Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kaan bey biliyor mu doktorunla olan diyalaogu.biliyor ve buna ragmen ctesiye kadar benim verdiklerimi kullan gel diyorsa zor kararmbilmiyorsa ona anlat arada kaldigini anlayacaktir ve en dogru sekilde yonlendirecektir
Yok canim, cmt gününe kadar Kaan beyin verdiklerini kullanacagim zaten, cmt günü durumu Kaan beye açıklayayım olmadı...çok fark yok duphaston içme, progesteron fitil yazıyorum dedi. .. Kaan bey decavit multivitamin vermişti, şuan için çok erken boşver folbiol kullan dedi, daha önce Kaan bey de ben sana folbiolu mu verdim, bırak onu decavit iç dedi... prednolu bırak artık dedi benim Dr, Kaan bey gelene kadar devam demişti. Birakmadimm bende...şimdi kaan bey ile sadece yazistığımız için yazışarak izah edemem tüm bunları, artık gidince konusulacak

Kaan bey biliyor mu doktorunla olan diyalaogu.biliyor ve buna ragmen ctesiye kadar benim verdiklerimi kullan gel diyorsa zor kararmbilmiyorsa ona anlat arada kaldigini anlayacaktir ve en dogru sekilde yonlendirecektir
Tribal bunların hepsi, bu seferde doktorun senin için en iyisini bilir deyip kestirip atmasından da korkuyorum, bazen yapıyor çünkü..o zaman da bir şey soramam artık o aşamaya getirmek de istemiyorum

canım hadi gözün aydın maşallah inşallah hep böyle yolunda gidecek herşeyy

Tribal bunların hepsi, bu seferde doktorun senin için en iyisini bilir deyip kestirip atmasından da korkuyorum, bazen yapıyor çünkü..o zaman da bir şey soramam artık o aşamaya getirmek de istemiyorum
Aynen.yani adama helal olsun bana saniyeler icinde dondu ama bana o doktorunuz sizin icin en iyisini bilir dedi.oyle birsey olursa bence yola devam edecegin doktorun dediklerini uygula

Aminnnn canim.
Siz annelerden ve anne adaylarindan daha cok dua bekliyoruz:)
Allah evladina hayirli yazilar yazsin ve bir de kardes versin insallah. Insanin hayatta 1 tane de olsa kardesi olmasi cok guzel bir sey. Benim bir erkek kardesim var,bir tane de kiz olsaydi diyorum. Kardeslik guzel:)

Aynen.yani adama helal olsun bana saniyeler icinde dondu ama bana o doktorunuz sizin icin en iyisini bilir dedi.oyle birsey olursa bence yola devam edecegin doktorun dediklerini uygula
Haklisin tatlim ama bir yandan da sürekli danisabilecegim profesyonel biri de olsun istiyorum,akil akıldan üstündür...bakalim cmt günü şekillenir her şey..bi gideyim reelde tavrı nasıl olacak, zaten gebelik takibi yapmiyormuş, muhtemelen bana Drun ile devam et, arada goruselim diyebilir...

canım şimdi senin ilk doktorun kaan bey sayılır onun ilaçlarıyla bugüne ulaştın şükür.. ama kaan bey uzakta her zaman gidemeyebilirsin gebelik takibi için.. Gittiğinde bence bunu söylemelisin.. ben takibimi mecburen diğer doktora yaptırıcam diye.. O yüzden paralel gidebilirmiyiz onu da kırmak istemem falan dersin.. Ne biliyim yaa ay çok zor bi durum her doktor da kendisini haklı bulurya hep.. Başka türlü nasıl olur bilemedim.. Bu doktora da tekrar gittiğinde aynı şekilde açıklarsın kaan bey beni bu günlere getirdi diye falan saygı duyuyorum o yüzden göene kadar verdiklerini kullandım dersin.. bilemedim zor bi durum ben de arada kalırdım

Aynen vallahi, çok sıkıntı...bakalim cmt ne olacak...triplerini cekiyoruz bir de bunca şeyin ustune...kırmak da istemiyorum hiçbirini...offffff sıkıldım vallahi

Cumartesiye kadar kaan beyinkileri kullam canim ama daha sonra antalyadaki doktoruna devam edeceksen onun dediklerini yapsan daha iyi sanki. Ikisinden de fikir aldikca kafan karisabilir. Ben ne kadar cok doktora sorarsam kafam daha cok karisir
Dur bakalim cumartesi kaan bey ne diyecek,ona gore belirlersin yol haritani.

İlk doktorumda Kaan bey diyemem ki, her şeyimi bu Dr yapti ameliyatımı, hsg me kadar kendi elleriyle cekti...8 ay uğraştı benimle

Aynen benim kararında bu yönde oldu canım, kafa karışıyor hakkaten...bekleyelim cmt gününü

Aynen vallahi, çok sıkıntı...bakalim cmt ne olacak...triplerini cekiyoruz bir de bunca şeyin ustune...kırmak da istemiyorum hiçbirini...offffff sıkıldım vallahi
yoo yoo sıkılacak bişey yok canım sen rahat ol.. Sonuçta benim fikrim kaan bey çok iyi bi doktor olabilir ama uzak belli ki sen yakındaki doktora gidip geleceksin.. Şimdi bu gittiğinde çiçeğini çikolatanı alır kaan beye teşekkür edersin.. Görüşlerinin kendisi için hep çok önemli olduğunu söylersin.. ama diğer doktora gitmek zorunda olduğunu da açıklarsın.. O yüzden onun tedavisine uyman gerektiğini açıklarsın.. Ben eminim sen en güzel dille açıklar kandırırsın onu arada da sizi ziyaret edip görüş almak istiyorum izin verirseniz dersin.. Bu adamcağız da çok farklı bi politika izlemiyosa zaten olmaması gereken bi ilaç falan vermiyosa kaan bey de ona destek olucaktır.. Ayrıca zaten bu ilaçlar falan inşallah en kısa zamanda bitecek canım 3 ayın bitmesine ne kaldıki :) Canını sıkma böyle şeylere bebeğimizi strese sokma

Aynen benim kararında bu yönde oldu canım, kafa karışıyor hakkaten...bekleyelim cmt gününü

Kaan bey gercekten yardimci oldu sana,allah razi olsun. Gebelik takibi yapmiyor zaten dedin. O zaman antalyadaki doktorunla devam edeceksin. Bunun yaninda kaan beyden fikir alayim diye dusunebilirsin. O da sana fikirlerini soyledi diyelim ama ilerleyen zamanlarda kafani daha cok karistiracak ikilemlerde kalabilrsin. Her doktorun yogurt yeyisi farkli. Sen kendi doktorunu cok sevip guveniyorsun,icin rahat olsun,senin icin en iyisini dusunecektir doktorun.

Seni cok iyi anliyorum.birbirlerine paralel olmadiklari surece ne yapacagini sasirirsin.her ne adim atacaksan allah icine sindirsin ins

Seni cok iyi anliyorum.birbirlerine paralel olmadiklari surece ne yapacagini sasirirsin.her ne adim atacaksan allah icine sindirsin ins

Çok saolun kızlar, cmt günü gorecez bakalım sonuç ne olacak, hayırlısı olsun ne diyeyim...bi yol sececez elbet

Insallah cnm inan Allah in izniyle tum mucadelem onun icin yoksa su hayatta emin ol birini korumak ona sahip cikmak bunca yasanan olumsuzluklarin arasinda cok guc daha ilkokul ucte buyudukce sorunlarda buyuyor bizden cikiyor ve hergecen gun hersey dahada guclesiyor cocugun oldugunda Sedef nam i deger hepyek hakliymis diyeceksin ve zaten inaniyorumki senin ve burada mucadele veren bir cok arkadasimizin olucak cocuklari Rabbim hepsine guzel kaderler yazsin afiyet dolu bir omur nasip etsin insallah . Benim bir arkadasimin 14 seneden sonra oldu bazen oturup konustugumuzda ki yillar boyunca oda cok mucadele verdi . Diyorki ulan rahat mi batti bana cok zormus insan evladi buyutmek filan diyor kiz yani bu asamalari asinca esas zorluklar o zaman basliyacak tatlim. Hatta bu zorluklari kismende olsa no_name_ yasiyor oylemi olucak boyle mi olucak filan vs. Bazen kizimin bebekligi aklima geliyor gozum korkuyo kizim sen ne yapiyosun diyorum buyuttun iste gez toz artik isine bak calis diyorum kendi kendime ama oyleside olmuyor hayat iste biz insanogullari enteresan yapilara sahibiz ay cok konustum. Uzun lafin kisasi Rabbim verirse hediye vermezse imtihan yapcak bisey yok.

Tabi canım bu yaşadıklarımız ne ki! Ben yıllarca o sorumluluktan kaçtım anca kendimi sorumluluk alacak konuma getirebildim...:) Rabbim sağlıklı upuzun bir omur versin evladina da. Hiç kolay değil tabi...

Mutlaka zorluklari vardir canim,sen bizdrn daha iyi bilirsin. Tabiki istiyorum cocuk hem de cooook ama rabbime sigindim,tevekkul ettim,rabbimi vekil kıldım,rabbim hakkimda hayirlisi neyse onu yasatsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…