Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

gibigibiyim canımmmmmm çok ama çok sevindim 41 kere maşallah... inşallah kucağına alırsın sağlıkla huzurla bir çırpıda inşallah... Ayyy Allahım sırayla geliyor bebişler... Darısı başımıza inşallah...

gibigibiyim canımmmmmm çok ama çok sevindim 41 kere maşallah... inşallah kucağına alırsın sağlıkla huzurla bir çırpıda inşallah... Ayyy Allahım sırayla geliyor bebişler... Darısı başımıza inşallah...

Çok teşekkür ederim canım inşallahhh aminnnn Allah hepinize sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşallahhh

Baya folikül var canim,cok guzel. Hepsi cok kaliteli olsun insallah. Merionali duydum ama hic kullanmadim ben.
Oncesinde vitamin falan verdi mi doktor veya biosteron?

Baya folikül var canim,cok guzel. Hepsi cok kaliteli olsun insallah. Merionali duydum ama hic kullanmadim ben.
Oncesinde vitamin falan verdi mi doktor veya biosteron?
tabiki.... ilk aldığımda 738 tl, sonra bitenlere 220 tl ve sonra tekrar ilkinde bitmeyenler vardı onlar bitti onlara da 530 tl ödedim. neler vardı, biosteron günde 3 kere tok, estrofem günde 3 kere aç, minamix günde 1 tok, coenzqh günde 1 tok, b12 plus günde 1 tok, ace plus selenyum günde 1 tok, melantonia günde 1 tok. ayrıca yine doktor tavsiyesiyle arı sütü günde 1 kez 1,5-2 gr kadar. ben saf olanı buldum, burda bir öğretmen yapıyodu o işi, arı sütü hasadını yaptığında ertesi gün ben alıyodum, soğuk zincir ile ve güneş görmeden üzeri aleminyum folyo kaplı köpük kutu da getiriyo.... 2 ay kullandım hepsini.

Aaaaaaaaaaa masallahhhh, eee kese göründü mu? 2 kese gordu muuuu
Evet :) iki tane kese gösterdi bize. Tabi bazen biri tutunamayabiliyo dedi. Ben ikiz dedikten sonrası iptal oldum gerçide. Eskiden çok dua ederdim ikiz çocugum olsun diye. Kabul oldu heralde :) . Allah ikisinide nasip ederse tabi.

Evet :) iki tane kese gösterdi bize. Tabi bazen biri tutunamayabiliyo dedi. Ben ikiz dedikten sonrası iptal oldum gerçide. Eskiden çok dua ederdim ikiz çocugum olsun diye. Kabul oldu heralde :) . Allah ikisinide nasip ederse tabi.
Oyyy kiyamam, nasip olsun inşaallah sagsalim kucağına al tatlimmm

Peki bu haplari kullanmadan onceki en son adetinde kac yumurtan vardi?
Artis oldu mu sayida?

Arkadaşlar şuan şoktayım . İki günde 13214.05 beta hcg olmuş. İkiz dedi doktor. . Bizim ailede hiç böyle bişe yok. Şok olduk eşimle.

Caniiiiim ilk gun ben demistim sana,ikiz olabilir degerin cok yuksek diye:)))))
Ayyyy cok guzel ya ikiz olmasi. Tek yumurta ikizi mi cift yumurta mi acaba?

Ennnnnn cok istedigim sey ikizler. Allahim hayirlisiyla saglikla kavustursun sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…