Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kizlar olmadi. 16 cikmis deger.30 olmasi beklenirmis.ne var ne yok diyebiliriz dediler ama olsaydi daha yuksek cikardi zaten.pazartesi yeniden bakilacak bhcg
:KK43:(((((( ............ lütfen bozma moralini burada 17 betahcg ile doğuma giden arkadaşımız var tatlim.onemli olan çıkan değerden de ziyade 2 günde 2 ye katlaması... yine de pazartesiyi bekleyelim bakalım..

Oyy geçmiş olsun canım ben hiç yapmadım o iğneden daha hep jel vermişlerdi, verirlerse dediğin gibi yapayım :KK33:
çok sağol canım inşallah bi daha kullanmana hiç gerek kalmaz :) ya bana o kadar çok iğne ilaç verdilerki sana anlatamam.. pregestanın hem günde 3 kere fitil gbi bişeyini verdi hem de 2 günde bir yapılan bi iğnesini verdi.. İlaç manyağı oldum artık bünyem kaldırmıyo gerçekten iyi hissetmiyorum kendimi :KK43: bak birazdan çizelge gibi bişey verdiler onun fotosunu atıcam şok olucaksınız :KK43:

Kizlar olmadi. 16 cikmis deger.30 olmasi beklenirmis.ne var ne yok diyebiliriz dediler ama olsaydi daha yuksek cikardi zaten.pazartesi yeniden bakilacak bhcg
Canım ya 5'in üstünde olması çok yüksek ihtimal diyor doktorlar ki senin 16 ve bazen değer ilk zamanlarda böyle olur ve birden gün gün yükselir.
Nazlı bebiştir belki yavaş yavaş yükselecek değerin. Daha 12. günün sabahı canım ya dur bakalım neler olacak 2-3 güne...
Onlar bile demiş yok veya var diyemeyiz diye.
Bu arada idrar testi yapmışmıydın?

Saol cnm insallah hastaneyi aradim mail atin diye amh bir hafta sonra cikicakmis sizindemi oyle oldu. Digerleri cikmis mail aticaklar hala gelmedi. Bekliyorum merakla

Hadi bakalım AMH 3-4 güne çıkıyor bazı merkezlerde bazende 1 hafta sürüyor.
Diğer değerlerin inşallah hepsi normal çıkar canım bize de yazarsın belli olunca.

canım ne diyceğimi bilemiyorum ama 3-5 fln değil sonuç 16 belki yükselir biraz daha bekleyelim bence üzülmeden önce .. hala umut olmasa p.tesi tekrar çağırmazlardı bence..
Uzulmemek mumkun degil ama garantisi de olmadigini bilerek ciktik yola.yapacak bisey yok.

Canım ya 5'in üstünde olması çok yüksek ihtimal diyor doktorlar ki senin 16 ve bazen değer ilk zamanlarda böyle olur ve birden gün gün yükselir.
Nazlı bebiştir belki yavaş yavaş yükselecek değerin. Daha 12. günün sabahı canım ya dur bakalım neler olacak 2-3 güne...
Onlar bile demiş yok veya var diyemeyiz diye.
Bu arada idrar testi yapmışmıydın?
Kan testi yaptirdim canim idrar yapmadim zaten yapsam da cikmazmis 16 olunca.allahtan hayirlisi sagliklisi gelsin ins

:KK43:(((((( ............ lütfen bozma moralini burada 17 betahcg ile doğuma giden arkadaşımız var tatlim.onemli olan çıkan değerden de ziyade 2 günde 2 ye katlaması... yine de pazartesiyi bekleyelim bakalım..
Tup bebek mi yaptirmisti bahsettigin arkadas? Normal gebeliklerde ya da asilamada gebelik erken yakalaninca 17 ile gidebilir doguma

Uzulmemek mumkun degil ama garantisi de olmadigini bilerek ciktik yola.yapacak bisey yok.
Ahh canım üzülmemek tabiki mümkün değil .. haklısın biz bu yola bu ihtimalleri bilerek yola çıktık.. ama bence umutsuz bi durum yok henüz kesin değil onlar da söylemiş.. Bi bekleyelim bakalım p.tesine katlar inşallah hayırlısıyla canım..moralini yüksek tutmaya çalış nolur :KK200:

çok sağol canım inşallah bi daha kullanmana hiç gerek kalmaz :) ya bana o kadar çok iğne ilaç verdilerki sana anlatamam.. pregestanın hem günde 3 kere fitil gbi bişeyini verdi hem de 2 günde bir yapılan bi iğnesini verdi.. İlaç manyağı oldum artık bünyem kaldırmıyo gerçekten iyi hissetmiyorum kendimi :KK43: bak birazdan çizelge gibi bişey verdiler onun fotosunu atıcam şok olucaksınız :KK43:
2016-09-30 11.02.11.jpg
Listenin altinda bi tane daha igne var ek olarak da

Günaydın kızlarr :KK73::KK73: gece boyu uyuyamadım nedeni ise dün olduğum progestan iğne.. Kalçam mosmor oldu inanılmaz bi sertlik ve ağrı var.. ilacı zaten şırıngaya çekebilmek için annem (eski hemşire) 10 dakika uğraşmıştı.. Aşırı yoğun bi kıvamı vardı.. Bi de biz küçük uçlu şırıngayla yapmıştık yanlış yapmışız :KK43: Sabah hemşiremi arayıp durumu anlattım.. ampulu çekmeden önce şırıngayla ısıtın ve uzun kalın uçlu şırınga kullanın dedi.. yağ veya alkolle masaj yaparak dağıtın sıcak pansumanla ovalayın sıkıntı olmaz dedi.. Ama gece yaptığım araştırmalara göre uzun uçlu iğneyle yapanlarda da kalça ve bacak ağrısı sorunu hep olmuş herkes bundan şikayetçi.. O yüzden iğneyi kullanan veya kullanacak olan arkadaşlarıma bilgi mahiyetinde yazıyorum.. Ampulu elimizle ısıtıp şırıngaya alıcaz, kesinlikle büyük uç kullanıcaz, uygulama yerine büyük uçtan dolayı 1 dakika buz kompresi yaptıktan sonra iğneyi batırıcaz ve de çok yavaş bi şekilde enjekte edicez, bir de uygulamadan sonra yarım saat boyunca alkolle veya sıcak suyla masaj yapıcaz bilgilerinize :KK200::KK200:

D dstn33 canım çok meraktayım o_O inşallah hayırlı haberlerini alırız :KK15:

Canım valla çok sağol bilgi için aklımızda olsun çok faydalı bilgi..

Sana da geçmiş olsun canım benim anne olmak için bu mücadeleler hep..

Fsh gene yukselmis 22 olmus :KK43:

Cqanım fsh hiç takılma inan dalgalı deniz gibi bu deger bi düşer bi çıkar benim de öyle her ay değişiklik gösteren bir değer.
Bitkisel kürlerle düşüyor zaten fsh hiç takılma... Amh sonucu hepsinden önemli.
bu arada benim amh yok gibi yani 0.08 iken 5. güne giden 1 embriyom oldu.
Yani aslında değerler sadece elimizi çabuk tutmamızı gösteriyor ama olur veya olmaz demek olmuyor bu.

Bak sana da prednol, kan sulandırıcı ve Protestan vermişler, D dstn33 tatlim sana bunların hiçbiri verilmedi mi?
artık valla aklımda tutamıyorum chek ata ata içiyorum ya da uyguluyorum.. bi tane makyaj çantasını ilaç çantası gibi yaptım yanımda taşıyorum.. Bu kadar ilaç normal mi onu da anlamadım :KK43: Kan sulandırıcı hangisi oluyodu canım prospektüs okumaktan da helak oldum kafam karıştı iyce.. midem de kötü bayaa :KK43:

X