atisini duyana kadar dusunursun. Kolay surecler degildir herhalde canim. Hepsi ayri bir asama iste. Insallah keseyi gorup kalp atisini da saglikla duyarsiniz canim.

Ben de olsam ben de tedirgin olurdum . Keseyi gorunce de insallah,bu defa da kalp atisini duyana kadar dusunursun. Kolay surecler degildir herhalde canim. Hepsi ayri bir asama iste. Insallah keseyi gorup kalp atisini da saglikla duyarsiniz canim.
İnşallah canım Aminnn Yaa bilmiyorum ben geçen sene hamileliğimde o kadar rahattım ki aklımın köşesinden kötü bişey geçirmiyodum, çok rahattım ilk testten sonra doktora bile gitmedim tatile gittim 1 hafta sonra gelip doktora gitmiştim..5+6 günlüktü bi doktorum bile yoktu 6. haftaya kadar yani , sonra herşey de çok yolunda gözükürken birden bire kalbi atmadı işte o kadar üzülmüştümki anlatamam.. Şimdi kötüyü çağırmak değil niyetim ama galiba aklımca kendimi böyle şeylere hazırlamaya çalışıyorum.. Çünkü öbür türlüsü çok ağır gelmişti

Ovvv buralar çok sessizzzzz nerelerdesiniz kızlarrr
Evet boş buralar...gezip tozuyorum ben, bi şehir dışı bol bol şehir içi gezmelerdeyim...dizi ve film izleyip kendimi oyaliyorum buralarda değilim pek...

Strese girme desem de o stres maalesef hiç bitmeyecek, oyunun kuralı gibi bir şey..keseyi gorince kalbi duymak da yetmiyor.kalbi duyuyorsun ya peki atmaya devam ediyor mu? 12. Haftadaki ikili test beni benden alıyor şimdiden...dert bitmez bizde...

illusive tatlim çok üzüldüm ama elden ne gelir ki..ne olur yıpratma kendini,elbet bunda da bi hayır vardır,sonradan uzulecegine belki bastan korudu Rabbim seni üzüntülerden

Gecmiste bunu yasadigin icin aklina gelmesi ve tedirgin olman dogal ama keseyi gorup kalp atisini da duyunca daha rahatlayacaksin insallah.
Bence bu defa saglikla devam edecek hamileligin. Tedaviye basladigin gun pozitif olacagini hissetmistim,simdi de saglikli bir hamilelik gecirecegini hissediyorum. Evrene olumlu msj yollayalim

canım görmemişim özür dilerim Çok üzüldüm ama vardır bunda da bi hayır demek istiyorum.. Yine de iyki test yaptırmışsın belki de daha üzüleceğin şeyler olabilirdi Allah beterinden saklasın Yine denersin canım zaten tedavi süreçlerin devam ediyo inşallah herşey yolunda gider bu sefer çok fazla üzme kendini lütfen.. Bu süreçlerde moralimiz çok önemli biliyosun.. Sen güçlü bi kadınsın.. allah emeklerinin karşılığını bi gün mutlaka verecek

iyi yaıyosun canm düşünmemeye çalışmak en güzeli keyfini çıkar :) Endişeler var tabi ama yine de bu günümüze şükür

İnşallah canım çok teşekkür ederim moral veriyosun Allah razı olsun

iyi yaıyosun canm düşünmemeye çalışmak en güzeli keyfini çıkar :) Endişeler var tabi ama yine de bu günümüze şükür
Çok şükür tabiki bu arada ilk 3 ay beslenmene çok dikkat et, bana günde 3 bardak süt,2 kase yoğurt verdi doktor...kalsiyum A çok önem veriyorlar, organlar , kemik yapısı vs ilk 3 ayda oluşuyor ya, o sebeple aman güzel gelişsin minnakimiz...kan iğnesi ve Progestan i bıraktın mi,devam mi?

tamam canım aklımda o zaman bol süt yoğurt Kan iğnesi devam edio progestan iğneyi kestim ama fitile devam ediyorum bi de estrofem diye bi kap kullanıyorum günde 3 kez progestan fitille beraber bi de neupogen diğe bi iğne yapıyorum günde 1 birim enfeksiyon koruyucuymuş o da ama yarından sonra bilmiyorum değişir mi bunlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…