Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sayiyi gectim artik canim ben de,kaliteli olsun 1 tane de olsa,bana yeter.
Omega 3,koenzim,avokado,cig kaju,cig kabak cekirdegi,cig badem,corekotu yagi,ari sutu bal polen karisimi,ceviz,2 elma,siyah uzum,gercek zeytinyagi,bol siyah zeytin,2 yumurta tuketiyorum her gun. Arada keciboynuzu özü iciyorum. Insallllllah kalitelerine faydasi olacak.

D vitaminine baktirirken e ye bakalim demistim ama bakilmamis ona. Tahlil sonucuna gore mi aldim canim e yi?

Bu arada avokadoya biraz bal katiyorum,suan daha yenebilir durumda

Yasak degil miydi turkiyede cinsiyet secimi icin calisma ve islem yapilmasi,ben mi yanlis hatirliyorum canim acaba?

Incirden biraz cekiniyorum ben prolaktinim yuksek oldugu icin.

Canım maşallah bak çok güzel besleniyorsun inşallah faydasını göreceksin. E vitaminini doktorum verdi kullan diye kaliteyi etkiliyormuş.

Avakadoyu evet balla deniyim bak iyi fikir oldu bana, gerçekten bi tuhaf tadı çiğnemek bana eziyetti ama akşam balla deniyim..

Evicap 200 luk mu iciyorsun?

Ilkini zeytinyagigla karistirmisti esim,internette oyle gormus sanirim,ama imkani yok yiyemedim. Hatta corekotu yagina alistim,yaninda bisey olmadan iciyorum ama avokado yok yani,imkansiz.
Gecen gun balla karistirdik,simdi daha yenebilir,zaten direk yutuyorum cok bekletmeden

Yok bizde seçim yapacak embriyo yok zaten de ama embriyolog şu an biliyormudur cinsiyetini acaba merak ettim de sorsam söylermi acaba :)

Canım EPHYNAL 300 içiyorum. Valla avokadoyu iyi önerdin ben de çörek otu yağına alıştım ama dediğin gibi avokado imkansız alışmam ne garip bir meyvemidir sebzemidir nedir artık anlamadım

Canım EPHYNAL 300 içiyorum. Valla avokadoyu iyi önerdin ben de çörek otu yağına alıştım ama dediğin gibi avokado imkansız alışmam ne garip bir meyvemidir sebzemidir nedir artık anlamadım

Bir avokadoyu yutamiyorum balsiz,bir de mısır ekmegi. O ekmegi de imkani yok yiyemedim. Vitiligodan dolayi yemem lazim ama yok yani olmuyor

Canim bir de avokado curumesin diye yanina elma koyduk biz,curumeyi engelliyormus.

Yok bizde seçim yapacak embriyo yok zaten de ama embriyolog şu an biliyormudur cinsiyetini acaba merak ettim de sorsam söylermi acaba :)

Tabiki de saglikli ve hayirli evlat olsun ama gonlunden de kizim olsa oglum olsa diye gecebilir. Ben bir tane cimcime bi kızım olsun isterim
Bir kiz bir erkek olursa tadindan yenmez tabiki

Tabiki de saglikli ve hayirli evlat olsun ama gonlunden de kizim olsa oglum olsa diye gecebilir. Ben bir tane cimcime bi kızım olsun isterim
Bir kiz bir erkek olursa tadindan yenmez tabiki

Ben hep kızcıyımdır ama dediğin gibi sağlıklı sıhhatli vatanına bağlı, dinine bağlı, annesine babasına hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim..

İnşallah vardır canim bebisin, heyecanlı bekleyiş
Aminnnnnn cnm insallahhhhh 30 una kadar bekliyim diyorum olmazsam ama nasil sabredebilirim bir fikrim yok. Gerci daaha oncede boyle gec oldum gene testler filan hep husran akisa birakiyim en iyisi Hayirlisi kismet eger olursam senle ayni tarihe denk geliyor cnm

Insallah hamilesindir canim. Az kalmis 4 gun ama bu sure sana 40 gun gibi gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…