Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Can'ım benim kolay gelsin, iyi olmana sevindim çok merak ettim valla seni. Olsun adet olmak güzeldir senin bedenin dinlendi vitaminleri topladı bünye inşallah bu tedavinde gelecek o güzel yumurtalar. Ben bi tanecik dondurdum ama yola devam ben de bu ay iğnesiz bir daha ki ay yumurta olursa iğneli böyle böyle biriktireceğiz artık napalım :)

Cok sagol canim benim. Ozledim sizi. Yarin bitiyor neyseki kosturmaca:)

Canim hic uzulme 1 tane ciksa da,yavas yavas ama emin adimlarla devam etmek iyidir. Gonul tabiki daha cok yumis istiyor,ilk seferinde olsun istiyor ama rabbim vaktini saatini belirlemistir,biz elimizden geleni yapiyoruz,gerisi rabbimr kalmis.

Merak ediyorum muayenede yumurta gorunecek mi,kac tane gorunecek diye. 1.5ay oldu ben baslayali bu hazirlik donemine. Butun gun habire yeyip iciyorum. Vitamin deposu olduk hepimiz.Bakalim faydasi oldu mu:)

Can'ım bak sakın az bile görünse üzülme ve kesinlikle tedavi ol. Bak ben geleyim aklına tek yumurta ile kimse pek dikkate almadı ama döllendi işte. Önemli olan kalitesi Can'ım sayısı değil. Arkadaşımdan 10 tane toplandi 5 I dollendi Ve hiç biri 5. Güne Gidemedi. Vucudumuz 3 ayda kendini yeniliyor o yuzden asla sayiya odaklanma. Ben inaniyorum etkisi olacağına ilaçların. Bıraz daha sabır lazım bıze sadece.

Sağolasin canım sende iyisindir inşallah gorunmuyodun bayagidir

İyi olmana sevindim canım .bırakmıştım artık herşeyi canım hastahaneler ilaçlar yormustu doğal denemeye karar vermiştim bi sure. sonra tüp bebek için ugrasacaktim tatil yaradı sanırım bilmiyorum dualarimdasiniz sizlerde artık .genelde hep bıraktığın anda geliyor sanırım inanmazdım önceden bende aynı öyle oldum sürpriz yaptı meleğim :)

Masallah canim

Valla bu ay ne ovulasyoni takip ettik,ne kafaya taktik. Keyfimize goreydi ama yine olmadi. Nasip degil demekki canim. Her yolu denedik olmasi icin. Ovulasyonu takip ettigimiz aylar da oldu,keyfimize gore de oldu ama zamani gelmedi demekki.

Rabbim sana da bize de hayirli saglikli bebisler versin

Cnm canlar saolsun napalim onumuzdeki aya bakicaz benimde dusen fsh bugunki sonuclarda 22 cikti demorolize oldum resmen bu stresle solugu saracoglu subesinde aldim. Hayita basladim hos zaten iciuordum sogan kuru yapmiyacan gene ara kanama olmasinda korkuyorum. O yuzden sogan kuru olmadan direk kurlere baslicam napalim vercek Rabbim o olmadanda verir insan ister istemez uzuluyor olumsuzluklarda demorolize oluyor hayirlisi artik hakkimizda iyi olmana sevindim. Bu arada.

Canim kolay gelsin,merak ettik seni, çok sukur sıkıntı olmasın da gebelik yoksa regl candır, hayırlısi olsun kuzum.bu kadar habersiz bırakma bizi, yuregimiz hopluyor

Canim 3 ay doldu mu vitamin ve kurlerle? Yoksa gecikmeden tekrar tedaviye mi başlayalım dedin? Hayırlısi olsun inşallah ve bebikle sonuclansin inşallah

Amin canım zamanı gelince olacak elbet hayırlı zamanda sağlıkla gelsinler inşallah ..

Canim nazarim degmesin masallah masallah sana. Hem de daha adet olmamistin degil mi yumurtan gorundugunde?
Zaten sayiyi gectim canim. Kalite kalite kalite
Sizi dusundukce daha cok umutlaniyorum zaten.
Benim bu zamana kadar hic 5.gune gitmedi,daha dogrusu belki de gidemez diye beklemediler ve 2.gun transferi yapildi hep.
Rabbim nasip edecekse 2.gunďe de eder.

Bazen bi bunaliyorum her seyden. Butun ilaclari geride birakip egede bir yere yerlesesim geliyor. Sahilde bi ev. Kendin yetistirip yiyeceksin. Stressiz dogal ortam. Belki o zaman gelir diyorum

Sende de sogan kuru yapinca kanama mi olmustu canim?
Hayirli olsun setin:)
Aslanla hayita basladin sanirim ayni anda. Insallah sifa olsun canim.
Fsha cok takilma canim. O iner cikar.
Kurlerim bana iyi gelecek ve ben de anne olacagim diye soyle icinden hep. Ben ozellikle akupunkturda kendi kendime cok konusurum.
"Ben saglikli ve dogurgan bir kadinim. Benim de saglikli ve kaliteli yumurtalarim var ve ben de anne olacagim." diyorum hep.
Iyi hissediyorum bunu soyleyince. Amac da iyi hissetmek:)

Canim kolay gelsin,merak ettik seni, çok sukur sıkıntı olmasın da gebelik yoksa regl candır, hayırlısi olsun kuzum.bu kadar habersiz bırakma bizi, yuregimiz hopluyor

Sagolasin canim. Valla yorgunluktan basim catliyor,agrisi gozume vurdu
Bir daha habersiz birakma canim,cok sagolun hepiniz. Hepinizi seviyoruuuuum

Oyle diyoruz canim,napalim yine olmadi ama duracak miyiz,pes edecek miyiz

Yola devam
Kurlere devam
Vitaminlere devam

Canim 3 ay doldu mu vitamin ve kurlerle? Yoksa gecikmeden tekrar tedaviye mi başlayalım dedin? Hayırlısi olsun inşallah ve bebikle sonuclansin inşallah

Yok canim. Tam 1.5 ay oldu. Doktor tedaviye baslamadan 1 ay onceki adette gel de kist var mi bakalim,varsa temiZleyelim,tedavi zamani yani kasim gibi 3 ay dolunca hemen baslariz dedi. O yuzden gidecegim canim. Bakalim bi konusalim. Hemen baslamak istiyorum ben ama bu hazirligin en az 3 ay surmesi lazim etki etmesi icin. O yuzden bekleyecegim. Daha saracoglunun kurunun bitmesine de 15 gun var. Bitince tekrar hormonntahlilleri yaptirip sonuclarini soyleyecegim. Ona gore ya yeniden ayni erken menopoz kurunu verecekler ya da baska kur verecekler.

Cnm bugun 10.gun test yaptik 16 cikti.olmadi sanirim 30 olmasi beklenirmis.ama gebelik yok da diyeneyiz dediler.pazartesi yeniden kanda bakilacak

Evet canım düşük bir değer ama hiç belli olmaz, tutunmaya çalışıyor belliki, inşallah yükselir sana bebiş olur, ümidini kaybetme güzel enerji ver o kahraman bezelyeye

Bazen bi bunaliyorum her seyden. Butun ilaclari geride birakip egede bir yere yerlesesim geliyor. Sahilde bi ev. Kendin yetistirip yiyeceksin. Stressiz dogal ortam. Belki o zaman gelir diyorum
Aynen canım kafani dagitacaksin biraz uzaklaşacaksin bu konulardan kısa bi tatil bile iyi gelebilir
özellikle Muğla bölgesi.tam yaşanacak yer tatile oraya gitmiştik ben İzmirde oturuyorum ama oraya hayran kaldım gercekten sizede tavsiye ederim
tadını çıkarmaya çalıştım bebek düşüncesini attım kafamdan biraz.benim stresmis sorunum sanırım ne zamanki kafamdan attım meleğim o zaman geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…