Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim ben ilk tedavimde suyu birden cok ictim ve tam soyledikleri saatte almayabiliyorlar,yarim saat falan gec alabiliyorlar. Ameliyathanede masaya oturdum ama imkani yok geriye dogru yatamiyorum,hamlede bulunuyorum geriye dogru,yatsam afedersin tutamayacgim kendimi. Sonra git bosalt bi kismini dediler. Dedim ya tamamen bosalirsa idrar kesesi,yok dediler tutarsin kendini. Neys gittim bir kismini bosalttim ama cok zorlandim. Sonrakilerde akillandim,yavas yavas ictim,bir anda yuklenmedim. Zaten bir sure bekletiyorlar,sonra odalara cikiyosun,onlugunu giydikten sonra bekliyorsun,o zaman az az icmistim.
Zaten ultrasonla yeteri kadar ictin mi bakiyorlar,azsa biraz daha ic diyorlar.
Zorlanma diye yazmak istedim canim.
Sagol canim allah razi olsun.ben 3 bardak su ictim.1 bardak da cay.senin gibi yapayim.oraya 11bucukta gider yuklenirim hala yoksa idrarim.sanirim onemli olan mesanenin dolu olmasi.

Var var canim olmaz mi:)
Yurudum geldim simdi.
Dusumu aldim. Yoruldum,dinlenip hayitimu yapacagim,sonra da kahvalti.

En guzel yuruyus sahil kenarinda oluyormus ama. Bandirmada da birakmadim,yurudum,cok keyifli oluyor. Balikcilar,sandallar,gemiler...
Oh missss, benim de dusuk tehlikesi geçerse yürümek isterim hele ki yağmurda..hafif sernliyor da havalar, sonbaharda yuruyus çok zevkli olur

Sagol canim allah razi olsun.ben 3 bardak su ictim.1 bardak da cay.senin gibi yapayim.oraya 11bucukta gider yuklenirim hala yoksa idrarim.sanirim onemli olan mesanenin dolu olmasi.

Aynen canim bence de oyle yap.
Ben evde icmeye baslamistim o zaman,daha merkeze dogru yol alirken basladi sıkıstırmaya. Cok yuklenirsen bu defa bosaltinca tekrar doldurman icin zaman gecmesi gerekiyor. Zaten merkeze gidince embriyologla gorusuyorsun,bilgi veriyorlar,kac tane koyulacagi falan konusuluyor,o arada icersin.

3 tane embriyo gayet iyi canim. Hucre sayilari da iyi. Cok guzel gececek insallah transferin. Rahat ol. Ultrason ekraninda gostermislerdi bana embriyonun kondugu anı. O anın tadini cikar.

Ne hissediyorsun suanda?

Günaydın kızlarrr :KK73::KK73::KK73: ancak bitirdimmm okumayı :KK75::KK75::KK75::KK75: Allah'ım ne güzel haberler varrr şükürrr :KK33::KK33::KK33::KK33: no_name_ no_name_ canım ne mutlu bi haber buuu :anne::anne::anne: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Allah'ım yardımcın olsun bebeğin sana güzelce tutunsun mutlu mesut sağlıklı bir 9 ay geçir inşallahhh :KK33::KK33::KK33: D dstn33 bebeğim inşallahhh rahat ve güzel bi transfer geçir herşey dilediğin gibi olsun inşallah canım :KK33::KK33::KK33::KK33: bu arada geçmiş bayramınız kutlu olsun hepinizin kızlar :KK37::KK37::KK37::KK37:

Aynen canim bence de oyle yap.
Ben evde icmeye baslamistim o zaman,daha merkeze dogru yol alirken basladi sıkıstırmaya. Cok yuklenirsen bu defa bosaltinca tekrar doldurman icin zaman gecmesi gerekiyor. Zaten merkeze gidince embriyologla gorusuyorsun,bilgi veriyorlar,kac tane koyulacagi falan konusuluyor,o arada icersin.

3 tane embriyo gayet iyi canim. Hucre sayilari da iyi. Cok guzel gececek insallah transferin. Rahat ol. Ultrason ekraninda gostermislerdi bana embriyonun kondugu anı. O anın tadini cikar.

Ne hissediyorsun suanda?
Karmasik.cok sukur bu ana geldigim icin tabi.ama icim buruk.hayat sinavi egitim ogretimden is hayatindan farkli seyrediyor.universitede bir sinav oolsa AA almistim bu kadar calismaya;bankanin hedefi olsa mudur olmustum...ama simdi bunca cabaya tam mukemmeli yakalamamak...belki cocukca ama insanin enerjisini biraz dusuruyor.malesef ki elimizde degil bazi seyler.esim pozitif.allahim onun pozitifligini degerlendirsin:!)

İnşallah canimmmm, evet perşembe...heyecanlı bekleyiş sürüyor :KK66: hadi artık inşallah senden de bekliyoruz güzel haberler Rabbimin izni ile...

Aminnnnn canim. Sen bize daha cok dua et ki annelerin duasi kabul olurmus. Ben de artik cok istiyorum canim,bazen sabirsizlaniyorum,bazen oluruna birakiyorum. Ama artik gelsin ya da gelsinler istiyorum:emir_bebek::emir_bebek:

Persembeden sonra bir daha tahlil istemez,herhalde kese icin cagirir canim.

Günaydın kızlarrr :KK73::KK73::KK73: ancak bitirdimmm okumayı :KK75::KK75::KK75::KK75: Allah'ım ne güzel haberler varrr şükürrr :KK33::KK33::KK33::KK33: no_name_ no_name_ canım ne mutlu bi haber buuu :anne::anne::anne: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Allah'ım yardımcın olsun bebeğin sana güzelce tutunsun mutlu mesut sağlıklı bir 9 ay geçir inşallahhh :KK33::KK33::KK33: D dstn33 bebeğim inşallahhh rahat ve güzel bi transfer geçir herşey dilediğin gibi olsun inşallah canım :KK33::KK33::KK33::KK33: bu arada geçmiş bayramınız kutlu olsun hepinizin kızlar :KK37::KK37::KK37::KK37:

Senin de gecmis bayramin mubarek olsun. Sen nasilsin canim,ne var ne yok?

Eveeet topigimiz senleniyor insallllah. Bebisler geliyor:21:

Sagol canim insallah allah razi olsun..senin de randevun bugundu..guzel haberlerle basla tedavine..

Karmasik.cok sukur bu ana geldigim icin tabi.ama icim buruk.hayat sinavi egitim ogretimden is hayatindan farkli seyrediyor.universitede bir sinav oolsa AA almistim bu kadar calismaya;bankanin hedefi olsa mudur olmustum...ama simdi bunca cabaya tam mukemmeli yakalamamak...belki cocukca ama insanin enerjisini biraz dusuruyor.malesef ki elimizde degil bazi seyler.esim pozitif.allahim onun pozitifligini degerlendirsin:!)

Canim eslerimizle birbirimizi boyle dengeliyoruz iste.

1 tane bile embriyoyla umutlaniyordum ben ki 3 gercekten guzel bir sayi. Hic enerjini dusurme. Transferin oldugu andan itibaren en moralli olman gereken zamanlara gecis yapacaksin,embriyonu verdikten sonra sana,bence enerjin daha cok artacak.
Orta kaliteymis,iyi kaliteymis,5 hucreliymis 8 hucreliymis,3.gun embriyosu 5.gun embriyosu bunlarin hicbirinin olacagina ve olmayacagina dair bir garantisi yok. Bunlari hic dusunme. Rabbim sana o bebisi nasip ettiyse olacak. Burda da senin inancin cok onemli. Insallah hayirlisiyla embriyonu / embriyolarini al gel:)

Senin de gecmis bayramin mubarek olsun. Sen nasilsin canim,ne var ne yok?

Eveeet topigimiz senleniyor insallllah. Bebisler geliyor:21:
Saol canım iyiyim biraz heycanlıyım bugünkü randevudan mütevellit :dua::dua: Geçen hafta meryem suresi ve bikaç küçük sure daha okumaya başladım ben de :) Hepinizin isimlerini bilmiyorum ama surelerimin sonunda dualarımda hepiniz varsınız :) cuma günü regl olunca biraz ara verdim :) Bu ara çok dua ediyorum Allah kabul eder inşallah:KK33::KK33::KK33: Öğleden sonra ilk muayenemizi olucaz bakalım neler olucak güzel haberler vermeyi istiyorum enerjimiz tutsun doktorumla diye de dua ediyorum :KK71::KK71: Gece de abuk subuk rüyalar gördüm.. Doktora gidiyomuşuz sessizler hiç yorum yapmıyolar falan sanki kötü bişey var gibi aralarında fısıldaşıyolarmışş :mad::mad: kafayı yedim galiba iyce :KK70::KK70:

Aminnnnn canim. Sen bize daha cok dua et ki annelerin duasi kabul olurmus. Ben de artik cok istiyorum canim,bazen sabirsizlaniyorum,bazen oluruna birakiyorum. Ama artik gelsin ya da gelsinler istiyorum:emir_bebek::emir_bebek:

Persembeden sonra bir daha tahlil istemez,herhalde kese icin cagirir canim.
Çok dua ediyorum tatlim hepinize,insallah en kısa zamanda birer ikişer gelecek güzel haberleriniz...ben çok inanıyorum, az kaldi biraz daha sabır lütfen :KK66:

Şayet tutunur ve katlanmaya devam ederse perşembe 1100 civarı olacak gibi. İlk testten sonra 15 gün demişti haftaya ya çarşamba ya da cumartesi gideceğiz Kaan beye.oncesinde buradaki dra gitmeyecegim.bi bakalım ne olacak

Sagol canim insallah allah razi olsun..senin de randevun bugundu..guzel haberlerle basla tedavine..
İnşallah canım çok sağoll bugün dualarım benden çok seninle inşallah başarılı bi transfer geçirirsin canım o minnak pıtırcık embriyocuk(lar) yapışır sımsıkı tutunur bırakmaz seni inşallahhhh :KK33::KK33::KK33:

Coook teşekkür ederim, tutunur inşallah.darisi hepimizin başına en yakın zamanda inşallah...benim gergin bekleyiş sürüyor...sen de güzel haberlerle gel inşallah bugun

Saol canım iyiyim biraz heycanlıyım bugünkü randevudan mütevellit :dua::dua: Geçen hafta meryem suresi ve bikaç küçük sure daha okumaya başladım ben de :) Hepinizin isimlerini bilmiyorum ama surelerimin sonunda dualarımda hepiniz varsınız :) cuma günü regl olunca biraz ara verdim :) Bu ara çok dua ediyorum Allah kabul eder inşallah:KK33::KK33::KK33: Öğleden sonra ilk muayenemizi olucaz bakalım neler olucak güzel haberler vermeyi istiyorum enerjimiz tutsun doktorumla diye de dua ediyorum :KK71::KK71: Gece de abuk subuk rüyalar gördüm.. Doktora gidiyomuşuz sessizler hiç yorum yapmıyolar falan sanki kötü bişey var gibi aralarında fısıldaşıyolarmışş :mad::mad: kafayı yedim galiba iyce :KK70::KK70:

Allah kabul etsin tum dualarini,bize de ettigin icin allah razi olsun.

Ah o ruyalar,o heyecanla merakla ne ruyalar gorulur:)

Insalllah bir suru yumislerin vardir ve cok guzel haberler alirsin,bize de yaz,merak ederiz:KK66:

Coook teşekkür ederim, tutunur inşallah.darisi hepimizin başına en yakın zamanda inşallah...benim gergin bekleyiş sürüyor...sen de güzel haberlerle gel inşallah bugun
Germe kendini germe canım rahatlatmaya çalış inşallah bu sefer çok güzel olacak herşey :KK73::KK73: Ben bu ay bişey yapılmaz diye düşünüyorum çünkü eşimin daha testleri falan yapılacak bi de ben bugün reglmin 4. günündeyim bitiyo nerdeyse artık heralde bugünden sonra olmaz iğneler falan tam bilmiyorum ama emin değilim.. Zaten doktor da bakalım ne diycek uygunmuyuz tedaviye değilmiyiz falan bi dünya konu var.. Bu gidiceğim hastane 9-10 fsh ın üstüne tedavi uygulamıyomuş diye duydum gerçi son testimde 6 küsür çıkmışı fsh ama belli olmaz yani yine yaparlar test bence inşallah güzel çıkar yaa :KK33::KK33::KK33:

Çok dua ediyorum tatlim hepinize,insallah en kısa zamanda birer ikişer gelecek güzel haberleriniz...ben çok inanıyorum, az kaldi biraz daha sabır lütfen :KK66:

Şayet tutunur ve katlanmaya devam ederse perşembe 1100 civarı olacak gibi. İlk testten sonra 15 gün demişti haftaya ya çarşamba ya da cumartesi gideceğiz Kaan beye.oncesinde buradaki dra gitmeyecegim.bi bakalım ne olacak

Ay cok heyecanli ya,insallah keseyi de gorursun,o pıt pıt sesini de duyarsin:dua:

Ay kizlar kafamdan neler geciyor neler..hem bunalim hem heyecan hem muzurluk..bizim bir arkadas vardi bankada cok komik bir adam..fakirin tavugu tek tek yumurtlar derdi o zaman bile cok gulerdim..simdi kendimle bagdastirdim nerden akli geldiyse:KK70: hafif skstm da bir yandan

Allah kabul etsin tum dualarini,bize de ettigin icin allah razi olsun.

Ah o ruyalar,o heyecanla merakla ne ruyalar gorulur:)

Insalllah bir suru yumislerin vardir ve cok guzel haberler alirsin,bize de yaz,merak ederiz:KK66:
inşallah canım :KK33:tabi veririm ben bayramda telden giremedim foruma şifre istedi onu da unutmuşum o yüzden yazamadım hiç .. bayramınızı da kutlayamadım :KK43: bilgisayarda otomatik açılıyoya şifreyi şimdi tekrar istiycem mail adresine akşam mutlaka yazıcam :KK73::KK73:

X