Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim riskli bi durum olsaydı doktorun seninle paylaşırdı mutlaka, olumlu düşün, karartma içini..acil şifalar diliyorum. Tsh baktı mi guatr ne durumda? İlaç verdi mi
Sagol canım guatr başlangıcı varmis dün ilaç yazmıştı onun için karaciğer için başka testlerde istemişti dün
bugün sonuclar için gittim işte büyüme var dedi geciktirmeden gastroenteroloji ye git dedi moralim bozuldu inşallah bebeğime zararı olmaz

inşallah olmaz canım. ama moralini bozma... en önemlisinin stres olduğunu unutma, meleğin hisseder...

Olmaz tatlim rahat ol. Karaciğer vücutta kendini en hizli yenileyen organmis, yediklerine beslenmene dikkat et bir şey olmaz Allahın izniyle

Hep de 5.gune gidebilmis embriyolarin ama iste dedigin gibi sonuc negatif olunca bir anlami kalmiyor.

Canim.sesin cikmiyor kac gundur,nerelerdesin? Iyi misin?
Iyiyim sagol cnm. Arada girip takip ediyorum. Bu aralar okuldan dolayi yogunum iyide oluyor kafami dagitiyorum. Cok taktigimi fark ettim. Bi seyi nekadar isteesen o senin imtihanin olurmus derler ya sanirim. Bizim yaptigimizda bu. O yuzden biraz uzak kalmak iyi geliyor sanki. Amh degerim yerlerde 0.2 cikti doktor regli olunca gene bakalim dedi. Kendiliginden olabilirde ama zor dedi. Tup bebek sansin %30 olabilir dedi. Yumurtan catlamak uzere kendiniz bi deneyin dedi gene bu ay vs vs. Ilac bile vermedi. Bende regli olunca Bahceciye gitmeye karar verdim. Bakalim hayirlisi insallah. Sen ne yaptin kur bitti mi.

Hayirlisi olsun canim hakkinda. Bahceci dogru bir karar bence.
Benim devam haplara ve kurlere. Cumartesi bitiyor insallah kürler. Adet olunca ben de baktiracagim hormonlara.
Amh degerine takilma canim. Yumurta sayinin iyi oldugunu soylemisti doktorun,sen onu dusun,amh yi dusunme.

Evet cok pismanim keske maltepe uni.den once bahceciye gitseydim. Hayirlisi artik.

Cnm hamilelik oncesi herhangi bir ilac vs kullanmismiydin. Yoksa ilacsiz mi oldu.
Benimki bi tuhaf. Doktor bana kendi kendine bekleme git aşılama yüp bebek başla dedi bende aşılama yaptıracaktım sonra bianda vazgeçtim ya nasıl olmaz allah nasip ederse olur dedim . Gitmedim aşılamaya. Fsh yüksek diye bendr aslanpençesine başlamıştım ki hamile kaldım işte. :)

Aaaa aldin mi sonucunu pozitif mi super hadi gozun aydin canim. Rabbim saglikla aldirsin kucaginaa. Topik hamiss doldu. Umar dahada cogalirr hamis sayisi buyuusn göbüşlerrrr
aldım canım aldım çok şükürrr inşallah devamı gelir sağlıklıdır Çok sağol canım inşallah darısı hepinizin başına

Iste Rabbim ol derse oluyor fsh kacti senin .

aslan pençesi de hayıt da candır

aldım canım aldım çok şükürrr inşallah devamı gelir sağlıklıdır Çok sağol canım inşallah darısı hepinizin başına
Tup yaptirmadan once fsh ve amh degerin kacti ve sana yuzde olarak kac ihtimal soylendi cnm bende onumuzdeki ay baslamayi dusunuyorum insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…