Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aaaa superrr harika bir haber bu insallah Rabbim hayirlis ile kucagina aldirsin cnm. Kalp arialarinida duycaksun daha asil o zaman agliyacagina eminim

Hadi bakalım hayırlısı olsun, bebisle sonuclansin inşallah...kuzuya da kiyamam, iyilessin bir an önce inşallah

Gozunaydin cnm allah tamamina erdirsinn insss

Canim harika bi haber Allah tamamina erdirsin insallah piti piti kalp atislarini da duyarsin en kisa zamanda

Hadi bakalım hayırlısı olsun, bebisle sonuclansin inşallah...kuzuya da kiyamam, iyilessin bir an önce inşallah
Amin canim insallah 17 mm 3 tane yum solda sagda hic gelisme yok bu gece catlatma ignelerini yapicaz carsamba gunu toplamam var cok heycan yaptim doktoruma dedimki benim bu tek sansim nolur eger 2 den az embriyo olursa dindurun dedim esim daha fazla tedavi istemio dedim bakariz uzulme fln dedi yanaklarimi sikti sarildi falan ben de bi basladm aglamaya o zamandir da gozyaslarima engel olamiyorm sinirlerm bozuldu

Ah canim ben de gozyaslarima hakim olamiyorum doktorun yaninda.dun aksam da bir aglama krizi gecirdim ki birden sorma esim napcagini sasirdi.hos ben de sasirdim halime.keske tevekkul etmeyi becerebilsek.sadece sen ve no_name_ icin yazdim bugun.giriyorum foruma ama ne yazacagimi bilemiyorum.
Inan tup bebekte atlattigimiz her asama her engel bizi hedefe yaklastiriyor.kac yumi var ne kadar oldu e2 kac cikti diye kalbimiz agzimizda.ben opu da cok korkmustum anestezi almadigim icin daha once. hemsire bana tup bebegin en keyidli kismi demisti hakikaten oyleymis.yumurtalar belli oldu zaten.mis gibi uyucan uyancan onu hic takma
Tek tedavide anne baba olmayi kim istemez.keske bankada sabitledigimiz kurlar vade oranlari gibi garanti olsaydi.ins gonlunuze gore olur.doktorunuz sizin icin en iyi karari verecektir.sen bunu dusunme simdi

Tebrik ederim Montem, çok sevindim. Allah kalp atışlarını duymayı da nasip etsin.

Ben de çok duygusal ve hassasim doktor tebrik ederim deyip kollarını açınca sarılıp aglastik...dışarıdaki kizlar, kan alanlar herkes sarıldı tebrik etti...o kadar samimiyetim yoktu ama biz sizi çok seviyoruz hep dua ettik falan deyince onlar da dagildim gittim..Sen de germe kendini rahat ol,stres yapma, olumlu dusun, her şey çok güzel olacak

Canimsin, girip bir şeyler yazmak kafa dağıtıyor iyi oluyor, kaç gün kaldı şimdi teste? Ayyy inşallah tutunur bebisin

Ayy canım kıyamam sen ağlama bebişin için iyi ol valla seni de üzmek istemiyorum hiçbirinizi üzmek istemiyorum kesinlikle .. hepimiz çok hassas dönemlerden geçiyoruz kolay değil yaşananlar tabi.. ama bu göz yaşları üzüntüden de değil hassasız duygusalız hormonlar bünyeleri çok yordu tabi çok normal.. benim kedi de beni biraz üzdü.. bi de c.tesi muhtemelen transferim olurmuş.. kaynımın da düğünü var gidebilirmiyim diye sordum gidemezsin dedi bi de ona üzüldüm.. Eşim de makyaj sanatçısı malum eltimi hazırlayacaktı o gün erkenden gidecektik o da iptal olucak ona da üzüldüm sürekli üzülecek bişey buluyorum anlayacağın Şimdi eşimle konuştum böyle böyle dedim az yumurtam oldu ama doktor taze transfer istedi falan dediki olsun olmazsa bi daha yaparız olana kadar yaparız dedi ben şokkk bu sefer sevinçten ağlamaya başladım üstümden bi yük kalktı ki anlatamam eltim için de her tarafımız makyajcıyla dolu ben onu hazırlayacak birini bulurum sen yorma kafanı dedi iyyce gözyaşlarım sel oldu demem o ki anlaşılan benim canım ağlamak istiyo buıgün üzülsem de sevinsem de ağlıyorum olsun napalım rahatlatır en azından bazen ağlamak iyidir dimi ama

canım benim yaa işte hep duygusallıktan bunlar.. ağladığın şey sevinç olsun inşallah hep.. ben de daha iyi hissediyorum.. şimdi bi yemek yiyim de gözümün önü açılsın

Iyi ki agladim rahatladim.Kafaya takmamak kaygilanmamak mumkun degil.yani insan bir tup bebekte olasilik diger tum alternatiflerden yuksek diyor;bir de ah o olumlu sonucun garanti olmamasinin verdigi kaygi icimizi kemiriyor.ben de uzmek istemiyorum kimseyi o yuzden dun hic ses cikarmadim oyle yazilanlari okudum.Allah razi olsun eşinden ben onun surece dahil oldugunda daha reel yaklasacagini tahmin ediyordum.oyle de olmus.

Masallah canim
Insallah kalp atislarini da duyarsin. Hayatinda duyacagin en guzel ses olacaktir eminim:)

Boynum tutuldu canim sabah,sag tarafim,o yuzden pek keyfim yok. Sabah egzersiz yaparken ters bir hareket yaptim sanirim.
Esim kas gevsetici krem surdu,havlu koydum,tamamen kapadim boynumu. Gecer insallah hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…