Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Pismanlik diye dusunme canim. Dogru karari verene kadar bikac doktorla gorusmen normal. Bircok kisi birkac doktorla gorustukten sonra icine sinen yerde basliyor. Belki de gerek kalmayacak :KK66:
Insallah cnm. Hicbirimizin ihtiyaci kalmadan surpriz yapsa bebislerimiz pat diye cika gelse. Yilmaz Erdoganin siirindeki gibi biz garsona salata siparis ertik ama sen geldin . Bebisleeimizde oyle biranda cika gelse hayirlisi ins. Ve inan benden once sizin ozellikle illusive illusive D dstn33 ve senin hamis kalmani cok isterim cnm ya...

Benimki bi tuhaf. Doktor bana kendi kendine bekleme git aşılama yüp bebek başla dedi bende aşılama yaptıracaktım sonra bianda vazgeçtim ya nasıl olmaz allah nasip ederse olur dedim . Gitmedim aşılamaya. Fsh yüksek diye bendr aslanpençesine başlamıştım ki hamile kaldım işte. :)

Muayenelerde kac yumis oluyordu?

Tup yaptirmadan once fsh ve amh degerin kacti ve sana yuzde olarak kac ihtimal soylendi cnm bende onumuzdeki ay baslamayi dusunuyorum insallah.
son fsh'ım 9 du canım.. amh bakılmadı ama daha önce 0,87 olan amh la uyumlu yumurtam vardı (3tane) ve iğne tedavisi olunan 6 günlük süreçte hiç yeni yumurta gelişmedi.. 3 tane 8 hücreli 1. kalite embriyo oluştu, 2 tanesi transfer edildi.. durum biraz vahim gibi gözüküyodu başta ama sonuç yüzümü güldürdü çok şükür.. İnşallah hiç gerek kalmaz canım sana da :KK33:

Insallah cnm. Hicbirimizin ihtiyaci kalmadan surpriz yapsa bebislerimiz pat diye cika gelse. Yilmaz Erdoganin siirindeki gibi biz garsona salata siparis ertik ama sen geldin . Bebisleeimizde oyle biranda cika gelse hayirlisi ins. Ve inan benden once sizin ozellikle illusive illusive D dstn33 ve senin hamis kalmani cok isterim cnm ya...

Ben son ana kadar tedaviye baslayana kadar umudumu kaybetmiyorum . Belki o ay bu aydir diye. Olmuyor ama bir sonraki ay yine umutlaniyorum.

Sagol canim,allah razi olsun. Hepimiz gonlumuzden gecenlere kavusalim insallah.

son fsh'ım 9 du canım.. amh bakılmadı ama daha önce 0,87 olan amh la uyumlu yumurtam vardı (3tane) ve iğne tedavisi olunan 6 günlük süreçte hiç yeni yumurta gelişmedi.. 3 tane 8 hücreli 1. kalite embriyo oluştu, 2 tanesi transfer edildi.. durum biraz vahim gibi gözüküyodu başta ama sonuç yüzümü güldürdü çok şükür.. İnşallah hiç gerek kalmaz canım sana da :KK33:

Digeri donduruldu mu canim?

Indallah cnm. Inan burda duydugum her hamis haberine sanki ben hamileymisim gibi seviniyor tuylerim diken diken oluyor. Rabbim isteyen herkesle bizede nasip etsin insallah. Sende kuzularini saglikla kucahina al. Ve omur boyu sana ve vatana hayirli evlatlar olurlar insallah tatlim.

X