Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Arkadaslar selam yaklasik 1 haftadir ailemin yanindayim.cok fazla takip edemedim paylasimlarinizi okusam da yazma firsatim pek olmadi.
no_name_ gozunaydin canim allah tamamina erdirsin
asli5361 hayirli olsu keseyi gor kalp atisini duy saglikla kucagina al ins
gibigibiyim yrn guzel haber vereceksin bize
illusive sonucu merakla bekliyorum kacirmadim insallah
B bursa_83 nasilsin canim

Çok sağol canım. Herşey gönlümüze göre olsun inşallah.

Sağol canım inşallah verebilirim :) sen neden ailene gittin? gezmeye mi?

Iyiyim canim,buyuk temizlige giristim. Koltuklar,bazalar her yeri kaldirdim. Kendime is cikardim. Sen nasilsin?

Iyiyim canim,buyuk temizlige giristim. Koltuklar,bazalar her yeri kaldirdim. Kendime is cikardim. Sen nasilsin?
Iyiyim ben de mersindeydim ankaraya donuyorum.benim de yapmam lazim dip bucak temizlik.3 haftada bir bayan gelir ama dolap baza iclerini elletmem ona.ay donmesemiydim gozumde buyuduyapinca guzel oluyor ama

Iyiyim ben de mersindeydim ankaraya donuyorum.benim de yapmam lazim dip bucak temizlik.3 haftada bir bayan gelir ama dolap baza iclerini elletmem ona.ay donmesemiydim gozumde buyuduyapinca guzel oluyor ama

Hava degisimi iyidir canim,iyi yapmissin. Hem hasret gidermissindir hem senin icin farklilik olmustur.

Valla canim dun aksamustu 5te bi anda bi geldiler bana
Halilari kaldirdim. Koltuklari cektim. Sonra yatak odasina girdim.icini tamamen bosalttim.hurclar,yorganlar,her seyi cikardim. Daha giysi dolabi var. Onlariindirecegim. Ay yoruldum simdiden

Ben dahahic kadin cagirmadim. Baskasi yaptigi zaman ben rahat edemem,illa kendi elim degecek. Pimpirigim ben
Ancak duvarlari sildirmek icin cagiririm sanirim kadin.

Buyuk temizlik evet yorucu oluyor ama kafa dagitmaya da iyi geliyor.
Ama mersinde tatil daha iyi bir fikir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…