Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sağolasin canım :) montecim uğurlu geldi arkasından da ben aldım mutlu haberi sukurler olsun inşallah devamı da gelecek bundan sonra
Canimsin o benim uğurum değil sizin inancıniz..Rabbim önce topikteki tüm arkadaşlarımıza,sonra isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ibrahim saracoglunun erken menepoz setinden Aldim sogan kuru ile baslicam ama 6 sinda doktor randovumde var yumurtalarima bakicak ilac vs verirse onlari ayni anda kullansam sorun olur mu acaba diye dusunuyorum...

Ibrahim saracoglunun erken menepoz setinden Aldim sogan kuru ile baslicam ama 6 sinda doktor randovumde var yumurtalarima bakicak ilac vs verirse onlari ayni anda kullansam sorun olur mu acaba diye dusunuyorum...
Canim hiç ilaçlarla kullanmadim kurleri o yüzden inan bilemiyorum, ama ilaçlarla kullanmasan mi ki, ya da doktoruna söyle mutlaka tatlim..

hhahaha süpersin canım hoşgeldinnn iyi olmaya çalışıyoruz çok şükür güzel haberler de almaya başladık.. Fitili progestan 3*2 olarak verdi bana da zaten yine iğne de progestan onu da 2 günde bir yapıcam.. hibor da listede göbekten diye yazıyo ama ona yarın başlıycam transferden sonra her gün Bi de iğne olarak neupogen var 2 ünite hergün yapıyorum göbekten yine toplamadan beri.. bunun yanında estorfem, monodox(antibiyotik), bir de prednol alıyorum ağızdan.. Midem vur patlasın çal oynasın kısacası
Sen nasılsın neler yaptın var mı bi gelişme?

ara verdin iyi yaptın vücudun dinlenmiştir canım.. inşallah önümüzdeki tedavide bunun faydasını da görürsün Hayırlı olsun senin de canımm

Hcg iceren tek ilac catlatma ignesi onuda kullanali 16 gun oldu.10gunde vucuttan atilirmis catlatma ignesi etkisi.asilama da oldum cok 1 den yukari cikmadi catlatma ignesine ragmen.bi aksionlar olmus belli de tam olmamis.
Bakalim 2 gun sonra ne cikacak.ne cikarsa bahtimiza elimizden gelei yaptik.

Itaat et rahat et bu kadar kurcalamak dogru degil belki hata ediyoruz.
aynen canım valla gayet itaatkarım bu konuda diyebilirim.. Ama tedavinin şekillerini çeşitlerini merak etmiyo değilim aslında bu sorgulamalarım biraz ondan benim :) Çözmeye çalışıyorum meslea niye bana çok ilaç verdi sana az verdi diye.. biraz da kendimdeki sorunları kafamda netleştirmeye çalışıyorum aslında.. Diyorumya sana da farklı oluyo yani, belki Allah korusun bu tutmasa bi dahaki tedavimde bana da ilaç vermeyecek 5. gün transfer yapacak, ya da uzun süre iğne kullandıracak deneyecekler işte böyle böyle heralde hangisinde başarı elde edilirse bizim için doğru tedavi o demektir.. Doktorlar da napsın her bünye farklı ilaçlara vericeğimiz tepkiler farklı milyonlarca çeşit metabolizma var karşısında.. Deneye yanıla da bulmaya çalışıyolar muhakkak ki.. eminim onlar bize en doğru olan tedavileri uyguluyolar canım.. Sen de kafanı çok yorma bunlara rahat ol 2 gün sonra inşallah yükselir değerin

\ Doktorun isine cok karisip itici gorunmek en kotusu bence.icimize sinmezse merkezi degistirmek elimizde.ins cnm yukselirse surpriz olur

Can'ım doğan kürü bence kist varsa kullan onun haricinde kullanma derim bence önce doktora git yumurtalar Hakkı'nda bilgi al ondan sonra soğana başla derİm

Ah ah okudukça şunu anlıyorum ne kadar çok bilgi edinmişiz ya.. Bundan 3 ay önce sorsalar 3. Gün embriyosu nedir diye ben de bir fosil adı mı ne acaba derdim şimdi ise her seye vakıf olduk... Rabbim uğraşlarımızı boş çıkarmasın yas

illusive
D dstn33
no_name_
hepyek-34

Canlarim giremedim bikac gundur. Kuzenin dugunu var yarin,bi yandan ev tasidilar. Sabah bi cikiyorum evden,gece geliyorum.
Yorgunluktan erkenden uyuyorum.
Simdi eve yeni geldim,basim catliyor sabahtan beri yurumekten.

D dstn33 canim degerin yukselebilir.lutfen pozitif ol. Suan sana tutunmaya calisiyor. Insalllllah senin ve embriyon icin hayirlisi olsun.

gibigibiyim canim ben de tum tedavilerimde seninkiler kadar cok ilac igne kullandim. Herkesin bunyesi farkli. Verdigi tepkiler farkli. Doktorun senin icin en iyisini dusunmustur.

toprak-35 hayirli ugurlu olsun. Allah kucagina almayi da nasip etsin.

hepyek-34 canim ben saracoglunun erken menopoz setini,vitaminleri,biosteronu hepsini beraber kullandim. Doktorumun da bilgisi var. Incir kuru,sogan kuru ne istersen yap ben destekliyorum dedi. Doktorunun ne dedigi de onemli. Bence soyle doktoruna. Kullansam tedaviyi etkiler mi diye sor.

Benim bugun kahve leke geldi. Adet olacagim ama gelemiyor sanirim. Dun aslan pencesi bitti. Hayita devam. Normaldr bugunden itibaren 10 gun daha sogan kuu yapmaliydim ama kanamami bursadaki subeye soyledim. Onlar da marmara bolge sorumlusuna sordular. O da yapmasi demis. Eger sogani yine yaparsam yine kanama olacak ve yine durdurmak icin 21 gun daha cyclo icmem gerekecek. Adet olunca 2.gun muayeneye gidecegim.
Bu ay da olmadi. 5.tedavi yollari gorundu bana kizlar. ne diyelim,allahtan hayirlisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…