Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ooo oldukça fazla, haklisin yarın duruma gore yeniler doktorun,hadi inşallah güzel haberlerle gel...

Ooo oldukça fazla, haklisin yarın duruma gore yeniler doktorun,hadi inşallah güzel haberlerle gel...

Kızlar nasıl süt içiyorsunuz?
Ben ilk haftalar taze inek sütü alıyordum, direk sağılıyordu, akşamında alıyordum. Ama doktorum bunu yasakladı çünkü pastorize edilmemiş süt olduğu için bakteri geçebilirmiş, bayağı araştırdım uzun ömürlü süt de içmiyorum, en güzeli pastorize edilmiş günlük depotolu şişe sütler bence. Yoğurt da aynı şekilde evde yapılan yoğurtta süte şoklama yapılmadığından toksoplazma riski var bilginiz olsun, süzme veya organik yoğurt alıyorum ben.
gibigibiyim no_name_
toprak-35

Aynen canım günlük pastörize ya da uht alıyorum bende, diğerleri tehlikeli...hamile kalmadan önce köyden alıyordum ama hamilelikte yasak oldugunu biliyorum

Kaan beyde mi devam etmeyi dusunuyorsun canim?
Kaan Bey ile devam etmem için ambulans kiralayıp tüplerle İzmir'e gitmem gerekir canım Sadece dondurulmuş transferi çok yapıyorlar merkez olarak tecrübelerine güveniyorum diye prosedürü merak ediyorum. Hangi ilaçlar vitaminler veriliyorsa transfer öncesi eksik fazla bişeyler yapmak istemiyorum açıkçası.

Vitamin olarak soruyorsan canim koenzim qh, omega3 , b12 dilaltı, melatoninA verdi bana sadece..başkalarına biesteron da vermis ben de cemkirdim bana niye yok diye, sana lazım değil dedi biesteron vermedi

Canım ben transfer aşamasına henüz gelemedim ama Kaan beyin hastaları var özelden yazıştığım. Onlara bir sorarım. Merkeze gittiğimde de sorar, öğrenirim.

Kaan beyin hastası bir arkadaş crinone jel, estrofem, yumurtlamayı baskılayıcı emin değilim ama sanırım ismi nolvadex ti. Bunları kullandığını söylemişti. Ben msn den tekrar sorayım kendisine.

Canım ben transfer aşamasına henüz gelemedim ama Kaan beyin hastaları var özelden yazıştığım. Onlara bir sorarım. Merkeze gittiğimde de sorar, öğrenirim.
Çok sağol canım
Dondurulmuş transferi olmak da kolay değilmiş; rahim duvarı kalınlığı uygun olacak, e2 progesteron uygun olacak, kist olmayacak ..
Hepsini aynı anda yakalamak da zormuş işte bakalım hayırlısı artık..
Qlairista diye bi doğum kontrol hapı kullandım yumurtlama olmasın diye, 15 aydır yumurtlamak için uğraşıyorum şimdi de yumurtlamamak için. Ne garip kafalar belli değil..

Al benden de o kadar

Haklısın canım. Dondurulmuş transferinde dediklerinin hepsinin uygun olması gerekiyormuş. Sanırım transfer hazırlıklarına başladın. İnşallah kardan bebişin sana sıkıca tutunur.

Arkadaşlar merhaba bir aydır takip ediyorum sizi bana erken menopoz teşhisi konuldu 28 yaşındayım ilk gittiğimde yumurtaların tembel dedi fsh 8 çıkmıştı bana doğum kontrol hapı verdi yasmin adında bir ay kullandım bu arada soğan kürü de uyguladim fsh bir ay sonra 15 yükselmişti direk tüp bebek gönderdi beni gitmedim bu ay Testere dişli aslan pençesi uyguladim yumurtladığı hissettim çok agrim olmuştu bugün 31 gün adetim gelmedi test yaptım negatif çıktı ne olur yardım edin bu kur bende ters etki mi yaptı acaba

Her ay düzenli adetimi görüyordum arkadaşlar bu arada ilk defa gecikti adetim
Canim bir kac gun daha gecsin testi yeniden yap yada direk kanda baktir. Yoksada endise etme stres yapmissindir sanirim ondandir. Benimde korunmayi biraktigimdan beri asdetlerim hep duzensizdir 25 15 bazen 30 gunde oluyor. Rabbim sifa versin cnm insallah hamilesindir.

Kan testi verdim akşama çıkacak bilmiyorum evet benimde korunmayı bıraktıktan sonra düzensizleşti ama hiç gelmemezligi olmamisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…