Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Iyi ki agladim rahatladim.Kafaya takmamak kaygilanmamak mumkun degil.yani insan bir tup bebekte olasilik diger tum alternatiflerden yuksek diyor;bir de ah o olumlu sonucun garanti olmamasinin verdigi kaygi icimizi kemiriyor.ben de uzmek istemiyorum kimseyi o yuzden dun hic ses cikarmadim oyle yazilanlari okudum.Allah razi olsun eşinden ben onun surece dahil oldugunda daha reel yaklasacagini tahmin ediyordum.oyle de olmus.
amin canım çok şükür öyle oldu :KK33::KK33: O kadar kolay olmadığını gördü o da sonunda binlerce kez şükürler olsun allah dualarımı kabul etti :KK33::KK33::KK33: Garantiyi bize Allah'tan başka kim verebilir ki zaten bizimki kafa rahatlatmaya çabalamak işte başka bişey değil :) Biz elimizden geleni yapıcaz gerisi Allah'a kalmış.. hayırlısından evlatlar verir hepimize inşallah :KK33::KK33::KK33: Burayı sizleri o kadar çok seviyorumki.. İki satır konuşsam bile rahatlıyorum Allah hepinizden de razı olsun :KK33::KK33::KK33:

Masallah canim:nazar:
Insallah kalp atislarini da duyarsin. Hayatinda duyacagin en guzel ses olacaktir eminim:)

Boynum tutuldu canim sabah,sag tarafim,o yuzden pek keyfim yok. Sabah egzersiz yaparken ters bir hareket yaptim sanirim.
Esim kas gevsetici krem surdu,havlu koydum,tamamen kapadim boynumu. Gecer insallah hemen.
Amin canım inşallah, sen de yaşa bu mutlulukları tez zamanda inşallah :KK66: dikkat et bu arada kendine canim,cok çok geçmiş olsun.alismisim sabahları seni görmeye,merak ettim bugun

Amin canım inşallah, sen de yaşa bu mutlulukları tez zamanda inşallah :KK66: dikkat et bu arada kendine canim,cok çok geçmiş olsun.alismisim sabahları seni görmeye,merak ettim bugun

Amin canim insallah:)
Tesekkur ederim canim:KK19:
Cok fena bisey bu tutulma,yatamiyorum,donemiyorum.
Sabah bi girdim,baktim,iste egzersize basladim,sonra da tutuldum,giremedim bir daha:KK51:

Canimmmm yol arkadaşım,en baştan beri yanimdaki dert ortağım,tez zamanda sana da nasip olsun inşallah kuzummmm
Aimn inşallah bebeğim, Rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin. Kimseyi evlat özlemiyle sınamasın. Bizlere de çok dua et tatlım.

Kızlar tek tek alıntı yapmıyorum çünkü telden siteye girmek işkence gbi gece saat 1 de nişan ım geldi acile gttik 1 cm aclmam varmış neyse eve geldk bugün yarın doğum olurmuş yazamazsam no_name_ no_name_ merak etme hepinize dua edicem aklimdasnz
Sağlıkla gelsin inşallah, tebrik ederim şimdiden :nazar::emir_bebek:

Kizlarrrr dayanamadım doktoruma gittim, çok sukur maşallah kesemizi gordukkkkkk :KK66: her şey yolunda çok sukur :KK66: doktorum bu senin başarıdır, tebrik ederim dedi vallahi :KK66: aglastik, mutlu olduk...cmt günü de Kaan beye kismetse.. cok sukur, maşallah, bi nefes aldım...darısı hepinizin başına insallahhh
Maşallah canım, sağlıkla geçsin hamileliğin inşallah, azmin zaferi :nazar::anneadayı::KK200::KK37:

Maşallah canım, sağlıkla geçsin hamileliğin inşallah, azmin zaferi :nazar::anneadayı::KK200::KK37:
Allah razı olsun tatlim, rüya gibi sanki geçen bunca ay.. kalp atışını duymadan yine insan tamamdır diyemiyor..inşallah sağlıkla geçer bu süreç.tez zamanda sana ve tüm arkadaşlarımıza nasip olsun insallahhhhh,hic bu kadar dua etmemiştim,Rabbim kabul etsin :KK66:

B bursa_83 selam canım, merak ettiğin için sağol kısaca aşağıda yazıyım benim durumumu çok yavaş ilerliyorum ben..

Benim yumurtam toplandı 1 tane dolu çıktı biliyorsun oda döllenmişti 2 ye bölündü sonra 4 e bölündü ikinci gün derken dün 3. gündü aradılar bölünme olmamıştı ve tabi benim moral gitmişti. Derken bu sabah aradılar 8 olmuş gece derken 12-14-16 olmuş Allaha şükür. Biraz yavaş gelişti ama açığı kapattı dediler. Yarın 5. gün olacak biopsi yapılacak işte. Bu arada adet oldum dün yarın yeni tedavi için gideceğim hemde bu embriyom için görüşeceğim bakalım 5. günden sonra mecbur dondurulacak çünkü adetim daha.
Ben de durumlar böyle en azından bir embriyom var şimdilik 4. güne gidebilen inşallah sonuda güzel olur.

Umarım sizler iyisinizidir.

B bursa_83 selam canım, merak ettiğin için sağol kısaca aşağıda yazıyım benim durumumu çok yavaş ilerliyorum ben..

Benim yumurtam toplandı 1 tane dolu çıktı biliyorsun oda döllenmişti 2 ye bölündü sonra 4 e bölündü ikinci gün derken dün 3. gündü aradılar bölünme olmamıştı ve tabi benim moral gitmişti. Derken bu sabah aradılar 8 olmuş gece derken 12-14-16 olmuş Allaha şükür. Biraz yavaş gelişti ama açığı kapattı dediler. Yarın 5. gün olacak biopsi yapılacak işte. Bu arada adet oldum dün yarın yeni tedavi için gideceğim hemde bu embriyom için görüşeceğim bakalım 5. günden sonra mecbur dondurulacak çünkü adetim daha.
Ben de durumlar böyle en azından bir embriyom var şimdilik 4. güne gidebilen inşallah sonuda güzel olur.

Ayy canım çok sevindim yaa inşallah devamı da böyle güzel olurr hadi bakalım hayırlısı :KK200::KK200:

Canim cok iyi masallah,super:)
Bak gelisimi durdu derken cok guzel bolunmus. Insallah biopsi sonucu da iyi gelir.
Adet olman da nasil denk gelmis canim ya:) bu adette de bikac yumurta daha elde edebilirseniz cok iyi olur.
Hemen transfer olmamasi belki daha iyidir canim,rahmin dinlenmesi iyi olabilir.

Birer ikiser yumurta derken insallah bebislere kavusacagiz. Isimiz biraz zorlu ama sonu guzel olacak insallah arkadasim ve bu gunleri unutacagiz:anne:

Canim opudan once akupunktura gittin mi?

Canim cok iyi masallah,super:)
Bak gelisimi durdu derken cok guzel bolunmus. Insallah biopsi sonucu da iyi gelir.
Adet olman da nasil denk gelmis canim ya:) bu adette de bikac yumurta daha elde edebilirseniz cok iyi olur.
Hemen transfer olmamasi belki daha iyidir canim,rahmin dinlenmesi iyi olabilir.

Birer ikiser yumurta derken insallah bebislere kavusacagiz. Isimiz biraz zorlu ama sonu guzel olacak insallah arkadasim ve bu gunleri unutacagiz:anne:

Sağol Canım, allah razı olsun.. 3. gün çok korkmuştum.. Ama gece bölünmüş işte olabiliyormuş böyle. Bakalım yarın yumoş varmı yokmu görecek doktor ama iğnelerden oldum sanırım adet.

Varsa da devam tabi damlaya damlaya göl olacak inşallah.. Bizde böyle tek tek çıkıyor napalım arkadaşım :)

Sağol Canım, allah razı olsun.. 3. gün çok korkmuştum.. Ama gece bölünmüş işte olabiliyormuş böyle. Bakalım yarın yumoş varmı yokmu görecek doktor ama iğnelerden oldum sanırım adet.

Varsa da devam tabi damlaya damlaya göl olacak inşallah.. Bizde böyle tek tek çıkıyor napalım arkadaşım :)

Canim buna sukredecegiz,napalim 1 tane olsun o da bizim olsun insallah:)
Demekki umudumuzu son ana kadar kaybetmeyecekmisiz,iyiki yazdin bu yaziyi,rabbimden umit kesmememiz gerektigini bir kez daha anlamis oldum.

Insallah yarin da yumislerin gorunsun.
Biosteronu ve vitaminleri tedaviye baslayinca biraktirdi mi canim doktorun?

Canim buna sukredecegiz,napalim 1 tane olsun o da bizim olsun insallah:)
Demekki umudumuzu son ana kadar kaybetmeyecekmisiz,iyiki yazdin bu yaziyi,rabbimden umit kesmememiz gerektigini bir kez daha anlamis oldum.

Insallah yarin da yumislerin gorunsun.
Biosteronu ve vitaminleri tedaviye baslayinca biraktirdi mi canim doktorun?
Canım evet ya 2. günden sonra 3. gün akşama kadar durmuştu evet, sonra patır patır hızla devam etmiş bölünmelere. Maşallah..
Bu arada öğrendim ki 8. hücreye kadar annenin dna ları ile devam ediyormuş embriyo. 8. günden sonra kendi dna sını oluşturuyormuş.

Ben özellikle sordum doktora bies..ron ve takviyeleri yok bırakmıyorsun devam dedi. Ben devam ettim hep hiç ara vermedim ilaçlara. Neticede yumoş 1 tane oldu ama Allahtan kaliteli gibi duruyor şimdilik ama hiç belli olmuyor işte bu işler daha çok erken bişey söylemek için.

Yarın yeni yumoş vardır inşallah teyzesi :)

Canım evet ya 2. günden sonra 3. gün akşama kadar durmuştu evet, sonra patır patır hızla devam etmiş bölünmelere. Maşallah..
Bu arada öğrendim ki 8. hücreye kadar annenin dna ları ile devam ediyormuş embriyo. 8. günden sonra kendi dna sını oluşturuyormuş.

Ben özellikle sordum doktora yok bırakmıyorsun devam dedi. Ben devam ettim hep hiç ara vermedim 1 tane oldu ama Allahtan kaliteli gibi duruyor şimdilik ama hiç belli olmuyor işte bu işler daha çok erken bişey söylemek için.

Yarın yeni yumoş vardır inşallah teyzesi :)

Ilk igne vurundugumuz andan itibaren heyecan hic bitmiyor,her asama ayri bir heyecan,ayri bir bekleyis.
Kiz kardesim olmadigi icin teyze olamayacagim ama sizlerin bebislerine teyze olacagim,yerim ben onlari:emir_bebek:

Opudan once akupunktura gittin mi canim?

Ilk igne vurundugumuz andan itibaren heyecan hic bitmiyor,her asama ayri bir heyecan,ayri bir bekleyis.
Kiz kardesim olmadigi icin teyze olamayacagim ama sizlerin bebislerine teyze olacagim,yerim ben onlari:emir_bebek:

Opudan once akupunktura gittin mi canim?
Tabi ki öyle olacak bebişlerimizle inşallah toplantı yapacağız tanışacağız. Yok canım akapunktura gidemedim. Sadece beslenmeye vtaminlere ağırlık verdim biliyorsun. Ben vitaminlere çok inandım birde neredeyse 1 aydır hep 21:00'da yattım kafamı uyuyarak dinlendirdim hep.
Sende yaşadın beni anlarsın az yumurta olunca insan daha gergin oluyor hele bir tane olunca daha da çok geriliyor insan. Ama tek yumoşum şimdilik mücadeleci çıktı bakalım inşallah tamamına ereriz.
Sende bak gör bu kullandıklarının sonucunu alacaksın sayıdan çok kaliteye odaklanmalıyız çünkü sayı artmasada kaliteye etki edilebiliyor takviyelerle.
Ne olur avakadoyu ye, kabak çekirdeğini ihmal etme, Q10 h mukakkak kullan ve melotinina ve omega 3'ü de, ben birde her gün e vitamini aldım hala alıyorum.

Hele incirden hiç bahsetmiyorum ne kadar yediğimi.

Aslında birazda kader kısmet nasip bu işler.

Bu arada kızlar embriyologlar izledikleri embriyoların cinsiyetlerini biliyorlar mı acaba yoksa öğrenmek için bir işlem mi yapmaları gerekiyor? Sorsam söylerler mi?

X