Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hiber yazan..bunların çoğunu ben de kullanıyorum folik asit unutma bu arada

Hiber yazan..bunların çoğunu ben de kullanıyorum folik asit unutma bu arada
hah ok anladım şimdi ona yarın başlıycam işte kötü yani desene diğeri çok az 1 cc yapıyoruz zaten hissetmiyorum bile göbeğim delik deşik zaten artık nasır tutacak nerdeyse :) inofolice devam ediorm bi de canım ama biosteronu kestim tedaviye başladığımdan beri..

Tabi biesteron gereksiz artık...kan sulandırıcı can yakıyor..ama yakışıyor insan. Ne kadar devam edecekmissin?

Tabi biesteron gereksiz artık...kan sulandırıcı can yakıyor..ama yakışıyor insan. Ne kadar devam edecekmissin?
listede yazıyo canım ama sanırım hepsi farklı bazıları 5 gün mesela bazıları da test gününe kadar.. hibor test gününe kadar mesela.. antibiyotik ve prednol transferden 1 gün sonra kesilecek

Banada opudan sonra antibiyotik verdiler, biesterona devam et dedi doktorum tedavi boyunca. ayrıca rahme tutunması için ilaç herkese veriyorlar genelde belki D dstn33 canım rahim kalınlığın ideal diye vermemiş olabilirler..

Ama zaten jel de Protestan ya, yeterli buldu demekki dr

Belki bizim dusuk ve kimyasal geçmişimizden dolayı vermişlerdir gibigibiyim haklisin.. tatlim takılma sen bunlara..pzt yı bekleyecez baska çare yok gibi
aynen canım benim kanamalı üstüne görmeli bi gebeliğim var.. kalbi atmayan bi çocuk var yakın geçmişte.. kimyasalı söylemeyi unutmuştum ama bunlar da yeterlidir bence ilaç desteğini vermesine.. D dstn33 canım her yiğidin bir yoğurt yeme şekli vardır doktorun öyle uygun gördüyse öyledir bunlara takılmamak gerek.. Hayırlısı olsun inşallah p.tesiye kan değerin katlayarak gider tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…