Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

no_name_ yarın kese için gitcem ya . Aç mı gitmem lazım tahlil yapıcaklar dedin ya
Canim ben aç gitmiştim,her ihtimal aç gidiyorum...açlık hissedersem soruyorum aç ya da tok farkeder mi diye, farketmez derlerse orada bir şeyler atistiriyorum ... ultrason ile karından bakacaktır,idrara sıkışık olman önemli canim..

Bende öyle yaparım ozaman. Heycanlıyım ya olumsuz bişeler duycam diye ödüm kopuyo. Ama kendim için hayırlısı neyse o olsun . Bugece sabah olmaz daha bana :)

Bende öyle yaparım ozaman. Heycanlıyım ya olumsuz bişeler duycam diye ödüm kopuyo. Ama kendim için hayırlısı neyse o olsun . Bugece sabah olmaz daha bana :)
Haklisin canim, rahat olmaya çalış. Zamanla kaygılar azalıyor..ben de ilk başta çok kaygiliydim,dune kadar yüreğim ağzımda atıyordu ama çok sukur 2 gundur rahatladim biraz...

İnşallah canimmmm, ne yaptın gittin mi doktora?
Yok kızlar alttanda bakmisti ama duyamadim kendini gorebildik çok şükür Dr kalp atışı da var dedi 2 hafta sonra gideceğim ozaman duyabilirmisim bende :) birde test sonuclarima baktı guatr başlangıcı varmış ilaç yazdı karaciğerde yüksek çıkmış emin olmak için tekrar kan aldılar yarın gideceğim onun içinde

Doktor duyduysa sıkıntı yok tatlim, çok şükür...bir haftaya sende çok rahat duyarsin, bizde de öyle olmustu... yarın tsh bakacaklar sanırım, hiç panik yapma ufak bi ilaç ile cozuyorlar o işi de. Geçmiş olsun fıstık...

Canım ben de internet sorunundan dolayı giremiyorum bu yazıyı yazmak için bile 20 dakika geçti inan çok yavaş neden anlamadım

Benim hala test çıkmadı dün sordum bugün yarın çıkar dediler. Doktora sordum dedim 5. gün embriyosu tek koyarsak yüzde olarak şans %40 gibi dedi ama 2 koyarsak bu oranı %60-65'lere çıkarırız sen bilirsin dedi.
Bende bakalım 2-3 ay daha deneyeceğim eğer elde edemezsen tek bile ols

Öğleden sonrayı bulmaz canım ya.. internetten sen de bakabilirsin ayyy ben bile heyecanlandım yaaa.

Hadi inşallah senden de alalım güzel haberi.... Offf ne güzel yaaa... 41 kere maşallah hepinize.

Bence de 2 3 ay deneyebilirsin canim,olmazsa transfer ettirirsin.

Canim 2 saat sonra falan cikiyor genelde,ara ara internetten bak sen yine de. Hamilesin diye dogdu icime. Hayirlisi allahtan.

Öğleden sonrayı bulmaz canım ya.. internetten sen de bakabilirsin ayyy ben bile heyecanlandım yaaa.

Hadi inşallah senden de alalım güzel haberi.... Offf ne güzel yaaa... 41 kere maşallah hepinize.
Ay inşallah canım benim hepimiz verelim güzel haberler inşallahhh 1 i bulur dediler canım hemen arıyolar zaten ama internetten nasıl bakıcamki hiç bilmiyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…