Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Evet canim ayni jel bana da verildi. Opudan sonra basladim ben de. Bana transfer gunu kullanma dediler. Transfer oncesi kullanmadim ben de. Transferden sonra kullanmistim.
Benim ilk tedavimlerimde progestan fitil vermislerdi,o hep geri akti ama bu jelde oyle bisey olmadi pek. Jeli sıktıktan sonra yuruyus verdiler mi sana? Bana jeli sıkıp 15 -20 dk.yuru ki jel hem akmasin hem de daha iclere gitsin demislerdi. Yurudugum icin belki de cok geri gelmedi. Vajinal hap daha cok geri geliyordu.

Zaten transferin yarin olacaksa bugun ararlar,carsamba olacaksa sali ararlar. Aradiklarinda soyledikleri saate gore sorarsin jeli kullanayim mi diye. Sen sormadan da onlar bilgi verebilir. Jel vermisler miydi,kullanin veya kullanmayin diyorlar zaten.

Transfer gunu kullanimla ilgili bilgi net.trnsfr 11 den once olursa trnsfr sonrasi; 11 den sonra olursa trsnfer oncesi kullanilacak.madem sana da verdiler kafaya takacak bise yok o zaman.
Tup bebek merkezinde jeli kullaninca yuru demediler..ama etlik zubeyde hn da asilamalarda hep yuru demislerdi.ben de yuruyorum evin icinde 20 dk falan.

Icin rahat etsin diye aradiklarinda bir kez daha sorarsin. Transfer sonra derlerse de eve gelince kullanirsin. Ben oyle yapmistim.

Yurumekle iyi yapmissin,daha iyi etki ediyor ve geri akmiyor.

Gunaydin arkadaslar.
Simdi aradilar. 8;7;5 ve 4 hucreli benim embriyolar.4 hucreli olan dunden beri gelisme kaydetmemis.sanirim ondan umudumu kesmeliyim.orta kalite hepsi.5.gune gidememe ihtimaline karsi bugun transfer edecekler.hayirlisi bakalim.

Gunaydin arkadaslar.
Simdi aradilar. 8;7;5 ve 4 hucreli benim embriyolar.4 hucreli olan dunden beri gelisme kaydetmemis.sanirim ondan umudumu kesmeliyim.orta kalite hepsi.5.gune gidememe ihtimaline karsi bugun transfer edecekler.hayirlisi bakalim.

Canim hayirlisi olsun insallah. Kac tan koyduracaksin ve kacta transfer?

Evet.buraya yazdigimda aradilar idrara sksk gel dediler.neyse allah tan benim.biyolojik idrara sksklik saatime denk geliyorm su an icin en pozitif dusuncem bu

Canim ben ilk tedavimde suyu birden cok ictim ve tam soyledikleri saatte almayabiliyorlar,yarim saat falan gec alabiliyorlar. Ameliyathanede masaya oturdum ama imkani yok geriye dogru yatamiyorum,hamlede bulunuyorum geriye dogru,yatsam afedersin tutamayacgim kendimi. Sonra git bosalt bi kismini dediler. Dedim ya tamamen bosalirsa idrar kesesi,yok dediler tutarsin kendini. Neys gittim bir kismini bosalttim ama cok zorlandim. Sonrakilerde akillandim,yavas yavas ictim,bir anda yuklenmedim. Zaten bir sure bekletiyorlar,sonra odalara cikiyosun,onlugunu giydikten sonra bekliyorsun,o zaman az az icmistim.
Zaten ultrasonla yeteri kadar ictin mi bakiyorlar,azsa biraz daha ic diyorlar.
Zorlanma diye yazmak istedim canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…