Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım 5. günde biyopsi yapıldı CGH testi yapıldı. 1 haftada çıkıyor demişlerdi ama 15 gün oldu çıkmadı. Bu test Türkiyede yapılıyormuş öyle demişlerdi.
anladım tatlım... güzel olumlu haberler inşallah... bu arada bende olsam sabırsızlanır bi de olumlu yanıt alsam, yeniden uğraşmazdım hemen transfer olurdum.

Sıkıntı yok tatlim, yanlış anladık birbirimizi demekki, sen de kusura bakma,hepimiz gerginiz,yukumuz ağır,derdimiz büyük..Rabbim bi an önce hepimize birden bebis versin inşallah da, mamasiydi,kakasiydi konuşalım artık, bizim farklı konulara geçme zamanımız geldi

Ayy canim yaa zor bi karar, ben olsam da tek transfer isteyebilirdim...sabırsızlığinı anlıyorum, bi daha o kalitede yumurta çıkması mi beklenecek aksi takdirde? Ya zaman alırsa o surec? Ya 2. Embriyo için 6 ay beklemek gerekirse? Bi zamanı yok galiba di mi? Konuya hakim olmadığım için soruyorum canim..ben beklemezdim yaa...bilemedim ki inşallah en yakın zamanda bebis ile sonuclansin canim senin ve tüm arkadaşlarımızın tedavileri..artık sizlerle keseydi , kalpti, kilo aldım, tekmeledi beni gibi konuları konuşalım istiyorum bennnn..allahım duy sesimiziii

Ben 1 tane daha biriktir derim. Tabi 1 deyip sinirlamayalim,belki daha cokolacak:)

Evet canim 3 yumise bir sey yapmayacagiz,onlar bosa gidecek:)
Suanda dogum kontrol hapi kullaniyorum,yumurtaliklari baskılıyoruz. 23 ekimde bitiyor hap. 26 ekimde de kontrol var. O gunlerde de adet olmus olacagim insallah. Ya ilk adette baslayacagiz,ya da ilk adetin 21.gunu lucrine baslayip bir sonraki adette gonal f e baslayacagiźz. Akisina ve doktora biraktim bakalim. Insallah 2 tane cok kaliteli olur da bir kerede transfer ettiririz.

asli5361 canim bi daha kan testi istedi mi doktorun? Yoksa direkt kontrole mi gideceksin? Neler yaptın bugün? Söyledin mi birilerine?

asli5361 canim bi daha kan testi istedi mi doktorun? Yoksa direkt kontrole mi gideceksin? Neler yaptın bugün? Söyledin mi birilerine?
Ben acilde verdim kesin hamileöiyin falan diye sonra doktorumu aradım. Bidaha kan ver falan demedi sadece perşembe gelin keseyi görelim dedi.ogün kan tahlili yaparmı hiç bilmiyorum. Ben annemlere kaynanamlara söylemiştim bitek . Bikaç kişi daha öğrenmiş. Biraz geçseydi de öyle yayılsaydı daha iyiydi sanki. Sen söyledin mi ?

Bir tek anneme söyledim başka kimse bilmiyor..yarın sabah benim de kontrol....
3 ay dolmadan söyleyemem sanirim..

Bir tek anneme söyledim başka kimse bilmiyor..yarın sabah benim de kontrol....
3 ay dolmadan söyleyemem sanirim..
Bende öyle düşünüüyodum ama duyuldu bikere. Eşim demeyelim dedi bugün dışarı çıkmış ona söyledim buna söyledim diyo :). Neyse inşallah kalp atsıdır kesedir ilk bunları atlayırız. Benim sık sıık kasığıma bide belime bi ağrı giriyo geçiyo normalmi acaba ya? Yarın sen kalp atışı için mi gideceksin

Evet canım kalp için inşallah..ağrı bende hala var, normalmiş o, rahim büyüyor ya, endişe edilecek bir şey yok canım.

Ay miniğin pıt pıtlarını duycaksın he. Banada nasip olur inşallah. :) ya sık sık oluyomu sanada ağrı. Okadar tedirginimki bide sigarayıda bıraktım oda geriyo galiba beni
Oluyor canim başlarda daha çoktu gittikçe daha az ağrı oluyor ama ağrı hep var, kasık bölgesi çok ağır, hasta olacakmış da olamamış gibi...inşallah duyarız yarın ve sen de duyarsın inşallah vakti gelince, gergin süreçler bunlar..sigarayı bende bıraktım başlarda iyiydi ama son 10 gundur sigarasizlik çok verdi beni de.be n çay,kahve,kola,gazoz hepsini bıraktım.sadece ayran ve süt iciyorum, bu da beni çok geriyor

Evet bende dünden beri içmiyorum ama aklıma vuruyo yani bide eşim içiyo . Haliyle içerken daha çok istiyorum ama içmicem allahın izniyle. Sen tekrar kaan beye mi gideceksin ?

Evet bende dünden beri içmiyorum ama aklıma vuruyo yani bide eşim içiyo . Haliyle içerken daha çok istiyorum ama içmicem allahın izniyle. Sen tekrar kaan beye mi gideceksin ?
Yok cnm kendi doktorum ile devam şimdilik.kritik süreçlerde Kaan beye danisirim..içme sakın,cok zararlı bebik için ..ilk haftadan sonra rahatlarsin

yok ya söz verdim eğer hamileysemiçmicem dedim. içmem.kalp atışından sonra ne var sırada :))
İkili test var tatlim nasip olursa, 12. Haftada ..zeka geriliği var mı bakılıyor...senin şimdi gidişinde tam kan sayımı, tsh,glikoz,karaciger,bobrek analizi falan yapılır.kan ve idrar alırlar muhtemelen

İlk 2 ay inanılmaz gaz ve kabızlık sıkıntısı oluyor,ilac vermiyor doktor, onun için de sabahları kayisili aktivya, gün içinde 3 litre su, ayrıca odem için de limonlu sıcak su...deneme ile bulunmuştur bu çözümler. Bi de yoğurda z.yagi karıştırıyorum çok işe yarıyor.bunlari not al kenara tatlim çok ihtiyacın olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…