Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hahaha :) valla inşallah yapabilirim ben de ama bebek kaybedenler bunu pek yapamıyo heralde canım elimiz yüreğimizde olucak bi süre ama napalım buna şükür binn şükürrr :KK33::KK33:
Allah kolaylık versin hepimize, aynen o el yürekte oluyor maalesef..neyse en azından bugün dusunme, bugünü keyifli geçir :KK66: sigarayi bırakmıştın di mi ? İlk 3 ay organlar oluştuğu için çok önemli, aman dikkat

prednolü transfer öncesi veriyorlar tadını biliyorum canım ya. ama açıkcası ben öyle tuzlu kraker yenemez falan olduğunu zannetmiyorum. ki özellikle sormuşluğumda var, tuzlu yememeye dikkat etmemiz gerekmiyo mu bu kortizonlu sonuçta diyerek. ama bana gerek olmadığı söylendi. istersen bu ilacı içerken çubuk kraker tüketebilir miyim diye sor....
Tatlim ozellikle eczacida çok tembih etti tuzsuz diyet diye,1.5 aydır tuz girmiyor ağzima, ona rağmen sisirdi beni

e o zaman daha da merak edilcek şey var, bu değer yüksek bi değer!. üstelik sen donmuş embriyo da transfer etmedin, taze transferdi dimi... hadi hayırlısı diyelim:KK48:
:KK73::KK73::KK73::KK73: evt canım tazeydi.. hayırlısı olsun sağlıkla devam etsin de inşallah başka bişey istemem.. 1iz 2iz üçüz Allah alnıma nasıl yazdıysa :KK33::KK33::KK33:

X