Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İlk 2 ay inanılmaz gaz ve kabızlık sıkıntısı oluyor,ilac vermiyor doktor, onun için de sabahları kayisili aktivya, gün içinde 3 litre su, ayrıca oden için de limonlu sıcak su...deneme ile bulunmuştur bu çözümler. Bi de yoğurda z.yagi karıştırıyorum çok işe yarıyor.bunlari not al kenara tatlim çok ihtiyacın olacak
sağol aklımda olsun bunlar. öyle bidurum olursa denerim .

güüünnnaaaayyyyydddııınnnnn:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Ben acilde verdim kesin hamileöiyin falan diye sonra doktorumu aradım. Bidaha kan ver falan demedi sadece perşembe gelin keseyi görelim dedi.ogün kan tahlili yaparmı hiç bilmiyorum. Ben annemlere kaynanamlara söylemiştim bitek . Bikaç kişi daha öğrenmiş. Biraz geçseydi de öyle yayılsaydı daha iyiydi sanki. Sen söyledin mi ?
tatlım gözünaydınnnn... maşallah:nazar::nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sana... 2 binli mi değerler:anne::anne: sanırsın ikiz:KK48::KK48: değern yüksek olduğundan yeniden istememiş olabilir doktor.... 1500 üzerinde zaten kese için çağırıyorlar...

güüünnnaaaayyyyydddııınnnnn:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

tatlım gözünaydınnnn... maşallah:nazar::nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sana... 2 binli mi değerler:anne::anne: sanırsın ikiz:KK48::KK48: değern yüksek olduğundan yeniden istememiş olabilir doktor.... 1500 üzerinde zaten kese için çağırıyorlar...
Sağol. Evet değer yüksek kesin hamilasin falan dedi . En yakın zamanda sanada nasip etsin inşallah :)

no_name_ no_name_ hayırlısıyla miniğinin kalp sesini duy inşallah :)
Çok saol tatlimmm,darisi başına inşallah..çok sukur duyduk, gelişmesi güzel,her şey çok iyi dedi maşallah doktor,cok sukur...bi de dediki doktor bu haftalarda kalp atışını duyduğumuzda dusuk riski direkt %20 den %5 e düşer dedi.cok sukur şimdilik iyiyiz....

Çok saol tatlimmm,darisi başına inşallah..çok sukur duyduk, gelişmesi güzel,her şey çok iyi dedi maşallah doktor,cok sukur...bi de dediki doktor bu haftalarda kalp atışını duyduğumuzda dusuk riski direkt %20 den %5 e düşer dedi.cok sukur şimdilik iyiyiz....

Gozun aydin canim,masallah:nazar:

Oh maşallah maşallah. Çok sevindim. Darısı bana inşallah :)

Monte sende bundan mı kullanıyosun

Eklentiler

• 20161011_114824.jpg
    20161011_114824.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 33
Kizlar birseysorucam ben geceny il e2 baktirdigimda 47.08 cikmisti bugun 3.gunu reglimin 17.09 çıktı boyle niye dusmus olabilir fsh 9.67 idi simdi 8.70 olmus lh 8.55 iken simdi 6.70 olmus bu konuda bilginjz varmi e2 neden dusmus

Canım çok şükür :dua: yarın bende gideceğim Dr.a inşallah bende duyabilirim :KK51:

X