Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım bu hap adeti kesin sağlıyorya sen yine de arada bence test yapmayı ihmal etme derim çünkü sende yeni tedaviden çıkmıştın iğneler bu aylarada fayda sağlıyor aklında olsun bu arada bu birinci kutu dimi?

Ikinci kutu canim.
Test yapip da o ikinci cizgiyi gorememe korkusuyla ben 1 kere test yaptim canim. Her ay yapmiyorum ama aklima dustu bak simdi,bir sey olur mu acaba diye.

Ikinci kutu canim.
Test yapip da o ikinci cizgiyi gorememe korkusuyla ben 1 kere test yaptim canim. Her ay yapmiyorum ama aklima dustu bak simdi,bir sey olur mu acaba diye.
Canım sen yumurtluyorsun zaten adetin düzenliydi neden kalmayasın her ay o ihtimalin var evet bıkmışsındır ama sen yine de riske atma bu hapla kalan bile çok var. Sen yine de bence bak en azından için rahat eder...

Canım geçmiş olsun kendini yorma dikkat et lütfen hem kendine hem meleğine.. Bizde iyiyiz işte hepimizin mücadelesi başka gördüğün gibi ama amacımız aynı :) ah ahhhh bu sıpalar bi gelse karnımıza da bir rahat ohhh çeksekkkk....
İnşallah canım tek duam o, ama inan bana o ohhhh kolay kolay cekillmeyecek sanırım, o sıralar doğana kadar hep endişe hep telaş :KK66:

kızlar hadi ben iğne olmaya :KK37::KK37::KK37: sizleri seviyorum.. yarın kontrolden sonra vaktim olunca yazarım mutlaka.. Bi de burayı sanki biraz tüp bebek topiğine çevirdik :KK23::KK23::KK23: yeni arkadaşlar nereye geldik ne okuyoz demişlerdir :KK22::KK22:
Canım ben bu konuda burada açtım gözümü o yüzden aşama aşama yazıyoruz napalım yeni arkadaşlar kusura bakmasınlar :KK43:
Sen de iğneni besmele ile kıbleye doğru yap canım.. Bize de yarın yazarsın bakalım ne durumda yumoşlar...

Canım sen yumurtluyorsun zaten adetin düzenliydi neden kalmayasın her ay o ihtimalin var evet bıkmışsındır ama sen yine de riske atma bu hapla kalan bile çok var. Sen yine de bence bak en azından için rahat eder...

Hani erkenden test yapip heveslenmek istemedigim icin test yapmiyorum. Adetin Gunu gecmedi hic simdiye kadar. O yuzden test yapmaya zaman olmuyordu.
Aklima dustu simdi:)
Hamileysem de allahim bisey olmasin insallah.

Kızlar merhaba, illusive illusive canim tebrikler inşallah transferin gerçekleşir ve de bebisin tutunur sana

Lost'a başladım kızlar D dstn33 cnm izlemediysen sürükleyici bi dizi, yatarken iyi gidiyor :KK66:

Dün biraz grip gibiydim çok sukur hemen atlattım ballı süt falan icip,bu ara bağışıklık sistemi yerlerde geziyor,koruyamadim kendimi. İyiyim ama çok sukur..gordugum kadarıyla herkes de iyi.. opuyorum hepinixi
Ay lost supeer...sabahlara kadar izlerdim ben onuu..

Canım ayıp olur mu hiç AMH demek sende mevcut bulunan yumurtaların kapasitesini gösteriyor yumurta rezervini yani.
Bu rakam eğer istenilene yakın çıkarsa hiç korkma hamile kalırsın Allahın izniyle.
Adetlerin düzenliyse yumurtan çatlıyorsa yani bunları takip ediyorsan ve kendiliğinden kalamıyorsan bence bir tüp bebek merkezine görün derim hem ultarasonla bakarlar hem kanda amh testi yaparlar en azından bilirsin ne var ne yok.

ya ben dr sordum yumurta kalitesini ölçen bilen bir test varmı diye bana yok dedi biliyormusun ,
dünyanın öbür ucunuda gitsen yapılacak bir test yok dedi

Hani erkenden test yapip heveslenmek istemedigim icin test yapmiyorum. Adetin Gunu gecmedi hic simdiye kadar. O yuzden test yapmaya zaman olmuyordu.
Aklima dustu simdi:)
Hamileysem de allahim bisey olmasin insallah.
Canım benim anlamadığım şu
cylco menapoz hastalarını bile adet kanaması yaptırıyor ya kahvrerengiler bitince.
Şimdi sen o ay hamile kaldın diyelim kahverengiler bittiğinde adet olmayacaksın yine de dimi?

ya ben dr sordum yumurta kalitesini ölçen bilen bir test varmı diye bana yok dedi biliyormusun ,
dünyanın öbür ucunuda gitsen yapılacak bir test yok dedi
Canım yumurta kalitesini ölçemez ama sende kalan yumurta kapasitesini görür ve ona göre tedavi uygulanır.
Mesela ben 6 ay öncesine kadar düzenli adet olurdum yaşım 38 ve daha önce hamile kaldım.
Adetim düzensizleşti bi kaç ay doktora gittim doktor test yaptı AMH 2 olması gerekirken 0.08 çıktı yani yumurtlar bitmek üzere dedi menapoz sinyali bunlar dedi ve hemen tüp bebeğe başladım.
O yüzden sen bence tüm bu testleri inan yaptır ki önünü görebilesin.

Canım ayıp olur mu hiç AMH demek sende mevcut bulunan yumurtaların kapasitesini gösteriyor yumurta rezervini yani.
Bu rakam eğer istenilene yakın çıkarsa hiç korkma hamile kalırsın Allahın izniyle.
Adetlerin düzenliyse yumurtan çatlıyorsa yani bunları takip ediyorsan ve kendiliğinden kalamıyorsan bence bir tüp bebek merkezine görün derim hem ultarasonla bakarlar hem kanda amh testi yaparlar en azından bilirsin ne var ne yok.

benım adetim düzelin normal adette oluyorum ilk aşılmam tuttu sonra kalbi durdu kürtaj oldum ,
sonrada normal yollarla kalamadım klomen iğne tedavisi falan neyaptıysak olmadı ,
1 yıl olunca yaşta 41 direk dr tüp bebek demeye başladı ,

benımde böyle bir imkanım yok aslında doğal yollarla kalmak istiyorum , allaha emanetiz yani.

Canım yumurta kalitesini ölçemez ama sende kalan yumurta kapasitesini görür ve ona göre tedavi uygulanır.
Mesela ben 6 ay öncesine kadar düzenli adet olurdum yaşım 38 ve daha önce hamile kaldım.
Adetim düzensizleşti bi kaç ay doktora gittim doktor test yaptı AMH 2 olması gerekirken 0.08 çıktı yani yumurtlar bitmek üzere dedi menapoz sinyali bunlar dedi ve hemen tüp bebeğe başladım.
O yüzden sen bence tüm bu testleri inan yaptır ki önünü görebilesin.

bu test sadece tup bebek merkezindemi yapılıyor peki
devlet hastnesinde yada özel hastanelerde yapılabiliniyormu ,

bu test sadece tup bebek merkezindemi yapılıyor peki
devlet hastnesinde yada özel hastanelerde yapılabiliniyormu ,
Tabi canım yapılıyor devlet hastanesinde de hem adetin herhangi bir günüde oluyor yani illa belli bir gün yok aç veya tok bile fark etmiyor en azından yaptır ki sende bilirsin.

yıllarca bekarkende d.kontorl hapı içtim 8-10 sene içtim ,sonra evlendim 6 ay sonra hapı bıraktıgım ay hamile kaldım ,
bu öyle olacak sanmıştım ama olmadı kısmet rabbim daha fazla bekletmeden verir inşallahhh
Ikinci kutu canim.
Aaa canim anlamadim gunun gecti mi ay hadi insallahh kendiliginden gelsin insallah

X