Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Caniiiiim ilk gun ben demistim sana,ikiz olabilir degerin cok yuksek diye:)))))
Ayyyy cok guzel ya ikiz olmasi. Tek yumurta ikizi mi cift yumurta mi acaba?

Ennnnnn cok istedigim sey ikizler. Allahim hayirlisiyla saglikla kavustursun sizi
Evet demiştinde ben hiç oralı olmadım öyle bi ihtimal yok diye :). İki kese var ne oluyo bilmiyorum ki. Allahım sanada nasip etsin inşallah.

Evet demiştinde ben hiç oralı olmadım öyle bi ihtimal yok diye :). İki kese var ne oluyo bilmiyorum ki. Allahım sanada nasip etsin inşallah.

Ilk gun icin degerin cok yuksek oldugu icin kesinnn ikiz diye dusundum:)))
Aminnnnnnnn canim insalllllllah. Allahim tabiki hayirlisini versin ama esimin de benim de dualarimiz hep bu yonde

Tek yumurta ikizlerinde ailede ikiz öyküsü olmasi sart degil,ondan sordum canim.

Ilk baslatan siz olursunuz insallah ailede:)

Okadar çok istiyorum ki bian önce hamile kalında hrp birlikte hamilelik sohbetleri edelim. Çünkü bu süreçleri hepimiz yaşadık yani. Allah tez zamanda versin inşallah
Ayynennnn benimde en büyük istegim bu, dualarımız hep arkadaşlarımız için, bir an önce inşallah Rabbim,topikteki herkes hemen hamile kalsın insallahhhhh

Evet doğru muhtemelen öyledir. Çünkü hiç yok akrabalarımızda falan ikiz

Okadar çok istiyorum ki bian önce hamile kalında hrp birlikte hamilelik sohbetleri edelim. Çünkü bu süreçleri hepimiz yaşadık yani. Allah tez zamanda versin inşallah

Ikiz olunca ben daha cok heyecanlaniyorum. Iki tane bıdık,bir anda 4 kisi olacaksiniz allahim nasip ederse,hadi insallllllah

Siz basladiniz,biz de gelecegiz insallah arkadan.

Hadi gozun aydin Rabbim her ikisinide saglikla kucagina aldirsin insallah. Ikiz olmasi bence buyuk sans. Tek kursun iki kuss muhtesemm bu

Slm kızlar şimdi Dr.dan geldim karaciğerde gittikçe büyüme var dedi gastroenteroloji ye yönlendirdi yarın gideceğim randevu alabilirsem, kötü bisey mi acaba korktum birde bebeğe zararı olurmu acaba bilginiz varmı

Evet :) iki tane kese gösterdi bize. Tabi bazen biri tutunamayabiliyo dedi. Ben ikiz dedikten sonrası iptal oldum gerçide. Eskiden çok dua ederdim ikiz çocugum olsun diye. Kabul oldu heralde :) . Allah ikisinide nasip ederse tabi.
Ayyy canım ikiz miymişşş Ayy çok güzel maşallah yaaa çok tebrik ederimmmm Allah ikisini de sana bağışlasın sağ sağlim kucağına al inşallahhh

Peki bu haplari kullanmadan onceki en son adetinde kac yumurtan vardi?
Artis oldu mu sayida?
benden genelde diğer 4 tedavimde de 4-5 yumurta alındı canım... döllenmesine bakcam. ilkinde 3 alındı 2 si döllendi 1i 2. gün transfer edildi biri donduruldu. sonuç negatif... dondurulmuşta çözülmedi, bursa soranus tüp bebek merkezinde.
sonra uludağ üni. rapor çıkardım tedavimi de orda oldum 5 toplandı 2 döllendi 2si 5. gün transfer edildi sonuç negatif.
raporu alıp bursa jimer hastanesinde tedavi oldum, 5 alındı 3 döllendi 2 si 5. gün transfer edildi, diğeri 5. güne kalamadı... sonuç negatif.
bursa jimerde bi daha tedavi oldum, 4 toplandı 1 döllendi, 3.gün transfer edildi, kimyasal gebelik oldu. ama ilk tedavim dışında hep vitamin kullandım. hep dediğim tedavi öncelerinde....1-2 ay kullandım. mevzu sayısı değil... mevzu sonuç

Canim riskli bi durum olsaydı doktorun seninle paylaşırdı mutlaka, olumlu düşün, karartma içini..acil şifalar diliyorum. Tsh baktı mi guatr ne durumda? İlaç verdi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…